Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Νομίζω αρχές του 2010 είχα ξεκινήσει και έπαιζα μέχρι το καλοκαίρι του 2012. Το community είναι καθρέπτης της κοινωνίας και όπως σε όλα τα team-games, όσο πιο δημοφιλές θα είναι τόσο πιο άθλιο γεμάτο leavers και toxicity οποιασδήποτε μορφής θα συναντάς. Θυμάμαι μπαίναμε 4άδα και ο 5ος ήταν συνήθως στις κατηγορίες που προανέφερα.

Το game απίστευτα δημοφιλές, προφανώς αυτό δε θα κρατήσει για πάντα. Δε νομίζω ότι πεθένει το Moba  απλά πρέπει κάποια στιγμή να βγει refresh-κανούργιο.

Δεν έριξα ούτε 1ευρώ στη Riot και proud of it! :P

 

Επεξ/σία από Diinekis21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 153
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Και μόνο από τα ποστ εδώ μέσα φαίνεται πόσο το παιχνιδι έχει αρχίσει να χάνει οπαδούς. Φανατικός παίκτης, έπαιζα ασταμάτητα για χρόνια και αρκετές ώρες κάθε ημέρα. Αλλά πλέον έχω ηρεμήσει. Αρρώστια είχε καταντήσει.. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, elpaso1 είπε

Και μόνο από τα ποστ εδώ μέσα φαίνεται πόσο το παιχνιδι έχει αρχίσει να χάνει οπαδούς. Φανατικός παίκτης, έπαιζα ασταμάτητα για χρόνια και αρκετές ώρες κάθε ημέρα. Αλλά πλέον έχω ηρεμήσει. Αρρώστια είχε καταντήσει.. 

σε νιωθω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, alprio είπε

Μακρια απο αυτον τον καρκινο που λεγεται community τουLOL.

fixed!
Το παιχνιδι μια χαρα το ευχαριστιομουν με παρεα η χωρις...Τον κοσμο με τιποτα!Μαλιστα ειχα αρχισει να βριζω και εγω αισχρα...καπως ετσι κοπηκε εν μια βραδια!Αν φευγαν όλα τα σκουπίδια που εχουν μεινει και ας ειχε το 1/10 του κοσμου που εχει τωρα θα επαιζα παλι ευχαριστως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

fixed!
Το παιχνιδι μια χαρα το ευχαριστιομουν με παρεα η χωρις...Τον κοσμο με τιποτα!Μαλιστα ειχα αρχισει να βριζω και εγω αισχρα...καπως ετσι κοπηκε εν μια βραδια!Αν φευγαν όλα τα σκουπίδια που εχουν μεινει και ας ειχε το 1/10 του κοσμου που εχει τωρα θα επαιζα παλι ευχαριστως

Εχεις δικιο.Τα κωλοπαιδα φταινε που ειναι μαξ 10 χρονων και βριζουν μαναδες,πατεραδες,νεκρα καρκινους,Rage quit,afk και αλλα τοσα.

Οτι χειροτερο πραγματικα. Ειναι πραγματικα το χειροτερο community που υπαρχει. Απο ηρεμος ανθρωπος κατεντησα νευρικος,χωρις ορεξη,να βριζω να ειμαι μιζερος.

Καταστροφη.

Το οτι το σταματησα ηταν το καλυτερο πραγμα που εκανα σε μενα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, alprio είπε

Εχεις δικιο.Τα κωλοπαιδα φταινε που ειναι μαξ 10 χρονων και βριζουν μαναδες,πατεραδες,νεκρα καρκινους,Rage quit,afk και αλλα τοσα.

Οτι χειροτερο πραγματικα. Ειναι πραγματικα το χειροτερο community που υπαρχει. Απο ηρεμος ανθρωπος κατεντησα νευρικος,χωρις ορεξη,να βριζω να ειμαι μιζερος.

Καταστροφη.

Το οτι το σταματησα ηταν το καλυτερο πραγμα που εκανα σε μενα.

Asτα ρε φιλε οπως το λες ειναι.Αφου βλεπουν ελληνικα <προτυπα>> οπως ο <<αρχηγος>> και αλλους τετοιους τι θες να κανουν.Οι γονεις μου εαν με ακουγανε να βριζω θα με βαραγανε αυτους τι τους κανουν που ειναι 14 μαξ και εχουν για στομα βοθρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, jerry banana είπε

Asτα ρε φιλε οπως το λες ειναι.Αφου βλεπουν ελληνικα <προτυπα>> οπως ο <<αρχηγος>> και αλλους τετοιους τι θες να κανουν.Οι γονεις μου εαν με ακουγανε να βριζω θα με βαραγανε αυτους τι τους κανουν που ειναι 14 μαξ και εχουν για στομα βοθρο.

Μανα και πατερα δεν εχουν?Αλλα ετσι οπως εχει γινει η κοινωνια οι γονεις προτιμουν να ειναι αποβλακωμενα τα παιδια να ειναι ησυχοι και εκεινοι. Εμενα οι γονεις μου αν με εβλεπαν ετσι μικρο θα με ειχαν παει στον γιατρο θα ειχα φαει και 5-6 σιγουρα μεχρι να στρωσω.

