Προς το περιεχόμενο

Forza Horizon 4 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για κονσόλα τα θέλω τα 1+2.

Για την ακρίβεια τα "έχω" στο 360, όμως τα θέλω αγορασμενα στο one. 

 

Πάντως στο ultimate πακέτο είναι και το νησί και τα λεγκο. Φυσικά με τα car packs. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, d_gkal είπε

Για κονσόλα τα θέλω τα 1+2.

Για την ακρίβεια τα "έχω" στο 360, όμως τα θέλω αγορασμενα στο one. 

Πάντως στο ultimate πακέτο είναι και το νησί και τα λεγκο. Φυσικά με τα car packs. 

Στο forza horizon 3 ultimate δεν εχει μεσα τα hot wheels και το blizzard. Στο ultimate pack με forza 3+4 που εχει 60 ευρω τα εχει ολα τα μεγαλα dlc λειπουν κανα 2 dlc μικρα. 

 

Για xbox εδω εισαι

Για το 2

https://www.allkeyshop.com/blog/buy-forza-horizon-2-xbox-one-code-compare-prices/

και το 1

https://www.allkeyshop.com/blog/buy-forza-horizon-xbox-360-code-compare-prices/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/8/2020 στις 4:13 ΜΜ, Arkin είπε

Στο forza horizon 3 ultimate δεν εχει μεσα τα hot wheels και το blizzard. Στο ultimate pack με forza 3+4 που εχει 60 ευρω τα εχει ολα τα μεγαλα dlc λειπουν κανα 2 dlc μικρα. 

Για xbox εδω εισαι

Για το 2

https://www.allkeyshop.com/blog/buy-forza-horizon-2-xbox-one-code-compare-prices/

και το 1

https://www.allkeyshop.com/blog/buy-forza-horizon-xbox-360-code-compare-prices/

 

Στις 21/8/2020 στις 4:11 ΜΜ, d_gkal είπε

Για κονσόλα τα θέλω τα 1+2.

Για την ακρίβεια τα "έχω" στο 360, όμως τα θέλω αγορασμενα στο one. 

Πάντως στο ultimate πακέτο είναι και το νησί και τα λεγκο. Φυσικά με τα car packs. 

Προσοχή με το FH2 τουλάχιστον στο GAMIVO  που είναι μακράν το φτηνότερο, φαίνεται να δίνει την x360 έκδοση και οχι του One με σαφώς χειρότερα γραφικά, physics και άλλους περιορισμούς/διαφορές.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/8/2020 στις 1:50 ΜΜ, Arkin είπε

Εχει στα 60 ευρώ bundle του 3 με 4 μαζι με τα μεγάλα dlc στα 60. Τσιμπημένη δεν είναι η τιμή ακόμα? Το θέμα είναι το 3 πάει για απόσυρση και δεν θα υπάρχει καν για αγορά μετά οπότε το σκέφτομαι 

https://www.microsoft.com/en-us/p/forza-horizon-4-and-forza-horizon-3-ultimate-editions-bundle/9pf3f4cc0vlg?activetab=pivot:overviewtab

Το παρακάτω θα κάνει για Windows ξέρετε? Το 50αρικο το δίνω 

https://www.cdkeys.com/xbox-live/games/forza-horizon-4-and-forza-horizon-3-ultimate-editions-bundle-xbox-one-uk

Τελικά είναι και για pc η μόνο xbox one;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, CarlitoGR είπε

Τελικά είναι και για pc η μόνο xbox one;

Πρέπει να είναι μόνο για xbox το γράφει από κάτω πως το ενεργοποιείς. 60αρι δεν δίνω με τίποτα καλύτερα να πάρω hzd μαζί με death stranding. Έπρεπε να έχει πιο χαμηλή τιμή ειδικά το forza 3.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, d_gkal είπε

Ψάχνω για αγορά (ή φωτογράφιση) τα παρακάτω

Aston martin db11 pre order

Pontiac gto 1965

Ford capri rs1300 Forza edition

Land rover velar(κάπως έτσι τέλος πάντων) 

Κάνε με add αν θες (Speechless#1316) πιο βραδάκι που θα μπω να τα τσεκάρω να σου μιλήσω απευθείας αν είναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, d_gkal είπε

Ψάχνω για αγορά (ή φωτογράφιση) τα παρακάτω

Aston martin db11 pre order

Pontiac gto 1965

Ford capri rs1300 Forza edition

Land rover velar(κάπως έτσι τέλος πάντων) 

Λοιπόν εχω την Aston Martin που θες, απο Pontiac εχω GTO Judge αν σου κάνει, απο Ford εχω Capri RS3100 & XA GT-HO Forza Edition στα Land Rover διαθέτω άσχετα μοντέλα.

