Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

έχω μiα  δωροκαρτα με αυτή μπορώ να ανανεώσω το game pass  και το live gold  η πρέπει να έχω την συγκεκριμένη κάρτα για το live gold.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, VonLoutsos είπε

Αν δεν έκανε τις χαζομάρες της όταν παρουσίαζε το ONE όλοι στο καράβι της MS θα ήμασταν....

Πολλά έχουν αλλάξει από τοτε αγαπητέ. Και το καράβι ευτυχώς δε βουλιαξε. Μια δοκιμή θα σε πείσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, hexenlord said:

Πολλά έχουν αλλάξει από τοτε αγαπητέ. Και το καράβι ευτυχώς δε βουλιαξε. Μια δοκιμή θα σε πείσει. 

Συμφωνώ και έχει δώσει και πολλά έξτρα σε σχέση με τον ανταγωνισμό αλλά προσωπικά για αυτή την γενιά έκανα άλλη επιλογή(βέβαια όπου βρω παίζω κανένα Forza). Στην επόμενη μακάρι να είναι δυνατή να έχουμε επιλογές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω πιος ακομα παιζει stade of decay 2 αλλα μετα τα patch το παιχνιδι εστρωσε αρκετα επισης ειναι πολυ εθιστικο το ατιμο...λες θα παιξω κανα 30πτο κ περναει ενα δυωρο χωρις να παρεις χαμπαρι τιποτα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω κατι...πως τερματιζεται;εμενα μου λεει clear plague αλλα δεν βλεπω στον χαρτη το σημα του...επισης πρεπει να ανοιξεις τους αλλους χαρτες;γιατι λεει χανεις φιλιες κλπ κλπ γενικα εχω αλλαξει σπιτι εχω κανει πολλες συμμαχιες βλεπω καπου το progress;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να βρεις τις plague hearts πρέπει να ψάξεις στο χάρτη ή να ζητήσεις να σου την εμφανίσει από τα radio commands (κοστίζει 350 influence points αν θυμάμαι καλά).

Συμβουλή, καλύτερα να τις καθαρίζεις μέρα, τη νύχτα γίνεται χαμός και σου την πέφτουν από παντού.

 

Τους άλλους χάρτες καλύτερα να τους κρατήσεις για να έχεις να παίζεις σε νέο πριβάλλον αν θες να παίξεις ξανά στο μέλλον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξέρει κανείς κάποιο καλό κλειδάδικο για xbox one; Προσπαθώ να πάρω το AC: Syndicate (μόλις τερμάτισα unity) και το g2a το έχει σχεδόν 2 φορές όσο το χαρδ κοπυ στην Ελλάδα (25 ευρώ αντί 16). To Ιnstant Gaming και άλλα που κοίταξα, το έχουν μόνο για PC. Δεν είναι δυνατόν παιχνίδι 3ετίας να μην έχει πέσει στο 10άρικο στα κλειδάδικα. -.-

 

Επεξ/σία από qwertyuiop2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ένα μάτσο χάλια το support της Microsoft.

Μα ένα μάτσο χάλια.

Και εξηγώ.

Έχω αγοράσει μια κονσόλα xbox one s 1tb εδώ και 1 μήνα και σήμερα αντιμετώπισα ένα περίεργο πρόβλημα να κολλήσουν 2 παιχνίδια(Gears of war 4 - ψηφιακό & destiny 2 - δισκάκι) μετά από 3-4 ώρες παιχνιδιού να κολλήσουν τα παιχνίδια όχι το μενού της κονσόλας.

Αμέσως καλώ την Microsoft hellas και μου είπαν να δοκιμάσω επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων μην τυχόν και λυθεί το πρόβλημα.

Το κάνω και μετά από 2 μέρες μου ξανακάνει ακριβώς το ίδιο πρόβλημα.

Τους ξαναπαίρνω τηλέφωνο και τους τα ξαναλέω και μου λένε ότι τότε πρέπει να στείλουμε τη κονσόλα στην Τσεχία που είναι το support της Microsoft για όλη την Ευρώπη και θα πρέπει να έρθει κουριερ να πάρει τη κονσόλα από το σπίτι μου χωρίς χρεώσει και να μου φέρει τη νέα ή αυτή επισκευασμένη μετά από ένα μήνα.

 

Και το θέμα είναι ότι η νέα κονσόλα που θα μου στείλουν δεν ξέρουν ότι δεν θα έχει το ίδιο πρόβλημα.

 

Να χαρώ εγώ Microsoft support μιας τόσο μεγάλης εταιρίας σαν την Microsoft.

 

Τι να πω έχασα πάσα ιδέα από την Microsoft μα πάσα ιδέα.

Άκου εκεί support.

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
14 minutes ago, Paragontas-x said:

Ένα μάτσο χάλια το support της Microsoft.

Μα ένα μάτσο χάλια.

Και εξηγώ.

Έχω αγοράσει μια κονσόλα xbox one s 1tb εδώ και 1 μήνα και σήμερα αντιμετώπισα ένα περίεργο πρόβλημα να κολλήσουν 2 παιχνίδια(Gears of war 4 - ψηφιακό & destiny 2 - δισκάκι) μετά από 3-4 ώρες παιχνιδιού να κολλήσουν τα παιχνίδια όχι το μενού της κονσόλας.

Αμέσως καλώ την Microsoft hellas και μου είπαν να δοκιμάσω επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων μην τυχόν και λυθεί το πρόβλημα.

Το κάνω και μετά από 2 μέρες μου ξανακάνει ακριβώς το ίδιο πρόβλημα.

Τους ξαναπαίρνω τηλέφωνο και τους τα ξαναλέω και μου λένε ότι τότε πρέπει να στείλουμε τη κονσόλα στην Τσεχία που είναι το support της Microsoft για όλη την Ευρώπη και θα πρέπει να έρθει κουριερ να πάρει τη κονσόλα από το σπίτι μου χωρίς χρεώσει και να μου φέρει τη νέα ή αυτή επισκευασμένη μετά από ένα μήνα.

Και το θέμα είναι ότι η νέα κονσόλα που θα μου στείλουν δεν ξέρουν ότι δεν θα έχει το ίδιο πρόβλημα.

Να χαρώ εγώ Microsoft support μιας τόσο μεγάλης εταιρίας σαν την Microsoft.

Τι να πω έχασα πάσα ιδέα από την Microsoft μα πάσα ιδέα.

Άκου εκεί support.

Από αυτό που περιγράφεις, δεν βλέπω ένα μάτσο χάλια προσωπικά, εξαιρετικό επίπεδο εξυπηρέτησης βλέπω. 

Δεν έχεις μπλέξει με το σέρβις της Sony ποτέ προφανώς. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...