Προς το περιεχόμενο

Forza Horizon 4 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, vaggos88 είπε

Ναι ο φίλος εννοεί 20ε αναβάθμιση σε ultimate αν έχεις ήδη το basic game.

Έχεις δίκιο, λόγω κεκτημένης ταχύτητας δεν το πρόσεξα. 

Εγώ πάντως μπήκα στο Store και μου έδειχνε το Ultimate με 20€, μόνο που ήδη το έχω. 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, d_gkal είπε

Έχεις παίξει το νησί και τα Lego; 

Σίγουρα αξίζουν και τα 2, αν και δεν έχουν μεγάλη διάρκεια. 

Επίσης στην ultimate έχεις όλα τα car packs. 

Ναι η αλήθεια είναι ότι δεν έχω παίξει τα expansions και λένε όλοι ότι είναι πολύ καλά

Η πλάκα είναι ότι δεν έχω παίξει ούτε του 3 που τα έχω αγοράσει κιόλας. Όποτε μπορεί να αρχίσω από εκεί και όταν τελειώσει η συνδρομή να πάρω ολόκληρο το 4 ultimate

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ξαναλέω, δεν είναι πολλές οι ώρες του gameplay στα expansions.

Όπως και να έχει όμως αξίζουν. 

Τα τερμάτισα και πλέον δεν τα ανοίγω καθόλου. Μόνο αν θυμηθω να κάνω τα seasonal pr stunts. 

 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω ένα πρόβλημα!! Ενώ μπαίνω στο forza σε PC και δουλεύει κανονικά το marketplace δεν μπορώ να γίνω online (με 7 download και 2 upload σύνδεση ) και μου εμφανίζει ένα μήνυμα που λέει

''There was an error communicating with the server.Please try again later.'' .  

Το βγάζει τις τελευταίες 3 εβδομάδες. 

Τι μπορώ να κάνω για να το φτιάξω ;;;; 

Επεξ/σία από Angalan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Angalan είπε

Έχω ένα πρόβλημα!! Ενώ μπαίνω στο forza σε PC και δουλεύει κανονικά το marketplace δεν μπορώ να γίνω online (με 7 download και 2 upload σύνδεση ) και μου εμφανίζει ένα μήνυμα που λέει

''There was an error communicating with the server.Please try again later.'' .  

Το βγάζει τις τελευταίες 3 εβδομάδες. 

Τι μπορώ να κάνω για να το φτιάξω ;;;; 

Δες αν ο Teredo Client τρέχει σωστά.


image.png.14fe8f4e16aa83fab810c419e29f227f.png

 

Έχω αναρτήσει τρόπο επίλυσης στο Xbox Pass Thread

 

Επεξ/σία από Tantalord
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Tantalord είπε

Δες αν ο Teredo Client τρέχει σωστά.


image.png.14fe8f4e16aa83fab810c419e29f227f.png

Έχω αναρτήσει τρόπο επίλυσης στο Xbox Pass Thread

Ή κάτι δεν κάνω σωστά ή δεν πετυχένει

Μήπως θα μπορούσες να μου πεις αναλυτικά τι κάνω;;; γιατί δοκίμασα (νομίζω) αυτά που είπες και δεν πετυχαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Angalan είπε

Ή κάτι δεν κάνω σωστά ή δεν πετυχένει

Μήπως θα μπορούσες να μου πεις αναλυτικά τι κάνω;;; γιατί δοκίμασα (νομίζω) αυτά που είπες και δεν πετυχαν

Εμένα ο μόνος τρόπος για να δουλέψει το Online ήταν να πατήσω fix it και να κάνω restart το Pc. Μέχρι να ξανά κλείσω το pc δούλευε κανονικά. Την επόμενη μέρα έπρεπε να κάνω πάλι το ίδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, vaggos88 είπε

Εμένα ο μόνος τρόπος για να δουλέψει το Online ήταν να πατήσω fix it και να κάνω restart το Pc. Μέχρι να ξανά κλείσω το pc δούλευε κανονικά. Την επόμενη μέρα έπρεπε να κάνω πάλι το ίδιο.

Οπότε και εσύ κάνεις ότι κάνει και ο Tantalord;;; Σωστά;;;

57 λεπτά πριν, vaggos88 είπε

Εμένα ο μόνος τρόπος για να δουλέψει το Online ήταν να πατήσω fix it και να κάνω restart το Pc. Μέχρι να ξανά κλείσω το pc δούλευε κανονικά. Την επόμενη μέρα έπρεπε να κάνω πάλι το ίδιο.

