Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19 λεπτά πριν, elpaso1 είπε

Βεβαια υπαρχουν και παικτες που παρολο το toxicity στο chat, καταφεραν και πηγαν diamond+. Οποτε μαλλον μας ελειπε εμας σιγουρα.. Καλα εγω μετα το permaban σε λογαριασμο που ειχα φτασει plat4, δεν ασχολουμαι ξανα με το παιχνιδι, εξαλλου μπηκα στα 30 πλεον. Φτανει.

Χαλια παιχνιδι απο ενα σημειο και  μετα αναλογα με την ηλικια του καθενος προτιμανε οι ανθρωποι τους ΑΑΑ τιτλους που παιζεις μερικες ωριτσες και ηρεμεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 153
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

[Leauge of Legends] Ερώτηση σχετικά με λογαριασμούς & Marketplaces

Χωρίς να αναλύσω το θέμα πολυ, έχω εναν λογαριασμό League of Legends [EUNE server], πανω απο 120 skins μεταξυ τους PAX Sivir (original) & PAX JAX και πολλα ακομα πλεον σπανια icons/skins etc.

Θελω να πουλησω τον λογαριασμο διοτι θελω να ασχοληθω αποκλειστικα πλεον με την σχολη μου,δουλεια μου κτλπ και ξερω πως ο λογαριασμος μου αξιζει 150-200 ευρω (appraised).

Γνωριζει κανεις καποιο site? Ειτε ελληνικο ειτε ξενο? PlayerAuctions δεν λειτουργει για κανενα λογο διοτι παιζουν πολλα scams.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο πολύ από όσο ξέρω μετράει το elo, αν είσαι silver δύσκολα να πάρεις τόσα που θες. συνήθως τέτοια acc πωλούνται στο ebay, σε ομάδες του Facebook, ακόμα και εδώ στις αγγελίες του insomnia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμία σχέση το elo, με 50ε boostaρεις acc μέχρι όσο θες.

Τα skin που αναφέρεις είναι πράγματι καλά, αλλά γενικά δύσκολα να πάρεις όσο σκέφτεσαι. Βάλτο στις αγγελίες εδώ στο insomnia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό εννοώ, γτ να αγοράσεις ένα acc με random skin και όχι αυτά που θα είναι στους χαρακτήρες που παίζεις στο οποίο θα χρειαστεί, αν είσαι από αυτούς, να δώσεις άλλα 50€ (τώρα που τελειώνει το seasson οι τιμές πάνε στο θεό) για φτάσεις στο elo που θες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε περίπτωση που ενδιαφέρει κάποια/ον, διοργανώνουμε σαν Greek Titans ένα 2v2 LoL τουρνουά. Για περισσότερες πληροφορίες τσεκάρετε το FB event (έχει links για Discord, δήλωση συμμετοχής κλπ): 

https://www.facebook.com/events/2016130585136111/
https://discordapp.com/invite/cEcy53C

Επεξ/σία από scroll
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

UNABLE TO RECONNECT / LOL

Μπορει να μου εξηγησει καποιος γιατι μου λαγκαρει το λολ? Κατεληξα τελικα οτι δεν εχει προβλημα το pc ουτε η καρτα γραφικων ουτε τιποτα και ειναι θεμα της συνδεσης. Τι μπορω να κανω? 

Υπαρχουν περιοδοι που τρεχει κανονικα, κ αλλες φορες ειναι σαν να μην ανταποκρινεται γρηγορα την ωρα που παιζω. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, elpaso1 είπε

Δεν παιζει κανεις πλεον το παιχνιδι φιλε μου! Περασε η μπογια του, τουλαχιστον στην Ελλαδα!

τουναντιον φιλε,το παιζουν ακομη πολλα ατομα.Κυριως για 2 λογους,πρωτον δεν θελει καλο υπολογιστη και ενας με i3 και ενσωμετωμενα γραφικα το τρεχει και δευτερον ειναι παρειστικοσ παιχνιδι.Προσωπικα πιστευω δεν θα πεθανει ποτε στην Ελλαδα καια σαν 3ο λογο βαζω το οτι ειναι το νουμερο 1 στα ιντερνετ καφε(Τουλαχιστον απο αυτο που βλεπω στη Χαλκιδα)

9 ώρες πριν, Costis92 είπε

κανεις ? :(

κανε απεγκατασταση το παιχνιδια και ξαναεγκατεστησε το  θα φτιαχτει το ειχα και εγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, jerry banana είπε

τουναντιον φιλε,το παιζουν ακομη πολλα ατομα

σε σχεση με παλια...όταν επαιζα και εγω S2-S3 ειχε πολύ κοσμο να παιζει. Από φιλους, εδώ στο insomnia ακομα και στο FB μου κοσμος ανεβαζε βιντεακια με τους νεους champ και teasers διαφορα. Τωρα απλα νεκρα...Στο fb μου, στο discord, εδώ περα. Οι viewers στο twich νομιζω εχουν πεσει. Ειτε σε ελληνες streamers ειτε σε ξενους σε σχεση με S6-S7. Και γενικα το παιχνιδι ειχε παρει την κατω βολτα από όταν εγινε τοσο Noob friendly...Βαλτους timers,βαλτους να παιρνουν gold Ότι και να γινει, Βαλε να μην μπορουν να πεσουν 3-4 Lvl πισω ασχέτως αν είναι 0-7 στο Lane...Βγαλε gold  από μεγαλα Objectives γτ κλαιγονται οι Solo players κτλπ κτλπ...Πλεον το παρακολουθώ μονο και μονο για το LEC,Worlds και 2-3 Streamers που μου αρεσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

σε σχεση με παλια...όταν επαιζα και εγω S2-S3 ειχε πολύ κοσμο να παιζει. Από φιλους, εδώ στο insomnia ακομα και στο FB μου κοσμος ανεβαζε βιντεακια με τους νεους champ και teasers διαφορα. Τωρα απλα νεκρα...Στο fb μου, στο discord, εδώ περα. Οι viewers στο twich νομιζω εχουν πεσει. Ειτε σε ελληνες streamers ειτε σε ξενους σε σχεση με S6-S7. Και γενικα το παιχνιδι ειχε παρει την κατω βολτα από όταν εγινε τοσο Noob friendly...Βαλτους timers,βαλτους να παιρνουν gold Ότι και να γινει, Βαλε να μην μπορουν να πεσουν 3-4 Lvl πισω ασχέτως αν είναι 0-7 στο Lane...Βγαλε gold  από μεγαλα Objectives γτ κλαιγονται οι Solo players κτλπ κτλπ...Πλεον το παρακολουθώ μονο και μονο για το LEC,Worlds και 2-3 Streamers που μου αρεσουν.

Κάποτε είχε πολύ κόσμο γτ ήταν από τα λίγα φρι γκειμς που μπορούσε να κάνει κανείς. Τώρα που πλέον έχει τόσα πολλά το μερίδιο έχει χωριστεί. Οι ίδιοι νουμπαδες παίζουν και φορτναιτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, vaggos400 είπε

Κάποτε είχε πολύ κόσμο γτ ήταν από τα λίγα φρι γκειμς που μπορούσε να κάνει κανείς. Τώρα που πλέον έχει τόσα πολλά το μερίδιο έχει χωριστεί. Οι ίδιοι νουμπαδες παίζουν και φορτναιτ.

Είναι άλλο genre...Από την άλλη η DOTA γιατι δεν επεσε τοσο πολύ από τετοια παιχνίδια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...