Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 18/7/2020 στις 1:54 ΜΜ, Malthador είπε

Αν η σχέση σας είναι σοβαρή παίξτε Luigi's Mansion 3 co-op.

Αν θες να χωρίσετε, παίξτε Smash.

σε μένα πάντως συνέβη ακριβώς  το αντίθετο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Malthador είπε

Ναι ναι, ονειρευτείτε Bayonetta 3 και MP4, έτσι ώστε μόλις ανακοινώσουν κανένα Going Holiday DLC για το AC ή κανένα Goomba fighter για το Smash να ξενερώσετε χειρότερα.

Mα προσεξε οι ιδιοι γραφουν :

Direct Mini: Partner Showcase, a series focused on titles from our development & publishing partners. We'll share a few updates on a small group of previously-announced NintendoSwitch games

Oποτε no 1st party τιτλοι.Το Bayonetta 3 ειναι εφικτο λογου platinum(οχι 1st party) και το SMT5(Atlus).

Οποτε οπως πολλοι σκεφτονται τι μενει να δειξουν απο παιχνιδια που ειναι ηδη ανακοινωμενα ???? Η λιστα δεν ειναι τερασταια. Eχουμε doom eternal,bayo 3,smt5  εεε δεν παει το μυαλο μου καπου αλλου.Βασικα το NMH3 ειναι 1st party??

Για μενα ο μονος τροπος για να μην με απογοητευσουν ειναι shadowdrop το silksong. 😀

 

Επεξ/σία από dekulinkgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Malthador είπε

Ναι ναι, ονειρευτείτε Bayonetta 3 και MP4, έτσι ώστε μόλις ανακοινώσουν κανένα Going Holiday DLC για το AC ή κανένα Goomba fighter για το Smash να ξενερώσετε χειρότερα.

Δεν ξέρω γιατί αλλά αυτό το σενάριο μου φαίνεται ιδιαίτερα πιθανό και λογικό για την Nintendo των τελευταίων ετών... Προσωπικά εχω θέσει τον πήχη πολύ χαμηλά αλλα μάλλον θα απογοητευτώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, logistoulis είπε

σε μένα πάντως συνέβη ακριβώς  το αντίθετο 

Άγριο σ3Χ μετά απο ένα καλό ντέρμπι στο Smash;

Ρε τη Νίντυ ανάβει τα αίματα 😆🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα ειπα @ikaruga24 και επεσα μεσα

Πηγαινε στο 4ο λεπτο και θα εισαι υπερ-ευτηχισμενος

Εγω δεν μπαινω καν στον κοπο να κραξω πλεον...

Επεξ/σία από dekulinkgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 minutes ago, Fulgore said:

SMT 5 2021,απο το τιποτα κατι ειναι και αυτο.

Ναι, οι άλλοι βγάζουν νέες κονσόλες φέτος και η Ν αρκείται να μας ενημέρωσει ότι κάποια στιγμή στο μέλλον θα βγει το SMTV. Γιατί δεν το ξέραμε ότι θα κυκλοφορήσει κάποτε, ευτυχώς που μας το επιβεβαίωσε.

Το Nocturne δεν είναι τόσο big news, δεν πρόκειται να είναι exclusive και το έχουμε παίξει 20 χρόνια πριν. Ποιός θα ξαναπιάσει 100 ώρες τίτλο που το gameplay του δεν είναι και το ιδανικότερο ever;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλά στο σύνολο του το direct ήταν αστείο, τρολολολ που λέει και ένας αγαπητός Bart στο Witcher 3. Εγώ όμως είμαι ευχαριστημένος. Πήρα κάτι που είναι στα υψηλότερα θέλω μου στο gaming και ακόμα παραπάνω. Το SMT3 για εμένα είναι απλά "δωράκι" που θα τους πληρώσω μάλλον το 50άρικο on release. Ανετα το ξαναπαίζω και ας είναι 100+ ώρες και hardcore όσο δεν πάει. Το SMT V τουλάχιστον βλέπουμε και την τελική του μορφή στο art direction, τον ήχο και το όλο αίσθημα που ευτυχώς δείχνει καθαρόαιμο SMT γιατί όσο να 'ναι πάντα μια ανησυχία την έχεις ότι μπορεί να το κάνουν τύπου Apocalypse και δεν θα ήταν η καλύτερη μου. 

Edit: Επίσης σπάει η παράδοση ότι θα έχουμε main SMT παιχνίδι ανά 10 χρόνια, κάτι είναι και αυτό. 

Επεξ/σία από ikaruga24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Νομιζω οτι τα dislikes και σε αυτο το mini direct μιλανε απο μονα τους.

Το αυτονοητο.Ειπαμε απο την στιγμη που παραμενει σιωπηλη η nintendo,οι προσδοκιες για το τι μπορει να ετοιμαζει ανεβαινουν και αλλο,με αποτελεσμα αν δεν δειξει τα παντα(zelda-mario-metroid-wario-waverace-fzero-starfox κλτπ) πραγμα που δεν θα γινει ποτε,τοτε μονο κραξιμο θα πεφτει.

Δεν δικαιολογειται παντως να ειναι στο 4ο ετος η κονσολα και να μην εχει τιποτα στον οριζοντα για φετος.Αδιανοητο πραγματικα.Και μην ξανακουσω οτι τους επηρεασε το covid.

Edit : Kαι κατι για να γελασουμε.

 

Επεξ/σία από dekulinkgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 minutes ago, Malthador said:

Ποιός θα ξαναπιάσει 100 ώρες τίτλο που το gameplay του δεν είναι και το ιδανικότερο ever;

Μέχρι τώρα με τον Ikaruga24 είμαστε 2. :P

Εγώ πάλι κατάλαβα πως ήθελαν να δείξουν το SMTV και απλά έβαλαν και μερικά ακόμα να βγει ένα 8λεπτο βίντεο. 

Αν και το Cadence of Hyrule είναι στα προσεχώς οπότε και το έξτρα περιεχόμενο με πιθανή ίσως physical edition μου φάνηκε ενδιαφέρον. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...