Προς το περιεχόμενο

Forza Horizon 4 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 ώρες πριν, hitman 21 original είπε

Κ  εγω το δοκιμασα κ παει μια χαρα δεν ξερω τωρα κ εγω τι θα συναντησω πιο μετα.Περιπου σε πιο λεβελ στο εκανε?Εγω ειμαι ακομα λεβελ 2.θυμασαι ποσες μερες σου δινει δικαιωμα μεχρι να κανεις το ριφαουντ?

Δεν θυμάμαι ακριβώς αλλά μετά από λίγες ημέρες (λιγότερο από βδομάδα).

Είχα ανοίξει ticket στο support που δε βοήθησε και μετά μέσω chat ζήτησα refund που μου έδωσαν.

Στους όρους πάντως δεν αναφέρει μέρες, λέει πως το εξετάζουν ανά περίπτωση:

https://support.xbox.com/el-GR/help/subscriptions-billing/buy-games-apps/digital-game-purchase-refund-terms

Να ενημερώσω πως αγόρασα πάλι την Ultimate edition που είναι σε προσφορά (αδιόρθωτος το ξέρω αλλά είναι παιχνιδάρα) και μέχρι στιγμής λειτουργεί κανονικά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Despotas είπε

Δεν θυμάμαι ακριβώς αλλά μετά από λίγες ημέρες (λιγότερο από βδομάδα).

Είχα ανοίξει ticket στο support που δε βοήθησε και μετά μέσω chat ζήτησα refund που μου έδωσαν.

Στους όρους πάντως δεν αναφέρει μέρες, λέει πως το εξετάζουν ανά περίπτωση:

https://support.xbox.com/el-GR/help/subscriptions-billing/buy-games-apps/digital-game-purchase-refund-terms

Να ενημερώσω πως αγόρασα πάλι την Ultimate edition που είναι σε προσφορά (αδιόρθωτος το ξέρω αλλά είναι παιχνιδάρα) και μέχρι στιγμής λειτουργεί κανονικά.

 

Θα το κρατησω κ βλεπουμε.Λογικα σε πισι γινονται μονο αυτα ετσι?Οταν το παιζεις σε χβοχ δεν πιστευω να χει θεμα,εχει δοκιμασει κανεις?

Επεξ/σία από hitman 21 original
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραγικο να χανεις το progress σε αγορασμενο παιχνιδι που κανονικα κραταει cloud save. Ειναι πολυ κριμα και νομιζω οτι πιο απογοητευτικο για εναν gamer που θελει να κανει τα παντα σε ενα παιχνιδι. Κρατατε τα σε ξεχωριστο φακελο καθε τοσο τα saves απο παιχνιδια που παιζετε ετσι ωστε αν κατι παει στραβα να μην χαθει ολη η προοδος. Αν παθαινα κατι τετοιο σε παιχνιδια τοσων ωρων και ημουν πχ στις 80 90 ωρες δεν προκειται να το ξανα ξεκινουσα. Τραγικη η microsoft για εδω δεν εχω ριξει ουτε 1 ευρω στο store τους μεχρι σημερα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/11/2020 στις 10:25 ΜΜ, polonos1313 είπε

Εσύ , εγώ και όλος ο πλανήτης.....το συνηθέστερο κρας γίνεται όταν πας να βάψεις το αμάξι...... 

Kουρβα!!!!

Νιώθω κάπως καλύτερα τώρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες έπαιξα μια χαρά σήμερα χωρίς κανένα θέμα ευτυχώς.

Για τα υπόλοιπα θέματά του συμφωνώ πως είναι τραγικό που δεν τα έχουν διορθώσει 2 χρόνια μετά την κυκλοφορία.

Το παιχνίδι όμως παραμένει εξαιρετικό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Despotas είπε

Δεν θυμάμαι ακριβώς αλλά μετά από λίγες ημέρες (λιγότερο από βδομάδα).