Παλι καλα που προλαβα χρονια παιδικα.Αυτα τα κακομοιρα περπαταω στον δρομο και ακουω για yasuo και θελω πραγματικα να τα πλακωσω να ξεκολλησουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι δε το έχω παίξει ποτέ και ούτε με ενδιαφέρει. Απλά είχα δει στο youtube τον τύπο που λέτε, τον αρχηγό, και από το ένα βίντεο έβαλα κι άλλο κι άλλο. Πόσο χρονών είναι αυτός ο τύπος και κάνει σα ζώο ? Έπαθα σοκ όταν είδα ότι είναι στριμερ και έχει και μερικούς χιλιάδες σαμπσκραιμπερς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 27/9/2018 στις 10:10 ΠΜ, alprio είπε

Μανα και πατερα δεν εχουν?Αλλα ετσι οπως εχει γινει η κοινωνια οι γονεις προτιμουν να ειναι αποβλακωμενα τα παιδια να ειναι ησυχοι και εκεινοι. Εμενα οι γονεις μου αν με εβλεπαν ετσι μικρο θα με ειχαν παει στον γιατρο θα ειχα φαει και 5-6 σιγουρα μεχρι να στρωσω.

Παλι καλα που προλαβα χρονια παιδικα.Αυτα τα κακομοιρα περπαταω στον δρομο και ακουω για yasuo και θελω πραγματικα να τα πλακωσω να ξεκολλησουν.

Αστα ρε φιλε και εμενα η γενια μου ηταν απο τις τελευταιες σχεδον που προλαβε παιχνιδια σε αλανες με τον κλασσικο χοντρο για τερμα στο χωριο.Ωραιες εποχες,που εαν εβριζα μπροστα στη μανα μου η στον πατερα μου ετρωγα ενα φουσκο απο εδω μεχρι τη Θεσσαλονικη.Τωρα ββλλεπεισ 12χρονα και 13χρονα να μιλανε χειροτερα απο εμενα.Ντροπη πραγματικα.

2 ώρες πριν, Edel είπε

Το παιχνίδι δε το έχω παίξει ποτέ και ούτε με ενδιαφέρει. Απλά είχα δει στο youtube τον τύπο που λέτε, τον αρχηγό, και από το ένα βίντεο έβαλα κι άλλο κι άλλο. Πόσο χρονών είναι αυτός ο τύπος και κάνει σα ζώο ? Έπαθα σοκ όταν είδα ότι είναι στριμερ και έχει και μερικούς χιλιάδες σαμπσκραιμπερς 

Αστα φιλε 30χρονος ανεργος ειναι που τον στηριζουν με τις πιστωτικες των γονιων τους ηλικιες 17 και κατω.Και το λεω με σιγουρια γιατι ποτε δεν εχω δει σε real life vlogs που κανει ή συναντησεις ατομα ανω των 17.Να σημειωσω οτι μενει με τους γονεις του και λεει κατι λογια συν οτι γκαριζει.Τους λυπαμαι ωρες ωρες ειλικρινα.

Επεξ/σία από jerry banana
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, jerry banana είπε

Αστα ρε φιλε και εμενα η γενια μου ηταν απο τις τελευταιες σχεδον που προλαβε παιχνιδια σε αλανες με τον κλασσικο χοντρο για τερμα στο χωριο.Ωραιες εποχες,που εαν εβριζα μπροστα στη μανα μου η στον πατερα μου ετρωγα ενα φουσκο απο εδω μεχρι τη Θεσσαλονικη.Τωρα ββλλεπεισ 12χρονα και 13χρονα να μιλανε χειροτερα απο εμενα.Ντροπη πραγματικα.

Αστα φιλε 30χρονος ανεργος ειναι που τον στηριζουν με τις πιστωτικες των γονιων τους ηλικιες 17 και κατω.Και το λεω με σιγουρια γιατι ποτε δεν εχω δει σε real life vlogs που κανει ή συναντησεις ατομα ανω των 17.Να σημειωσω οτι μενει με τους γονεις του και λεει κατι λογια συν οτι γκαριζει.Τους λυπαμαι ωρες ωρες ειλικρινα.

Μπαλα στον πεζοδρομο,στα σχολεια πηδουσαμε καγκελα,μηλα,κρυφτο,μακρια γαιδουρα,αραγμα σε πλατειες,ποδηλατο BMX,skate οτι μπορουσε να γινει το καναμε.

Χωρις κινητα απλα βγαιναμε εξω και ξεραμε ωρα και μερος. Αλλες εποχες.

Και τωρα δεν λεω προχωραει ο κοσμος. Αλλα τοσο κολλημα με τα παιχνιδια πια απο μικρα ωστε να μιλανε μονο για αυτα?τι κακο πραγμα!