Όποτε θες κανονίζουμε πως θα βρεθούμε για φωτογράφιση σε αυτά ή όποια άλλα θες εχω 574 αυτοκίνητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 hours ago, bad_freddy said:

Λοιπόν εχω την Aston Martin που θες, απο Pontiac εχω GTO Judge αν σου κάνει, απο Ford εχω Capri RS3100 & XA GT-HO Forza Edition στα Land Rover διαθέτω άσχετα μοντέλα.

Όποτε θες κανονίζουμε πως θα βρεθούμε για φωτογράφιση σε αυτά ή όποια άλλα θες εχω 574 αυτοκίνητα.

Καλώς, θα σε ενημερώσω όταν στρώσει λίγο το (αστατο) πρόγραμμα που έχω το τελευταίο διάστημα. Μόλις βρω ευκαιρία θα σε πω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σήμερα άνοιξα το απόγευμα το fh4 και μου έβγαλε αυτό το ερρορ και δεν με αφήνει να παιξω online αλλά μόνο solo όσες φορές και να πατήσω retry δεν αλλάζει κάτι μου βγάζει πάλι το ίδιο

Screenshot_2020-09-07-20-16-04-561_com.miui.gallery.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Μήπως έπεσαν οι servers ή κάνουν συντήρηση. 

Ακόμη το ίδιο συμβαίνει;

Ναι και χτες ήταν το ίδιο δεν ξέρω γιατί

Εσείς το έχετε; Αν ναι δοκιμάστε να μπείτε να δούμε αν είναι γενικό πρόβλημα ή μόνο δικό μου

19 λεπτά πριν, Nik1239 είπε

Ναι και χτες ήταν το ίδιο δεν ξέρω γιατί

Εσείς το έχετε; Αν ναι δοκιμάστε να μπείτε να δούμε αν είναι γενικό πρόβλημα ή μόνο δικό μου

Επίσης μου βγάζει αραιά και που και αυτο εδώ δεν ξέρω γιατί το έχω σε ssd το παιχνίδι και το τρέχω με έναν 9100f και μια gtx 1650

Screenshot_2020-09-07-21-10-08-398_com.miui.gallery.jpg

Επεξ/σία από Nik1239
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Nik1239 είπε

Καλησπέρα σήμερα άνοιξα το απόγευμα το fh4 και μου έβγαλε αυτό το ερρορ και δεν με αφήνει να παιξω online αλλά μόνο solo όσες φορές και να πατήσω retry δεν αλλάζει κάτι μου βγάζει πάλι το ίδιο

Screenshot_2020-09-07-20-16-04-561_com.miui.gallery.jpg

Το έβαλα πρόσφατα και εγώ πάλι αφού ανανέωσα το gamepass, επειδή είχα τρέξει κάτι προγράμματα τύπου w10 telemetry κλπ, είχαν μπλοκάρει τα ports μου σε διάφορα σημεία και είχα ίδια θέματα με ίσως λίγο διαφορετικά "errors".. έψαξα και δοκίμασα αρκετά, τελικά μπορείς να πας Windows Settings > Gaming > Xbox Networking και να δεις από εκεί τι θα σου πει.  Έχει 2 κουμπιά αν θυμάμαι τύπου Fix it, μπορεί να δουλέψει, αν δεν δουλέψει, άνοιξε cmd ως admin και τρέξε αυτό:

netsh interface Teredo set state servername=win10.ipv6.microsoft.com


Μετά από το command και ένα restart δεν μου ξανά έκανε το παραμικρό, μπαίνει το game και είναι ήδη online mode. Όσο για το δεύτερο error σχετικά με το CPU με λίγο ψάξιμο που έκανα βρήκα 2 πιθανές αιτίες. 1) priority του .exe σε task manager, 2) drivers κάρτας γραφικών! 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...