Είχα ανοίξει ticket στο support που δε βοήθησε και μετά μέσω chat ζήτησα refund που μου έδωσαν.

Στους όρους πάντως δεν αναφέρει μέρες, λέει πως το εξετάζουν ανά περίπτωση:

https://support.xbox.com/el-GR/help/subscriptions-billing/buy-games-apps/digital-game-purchase-refund-terms

Να ενημερώσω πως αγόρασα πάλι την Ultimate edition που είναι σε προσφορά (αδιόρθωτος το ξέρω αλλά είναι παιχνιδάρα) και μέχρι στιγμής λειτουργεί κανονικά.

 

Τρέμω μην πάθω κι εγώ το ίδιο, μιας και έχω αφιερώσει ατελείωτες ώρες. Τραγικό πάντως ολόκληρη Microsoft και με δικούς της σέρβερς (Azure) να μην κρατάει backup κάθε λίγες μέρες, ώστε σε περίπτωση προβλήματος να μας το επαναφέρουν σχεδόν στο 100% που ήταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κοίτα εδώ:

https://www.pcgamingwiki.com/wiki/Forza_Horizon_4

Για τα saves προτείνω backup με το παρακάτω πρόγραμμα που υποστηρίζει το παιχνίδι:

https://www.gamesave-manager.com/

Επεξ/σία από Despotas
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 20/11/2020 at 18:31, d_gkal said:

Που θα βρω το aston martin db11 PO;; Μονο γα φωτογράφιση το θέλω. 

Το έχει κανεις απο εδώ μέσα;;;

 

On 21/11/2020 at 13:59, bad_freddy said:

Μόλις τσέκαρα το εχω. Δεν θυμάμαι αν με είχες κάνει add απο παλιά. Speechless#1316 αν ειναι να το κανονίσουμε.

να ευχαριστήσω και δημόσια τον φιλο για το φωτομοντελο του!!!

 

αντε ακομη ενα εμεινε για τα 723! το οποιο θα ειναι διαθεσιμο σε 9 ημερες! 

 

 

Καπού είχα διαβασει οτι και καλά στα 720  διαφορετικα οχηματα που θα φωτογραφιζεις θα δινει δωρο την mclaren 720s PO. δεν ειδα κατι σε εμενα ομως. ξερει κανεις αν ισχυει ;

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, d_gkal είπε

 

να ευχαριστήσω και δημόσια τον φιλο για το φωτομοντελο του!!!

 

αντε ακομη ενα εμεινε για τα 723! το οποιο θα ειναι διαθεσιμο σε 9 ημερες! 

 

 

Καπού είχα διαβασει οτι και καλά στα 720  διαφορετικα οχηματα που θα φωτογραφιζεις θα δινει δωρο την mclaren 720s PO. δεν ειδα κατι σε εμενα ομως. ξερει κανεις αν ισχυει ;

αφού η mclaren είναι ένα από τα 721 οχήματα που είναι για φωτογράφιση (το ενα από τα δύο που δεν έχω φωτογραφήσει, το άλλο είναι το MB hammer coupe...)

έχει παρατηρήσει κανείς αν δουλεύει το freesync στο παιχνίδι; στο συγκεκριμένο παιχνίδι, ενώ το frame counter του παιχνιδιού δείχνει τα frames να ανεβοκατεβαίνουν, το αντίστοιχο που έχει το monitor είναι μόνιμα στα 164Hz (που είναι το μέγιστο του monitor).
σε άλλα παιχνίδια το monitor αλλάζει την ένδειξη των Hz ανάλογα με το frame rate που δίνει το παιχνίδι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 μερες εκανα να κανω reclaim ολα τα δωρα με τα αυτοκίνητα (όλα σε stock μορφή).

Καμία διάθεση να το ξαναπαίξω μετά απο αυτό, μετα απο 8 μηνες χαμένου progress.

Κρίμα για το support.😒

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...