Και εγω κολλησα.ειδικα με LOL. Πριν επαιζα cod4 εχω παει και σε 2 lanakia. Αλλα ειχα και life.

Ισως να ειναι νορμαλ και επειδη ειμαστε αλλης εποχης να το βλεπουμε αλλιως.

Επεξ/σία από alprio
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, jerry banana είπε

Αστα ρε φιλε και εμενα η γενια μου ηταν απο τις τελευταιες σχεδον που προλαβε παιχνιδια σε αλανες με τον κλασσικο χοντρο για τερμα στο χωριο.Ωραιες εποχες,που εαν εβριζα μπροστα στη μανα μου η στον πατερα μου ετρωγα ενα φουσκο απο εδω μεχρι τη Θεσσαλονικη.Τωρα ββλλεπεισ 12χρονα και 13χρονα να μιλανε χειροτερα απο εμενα.Ντροπη πραγματικα.

Αστα φιλε 30χρονος ανεργος ειναι που τον στηριζουν με τις πιστωτικες των γονιων τους ηλικιες 17 και κατω.Και το λεω με σιγουρια γιατι ποτε δεν εχω δει σε real life vlogs που κανει ή συναντησεις ατομα ανω των 17.Να σημειωσω οτι μενει με τους γονεις του και λεει κατι λογια συν οτι γκαριζει.Τους λυπαμαι ωρες ωρες ειλικρινα.

Το πιο θλιβερό είναι ότι σε κάποια βίντεο, που βρίζει σαν οχετός περνάνε οι γονείς του από πίσω. Κάθεται στο σαλόνι , σε κεντρικό σημείο, ούτε καν σε δωμάτιο. Μεγάλη παρακμή. Πόσα βγάζει δηλαδή περίπου αυτός ο αόυγκανος? Μεγάλα ποσά του κάνουν donate ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Edel είπε

Το πιο θλιβερό είναι ότι σε κάποια βίντεο, που βρίζει σαν οχετός περνάνε οι γονείς του από πίσω. Κάθεται στο σαλόνι , σε κεντρικό σημείο, ούτε καν σε δωμάτιο. Μεγάλη παρακμή. Πόσα βγάζει δηλαδή περίπου αυτός ο αόυγκανος? Μεγάλα ποσά του κάνουν donate ?

Kοιτα κατω εχει ονοματα που περνανε κατα τη διαρκεια του stream και εχει μερικα αξιολογα ποσα πχ 200ευρα 300ευρα 100ευρα αλλα αυτα ειναι τα all time γενικα.Αλλα καθως παιζει του σκανε 5ευρα,2ευρα κλπ.Τωρα ειναι μερικοι που ριχνουν και 20ευρα αλλα  πιο σπανια.Δεν νομιζω να βγαζει τα τοσα πολλα οσο υποστηριζουν οι ανηλικοι οπαδοι του.Λογικα οι γονεις δεν του λενε τιποτα γιατι απο αυτον πρεπει να συντηρουνται αν και δεν ειμαι σιγουρος.Επισης σε ενα stream εριξα πολυ γελιο μπηκε μια θεια εβαλε mute στο μικροφωνο τον φιλησε και του εδωσε 50ευρω χαχαχαχαααχα.Οτι ναναι ο τυπος.

18 λεπτά πριν, alprio είπε

Μπαλα στον πεζοδρομο,στα σχολεια πηδουσαμε καγκελα,μηλα,κρυφτο,μακρια γαιδουρα,αραγμα σε πλατειες,ποδηλατο BMX,skate οτι μπορουσε να γινει το καναμε.

Χωρις κινητα απλα βγαιναμε εξω και ξεραμε ωρα και μερος. Αλλες εποχες.

Και τωρα δεν λεω προχωραει ο κοσμος. Αλλα τοσο κολλημα με τα παιχνιδια πια απο μικρα ωστε να μιλανε μονο για αυτα?τι κακο πραγμα!

Και εγω κολλησα.ειδικα με LOL. Πριν επαιζα cod4 εχω παει και σε 2 lanakia. Αλλα ειχα και life.

Ισως να ειναι νορμαλ και επειδη ειμαστε αλλης εποχης να το βλεπουμε αλλιως.

αστα εγω μεγαλο κολημα με mw2 παλια πολυ ομως και μετα και εγω lol οπως λες ακριβως ιδια περιπτωση και εγω.Αλλα ρε φιλε και με το σχολειο ημουν καλος και το ποδοσφαιρο μου πηγαινα.Ποτε δεν πατησα σε net.

Επεξ/σία από jerry banana
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βεβαια υπαρχουν και παικτες που παρολο το toxicity στο chat, καταφεραν και πηγαν diamond+. Οποτε μαλλον μας ελειπε εμας σιγουρα.. Καλα εγω μετα το permaban σε λογαριασμο που ειχα φτασει plat4, δεν ασχολουμαι ξανα με το παιχνιδι, εξαλλου μπηκα στα 30 πλεον. Φτανει.

Επεξ/σία από elpaso1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...