Το έκανα αυτό που είπες και δεν δουλεύει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Angalan είπε

Ή κάτι δεν κάνω σωστά ή δεν πετυχένει

Μήπως θα μπορούσες να μου πεις αναλυτικά τι κάνω;;; γιατί δοκίμασα (νομίζω) αυτά που είπες και δεν πετυχαν

Δες το νήμα που ανέρτησα 3-4 post παρακάτω απο το αρχικό. Το έκανες; Εκει λέει αναλυτικά την εντολη για να ενεργοποιείτε ο Teredo καθε φορά που μπαίνεις στα Windows.
Αλλη λύση δεν έχω βρεί.

Επεξ/σία από Tantalord
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Tantalord είπε

Δες το νήμα που ανέρτησα 3-4 post παρακάτω απο το αρχικό. Το έκανες; Εκει λέει αναλυτικά την εντολη για να ενεργοποιείτε ο Teredo καθε φορά που μπαίνεις στα Windows.
Αλλη λύση δεν έχω βρεί.

Ευχαριστώ οπότε για τον χρόνο σου αλλά δεν δουλεύει ... Θα το ψάξω και αν βρώ λιση θα την ανεβάσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Angalan είπε

Ευχαριστώ οπότε για τον χρόνο σου αλλά δεν δουλεύει ... Θα το ψάξω και αν βρώ λιση θα την ανεβάσω

Ε τότε δες και το Firewall να "αφήσεις" το Forza να περνάει.....Ή αν το Plug'n'Play ειναι ενεργοποιημένο στις ρυθμίσεις του ρούτερ.

Με το Destiny 2 είχα ανάλογο πρόβλημα και μου έβγαλε την πίστη και αυτό.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
28 λεπτά πριν, Tantalord είπε

Ε τότε δες και το Firewall να "αφήσεις" το Forza να περνάει.....Ή αν το Plug'n'Play ειναι ενεργοποιημένο στις ρυθμίσεις του ρούτερ.

Με το Destiny 2 είχα ανάλογο πρόβλημα και μου έβγαλε την πίστη και αυτό.....

Τώρα ανακάλυψα ότι μάλλον το πρόβλημα μου είναι κάποιο update που δεν έχει γίνει γιατί δεν με αφήνει να κάνω ούτε τα windows update ...οπότε μάλλον ήρθε η ώρα να το ξανά κάνω format..

Πάντως ευχαριστώ..

Επεξ/σία από Angalan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχει στα 60 ευρώ bundle του 3 με 4 μαζι με τα μεγάλα dlc στα 60. Τσιμπημένη δεν είναι η τιμή ακόμα? Το θέμα είναι το 3 πάει για απόσυρση και δεν θα υπάρχει καν για αγορά μετά οπότε το σκέφτομαι 

 

https://www.microsoft.com/en-us/p/forza-horizon-4-and-forza-horizon-3-ultimate-editions-bundle/9pf3f4cc0vlg?activetab=pivot:overviewtab

 

Το παρακάτω θα κάνει για Windows ξέρετε? Το 50αρικο το δίνω 

 

https://www.cdkeys.com/xbox-live/games/forza-horizon-4-and-forza-horizon-3-ultimate-editions-bundle-xbox-one-uk

Επεξ/σία από Arkin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει στα 60€ το πακέτο. 

Τόσο το πήρα πριν κάνα μήνα. 

Σκέψου ότι είναι οι ultimate εκδόσεις!

 

Υπάρχει περίπτωση να βρεθούν τα 1 και 2; Σε κλειδιά;  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Αξίζει στα 60€ το πακέτο. 

Τόσο το πήρα πριν κάνα μήνα. 

Σκέψου ότι είναι οι ultimate εκδόσεις!

Υπάρχει περίπτωση να βρεθούν τα 1 και 2; Σε κλειδιά;  

Forza horizon 1/2 δεν εχουν βγει για υπολογιστη δεν βρισκω κατι. Το δευτερο link που εβαλα πιο πανω στα 50 ευρω που λεει xbox θα κανει για υπολογιστη? Σιγουρα μπορει να μην ειναι πολλα τα 60 ευρω γιατι μιλαμε για 160 ωρες στο forza horizon 3 μαζι με τα DLC και 130 στο forza horizon 4 παλι μαζι με τα 2 μεγαλα DLC. Απλα εμενα μου φαινονται πολλα την παρουσα στιγμη. Θα πηγαινα για το forza 3 την ultimate στα 20 ευρω και αργοτερα για το 4 αλλα βλεπω η ultimate δεν εχει τα 2 μεγαλα DLC οποτε δωρο αδωρο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...