Προς το περιεχόμενο

Forza Horizon 4 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, AntonisKo είπε

Τόσες ώρες χαμένες δηλαδή??

Έστειλα τον κωδικο στη Microsoft, δεν υπάρχει περίπτωση να το γλιτώσουν?

Ξέχνα το το game 

Δοκίμασε τα πάντα μήπως φτιάξει αλλά είναι χάσιμο χρόνου μέχρι 

Ίσως αν το κατεβάσεις σε κάποια άλλη συσκευή να παίξει

Ίσως έχεις κάποιες ελπίδες να παίξεις το game ξανά από την αρχή αλλά δεν ξέρω πως 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Nik1239 είπε

Ξέχνα το το game 

Δοκίμασε τα πάντα μήπως φτιάξει αλλά είναι χάσιμο χρόνου μέχρι 

Ίσως αν το κατεβάσεις σε κάποια άλλη συσκευή να παίξει

Ίσως έχεις κάποιες ελπίδες να παίξεις το game ξανά από την αρχή αλλά δεν ξέρω πως 

Αν ζητήσουμε refound, γίνεται τίποτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, AntonisKo είπε

Αν ζητήσουμε refound, γίνεται τίποτα?

Αν το πήρες 13εις μέρες πριν ναι αλλιώς ξέχνα το 

Περιμένουμε ms να το φτιάξει είτε με κάποιο win update είτε με κάποιο update στο game 

Ψάξε βρες αλλά παιχνίδια παρόμοια με αυτό αν βρεις κάτι αξιόλογο πες μου και εμένα 

Πάντως δεν ξέρω γιατί το Motorsport 7 δουλεύει μια χαρά 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο γερμανικό Amazon παίζει αυτήν την στιγμή η απλή έκδοση στα 22.99

Δεν νομίζω να έχει παίξει χαμηλότερα και είναι κρίμα γιατί είναι πάνω από δύο χρόνων παιχνίδι

Θυμάμαι είχα πάρει το horizon 3 σε αυτήν την τιμή πάνω στον χρόνο κυκλοφορίας, μαζί με το hot wheels dlc

Και θεωρώ για κάποιον που έχει ένα χρόνο game pass σίγουρα δεν αξίζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, just getting started είπε

Στο γερμανικό Amazon παίζει αυτήν την στιγμή η απλή έκδοση στα 22.99

Δεν νομίζω να έχει παίξει χαμηλότερα και είναι κρίμα γιατί είναι πάνω από δύο χρόνων παιχνίδι

Θυμάμαι είχα πάρει το horizon 3 σε αυτήν την τιμή πάνω στον χρόνο κυκλοφορίας, μαζί με το hot wheels dlc

Και θεωρώ για κάποιον που έχει ένα χρόνο game pass σίγουρα δεν αξίζει

Η καλυτερη τιμη που εχουν παιξει ηταν με το bundle και των 2 παιχνιδιων στις ultimate εκδοσεις με ολα τα μεγαλα DLC τους στα 60 ευρω. Tωρα δεν υπαρχει πια το πακετο επισημα απο την MS. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πετάει κάθε μισή ώρα (στο περίπου). Κλείνει το παράθυρο του παιχνιδιού. Το σύστημα που τρέχει είναι σίγουρα επαρκές. Καμιά ιδέα πως να το φτιάξω το παιχνίδι?

 

Επίσης γιατί τόσα πολλά προβλήματα με το Forza 4? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/11/2020 στις 8:15 ΜΜ, equilibrium είπε

Με πετάει κάθε μισή ώρα (στο περίπου). Κλείνει το παράθυρο του παιχνιδιού. Το σύστημα που τρέχει είναι σίγουρα επαρκές. Καμιά ιδέα πως να το φτιάξω το παιχνίδι?

Επίσης γιατί τόσα πολλά προβλήματα με το Forza 4? 

Εσύ , εγώ και όλος ο πλανήτης.....το συνηθέστερο κρας γίνεται όταν πας να βάψεις το αμάξι...... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ μαλλον εκανα μαλακια που το αγορασα σημερα,τοσα προβληματα εχει ρε παιδια?Υπαρχει περιπτωση να παρω τα λεφτα μου πισω αν δω κ εγω μια απ τα ιδια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Refund θα σου κάνουν.

Και εγώ το αγόρασα σε προηγούμενες εκπτώσεις μέσω MS store αλλά ζήτησα και πήρα refund γιατί κράσαρε συνεχώς προτού καν μπει στο αρχικό μενού.

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Despotas είπε

Refund θα σου κάνουν.

Και εγώ το αγόρασα σε προηγούμενες εκπτώσεις μέσω MS store αλλά ζήτησα και πήρα refund γιατί κράσαρε συνεχώς προτού καν μπει στο αρχικό μενού.

Κ  εγω το δοκιμασα κ παει μια χαρα δεν ξερω τωρα κ εγω τι θα συναντησω πιο μετα.Περιπου σε πιο λεβελ στο εκανε?Εγω ειμαι ακομα λεβελ 2.θυμασαι ποσες μερες σου δινει δικαιωμα μεχρι να κανεις το ριφαουντ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 23/11/2020 στις 6:20 ΜΜ, AntonisKo είπε

Ολεεεε!

Βγηκε μηνημα στην έναρξη του παιχνιδιου, Invalid Profile, Error code E:47-0.

Τον ήπιαμε?

Forza Horizon 4 Error Code E:47-0"Your game save has been corrupted or overwritten and will need to be deleted from everywhere to avoid any further corruption issues. When your game gets corrupted, overwritten, there is a high probability that it will retain some corruption issues or ghosted data. This will cause future issues with the save or you will run out of space faster. i.e. your garage will be full without having a full garage. We encourage a reset of data everywhere so you are, in fact, starting from fresh and free of issues.

 

 

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

Forza Horizon 4 Error Code E:47-0"Your game save has been corrupted or overwritten and will need to be deleted from everywhere to avoid any further corruption issues. When your game gets corrupted, overwritten, there is a high probability that it will retain some corruption issues or ghosted data. This will cause future issues with the save or you will run out of space faster. i.e. your garage will be full without having a full garage. We encourage a reset of data everywhere so you are, in fact, starting from fresh and free of issues.

 

 

Καλά βλακείες είναι αυτά δεν φτιάχνει

11 ώρες πριν, hitman 21 original είπε

Κ  εγω το δοκιμασα κ παει μια χαρα δεν ξερω τωρα κ εγω τι θα συναντησω πιο μετα.Περιπου σε πιο λεβελ στο εκανε?Εγω ειμαι ακομα λεβελ 2.θυμασαι ποσες μερες σου δινει δικαιωμα μεχρι να κανεις το ριφαουντ?

Εμένα μου το έκανε γύρω στα 100 level μετά από 4-5 μήνες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Nik1239 είπε

Καλά βλακείες είναι αυτά δεν φτιάχνει

Εμένα μου το έκανε γύρω στα 100 level μετά από 4-5 μήνες 

Ναι το progress πήγε περίπατο.

Μόνο τα αυτοκίνητα μου έδωσαν.

8 μήνες εμένα, τα είχα τελειώσει όλα γμτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...