Προς το περιεχόμενο

DOOM Eternal [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάντως το επιχείρημα μου είναι επιχείρημα όχι σα τη δική σου απάντηση.  Και ο συνδρομος της αγέλης είναι ακόμα πιο άκυρο παράδειγμα γιατί αν σου λέω ότι ο ουρανός είναι μπλε και εσύ μου λες όχι όλη μέρα εε στο τέλος θα σου πω ρωτα κανεναν άλλον. Το  DOOM δεν είναι μάπα ή μετριότητα αλλά καλό παιχνίδι και αυτό είναι ΓΕΓΟΝΟΣ αν δε σου αρέσει δε σου αρέσει τέλος 

 

Μας πετάς ορολογίες και εξυπνάδες ότι πας κόντρα στο ρεύμα αλλά το πιθανότερο είναι κάποιο κόμπλεξ να έχεις ίσως να έτρωγες bullying μικρός στο σχολείο.

Επεξ/σία από insaneblyat
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 378
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οχι, το να φερνεις ως αποδειξη της ποιοτητας ενος παιχνιδιου, την γνωμη της πλειοψηφιας δεν ειναι επιχειρημα.

το παιχνιδι πρεπει να στεκει απο μονο του. και εχω εξηγησει στο τοπικ του, γιατι το θεωρω ναι μεν  διασκεδαστικο, αλλα οχι το αριστουργημα οπως το εχει βαφτισει η μαζα. διοτι ετσι τοχανε βγαλει, αριστουργημα, οχι απλως καλο.

απο κει και υστερα, εσυ μπορεις να δεχτεις τα επιχειρηματα μου, η να τα αντικρουσεις με δικα σου επιχειρηματα η απλα να τα αγνοησεις.

επισης, θα σε παρακαλουσα να μην ριχνεις την συζητηση σε προσωπικο επιπεδο. δεν εχω πει πουθενα κατι για το ατομο σου, και θα επιθυμουσα να μην κανεις το ιδιο για μενα.

Επεξ/σία από KilliK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σου εξήγησα πιο πάνω για πιο λόγο έκανα προσφυγή στη πλειοψηφία αν θες ξαναδιάβασε το  από εκεί και πέρα δεν το θεωρώ αριστουργήμα σε καμία περίπτωση απέχει πολύ από το να θεωρηθεί κάτι τετοιο. Παρόλαυτα μέτριο δεν ειναι.

 

Έχεις δίκιο ότι δεν χρειαζόταν να πω αυτό που είπα 

Επεξ/σία από insaneblyat
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι δεν εξηγησες, απλως επαναλαμβανεις οτι πρεπει να δεχθω  την αποψη της πλειοψηφιας ως γεγονος. αυτο ομως ειναι πλανη οπως σου εχω πει ηδη, δεν ειναι επιχειρημα.

υποψιν οτι το παιχνιδι δεν το χανε βγαλει απλως καλο. δεν θα ειχα καν προβλημα με αυτο, διοτι οπως ειχα πει και σοτ τοπικ του, ειναι τεχνικα αρτιο και διασκεδαστικο.

αλλα εδω το χανε βαφτισει αριστουργημα, ο καλυτερος action τιτλος της δεκαετιας, οτι ειναι old school, οτι εσωσε το franchise,  οτι ειναι καλυτερο απο τα κλασικα DOOM, κοκ.

μεχρι και να δικαιολογησουν το κακο του multiplayer φτασανε με το να ισχυριζονται οτι τα κλασικα Doom δεν διεθεταν καν online δυνατοτητες!!

ε δεν μπορω να συμφωνησω με ολα αυτα, επειδη αυτο το συμπερασμα εβγαλε η κοινοτητα. δεν παει ετσι.

και απο την στιγμη που, απο οτι φαινεται τουλαχιστον στο gameplay footage, το sequel δειχνει να διορθωνει τα σημεια που ειχα επικρινει, δειχνει οτι η κριτικη μου ειχε τελικα καποια βαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 5 μήνες μετά...
  • Moderators
30 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

First official trailer released for the new Doom movie, Doom: Annihilation

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

giphy.gif?cid=3640f6095c875f365844425332

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου
 

Doomslayer is a chick now? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
28 λεπτά πριν, GhostRiderLSOV είπε

Doomslayer is a chick now? :P

Μπορείς στην αρχή να διαλέξεις male/female :P Εγώ πάντως την έκανα pre-order :P

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...