Προς το περιεχόμενο

Ghost of Tsushima [PS4][PS5]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To Tsushima ειναι πολυ γαματο game,ειναι το πρωτο που κατεβασα στο ps5 και ετρεξα.

Το GOW απο την αλλη ομως εχει αυτο το fantasy μυθολογικο,σχεδον παραμυθενιο art design που δυσκολα το συναντας την σημερινη εποχη.

Και το combat μπορει να μην ειναι tactical σε τετοιο βαθμο οπως το Tsushima αλλα ειναι εθιστικο και στην τελικη αυτο εχει σημασια για να σε κρατησει ενα παιχνιδι εκτος απο την ιστορια.

Επεξ/σία από optimus prime
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 685
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δε μπορώ να πω  πως αξίζει τα λεφτά του. Το είχα παίξει και τερματίσει το καλοκαίρι αυτό που πέρασε. Οι χαρακτήρες κρύοι οι φωνές τους σαν αδιαφορες σαν να βαριοντουσαν να μιλήσουν ίδιες εκφράσεις προσώπου τα animations άλλοτε πολύ αργά άλλοτε πολύ γρήγορα στο θέμα fight system οι ίδιες και ίδιες κινήσεις και τα γραφικά παρόλο που έχουν κάνει oversharpening έχουν πολλά λάθη. Δε ξέρω τι έχουν διορθώσει ως τώρα μέσω update απλά λέω τα συμπεράσματα μου όταν το είχα παίξει εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Klempr είπε

Δε μπορώ να πω  πως αξίζει τα λεφτά του. Το είχα παίξει και τερματίσει το καλοκαίρι αυτό που πέρασε. Οι χαρακτήρες κρύοι οι φωνές τους σαν αδιαφορες σαν να βαριοντουσαν να μιλήσουν ίδιες εκφράσεις προσώπου τα animations άλλοτε πολύ αργά άλλοτε πολύ γρήγορα στο θέμα fight system οι ίδιες και ίδιες κινήσεις και τα γραφικά παρόλο που έχουν κάνει oversharpening έχουν πολλά λάθη. Δε ξέρω τι έχουν διορθώσει ως τώρα μέσω update απλά λέω τα συμπεράσματα μου όταν το είχα παίξει εγώ.

Φαντάζομαι την πωλήτρια όταν μπαίνεις στο κατάστημα να αγοράσεις κανένα παντελόνι αδερφάκι.😁

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, ilos είπε

Φαντάζομαι την πωλήτρια όταν μπαίνεις στο κατάστημα να αγοράσεις κανένα παντελόνι αδερφάκι.😁

Χαχαχαχα καλό. Δεν ήταν κακό το παιχνίδι αλλά έπρεπε να κοστίζει λιγότερο και ειδικά τώρα που πέρασε τόσος καιρός. Αλλά με το Valhalla καμία σχέση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Klempr είπε

Χαχαχαχα καλό. Δεν ήταν κακό το παιχνίδι αλλά έπρεπε να κοστίζει λιγότερο και ειδικά τώρα που πέρασε τόσος καιρός. Αλλά με το Valhalla καμία σχέση.

Βρηκες το Valhalla καλυτερο απο το Tsushima? Σοβαρα τωρα;

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το πάρω στα 39.90€ ή α μπει σε κάποια προσφορά σε κανα days of play πιο χαμηλά τον Ιούνιο? Τί λένε οι προβλέψεις?

https://www.public.gr/product/gaming/games/ps4/ghost-of-tsushima-ps4-game/prod8860208pp/

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

Το πάρω στα 39.90€ ή α μπει σε κάποια προσφορά σε κανα days of play πιο χαμηλά τον Ιούνιο? Τί λένε οι προβλέψεις?

https://www.public.gr/product/gaming/games/ps4/ghost-of-tsushima-ps4-game/prod8860208pp/

και στα 40 ευρώ τα λεφτά σου δεν θα τα κλάψεις. Είναι κορυφαίο game

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, chek2fire είπε

και στα 40 ευρώ τα λεφτά σου δεν θα τα κλάψεις. Είναι κορυφαίο game

σττωωω! ινταξ αύριο θα το χω στα χέρια μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, xtrmsnpr είπε

ινταξ, το χουμε... χρόνο μένει να βρούμε :P

image.png.1276de680b284fd008aa571112b20ead.png

Θα βρεις, ακόμα και αν είναι βράδυ Μ. Σάββατο, Πάσχα κτλ. Είναι έπος και όταν το αρχίσεις θα εθιστείς τρελά και απεγνωσμένα 😃

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
2 ώρες πριν, Grim Ripper είπε

Ήρθε και το dlc.

 

Ο Jim την έχει δει πολύ Έλληνας επιχειρηματίας με τους PS5 owners πάντως και δε θα του βγει σε καλό (gamepass γκουχ γκουχ). Μας βαράει τώρα "αέρα" ένα 10ρικο πάνω το DLC. Α ξέχασα 60 fps, haptic feedback και adaptive triggers.😁

Μας έχουν ταράξει στα xgen και τώρα μας υπερκοστολογούν και τα DLC σε αυτά επειδή "παίζουν καλύτερα στο ps5". Τραγικοί. Τελικά η premium κονσόλα μέχρι και το 2023 θα είναι το ps4 (παίζει τα πάντα και φτηνότερα) και αυτοί με τα ps5 θα πληρώνουν τοκοχρεολύσια με κάθε αγορά για να βγουν τα σπασμένα από το hardware.

30 ευρώ για ένα Act ουσιαστικά είναι πολύ τσιμπημένη τιμή (το GOT έχει 3). Μόνο το iceborn στο MHW είχε 40, αλλά μιλάμε για DLC όσο το main game.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο εμένα μου φαίνεται αστείο που για να δικαιολογήσουν το 10άρικο του ps5 upgrade έχουν βάλει στη λίστα με τα features του μέχρι και το οτι διόρθωσαν το Japanese Lip Sync πρόβλημα που είχε η έκδοση στο ps4?

image.png.84b2f4062f1c12adaafbb98c9c23648e.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, thomason993 είπε

Μόνο εμένα μου φαίνεται αστείο που για να δικαιολογήσουν το 10άρικο του ps5 upgrade έχουν βάλει στη λίστα με τα features του μέχρι και το οτι διόρθωσαν το Japanese Lip Sync πρόβλημα που είχε η έκδοση στο ps4?

image.png.84b2f4062f1c12adaafbb98c9c23648e.png

Το θέμα είναι ότι και το παιχνίδι έχει φάει patch για τα 60 fps. Τι θα κάνουν άμα πάρω την ps4 έκδοση, θα με αναγκάσουν να το ξαναπαίξω στα 30?😁

Οι τύποι είναι τραγικοί φραγκοφονιάδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...