Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 ώρες πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Είναι άλλο genre...Από την άλλη η DOTA γιατι δεν επεσε τοσο πολύ από τετοια παιχνίδια?

Δεν νομίζω να έχει να κάνει με το gerne.η ντοτα πάντα είχε τον δικό της κόσμο. Πότε δεν είχε τρέλα νούμερα. Εγώ θεωρώ ότι ο κόσμος του λολ πήγε στο φορτναιτ. Άποψη Μ πάντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 153
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

League Of Legends -Client -remember me,δεν λειτουργεί

Εδώ και πολλά χρόνια στο League Of Legends -Client

Το remember me,δεν λειτουργεί όταν το τικάρω για να θυμάται τον κωδικό μου και πρέπει κάθε φορά να τον ξαναβάζω.

Υπάρχει λύση??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, JTRGamer είπε

Εδώ και πολλά χρόνια στο League Of Legends -Client

Το remember me,δεν λειτουργεί όταν το τικάρω για να θυμάται τον κωδικό μου και πρέπει κάθε φορά να τον ξαναβάζω.

Υπάρχει λύση??

reinstall

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 minutes ago, JTRGamer said:

Εδώ και πολλά χρόνια στο League Of Legends -Client

Το remember me,δεν λειτουργεί όταν το τικάρω για να θυμάται τον κωδικό μου και πρέπει κάθε φορά να τον ξαναβάζω.

Υπάρχει λύση??

Το remember me μια χαρά δουλεύει, απλά η λειτουργία του δεν είναι για να "κρατάει" password, παρά μόνο username...

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Παιδιά όσοι είστε στο συγκεκριμένο νήμα απο πότε ξεκινήσατε να παίζετε  το παιχνίδι?Εγώ απο τότε που είχε μόλις τελειώσει το Beta.Μετά ακολούθησαν διάφορες περιόδοι με λιώσιμο κλπ αλλα τώρα ούτε που το αγγίζω ειδικά με τις αλλαγές που κάναμε σε χαρακτήρες όπως τον main μου (Ryze).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, elpaso1 είπε

Ενταξει πλεον μεγαλωσαμε εμεις, ηδη το παιζαμε 10 χρονια το παιχνιδι. Στο εξωτερικο ακομα το παιζουν αρκετοι, Ελλαδα δεν γνωριζω τι γινεται.

Ισχυει φίλε ποσο ισχυει.Πολλα παιχνιδια χανονται οσο μεγαλωνουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω επαιζα απο 2010 μεχρι το 2016-17. Δεν παλευοταν πια, ειχε γινει τοσο κακο το game, τοσο τοξικο το community (Και εγω) που απλα δεν περναγα καλα. Κοπηκε ενα ωραιο καλοκαιρι και αντε γεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Και εγω επαιζα απο 2010 μεχρι το 2016-17. Δεν παλευοταν πια, ειχε γινει τοσο κακο το game, τοσο τοξικο το community (Και εγω) που απλα δεν περναγα καλα. Κοπηκε ενα ωραιο καλοκαιρι και αντε γεια.

αυτό ακριβώς, χάλασε πολύ το χαρακτήρα μου και ακόμα περισσότερο των φίλων μου που παρακολουθούσαν αρχηγό. Παίζω λίγο κάθε μήνα για μείνει το rank.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Και εγω επαιζα απο 2010 μεχρι το 2016-17. Δεν παλευοταν πια, ειχε γινει τοσο κακο το game, τοσο τοξικο το community (Και εγω) που απλα δεν περναγα καλα. Κοπηκε ενα ωραιο καλοκαιρι και αντε γεια.

σε νιωθω οντως πολλες φορες σε φτανει στα ακρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Rank επαιξα μονο την S3 & S4. Μετα μονο τα 10 πρωτα και τελος...Θυμαμαι 2 τελευταιες χρονιες με ειχε βαλει Gold 1 και με spammαραν φιλοι να παμε duo να ανεβουμε αλλα εμπαινε με τιποτα...Εκει μεσα ηταν οι χειροτεροι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...