Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, chek2fire είπε

για να δούμε τώρα είναι κόλημα σαν το tetris 99. Μιλάμε το tetris μπαίνεις για ένα μόνο game και τελειώνεις μετά από 3 ώρες :D 

Όπως τα λες, στο Tetris 99 έχω γράψει τις περισσότερες ώρες στο Switch και είναι το μόνο που συνεχίζω τόσο καιρό μετά την κυκλοφορία του. Βέβαια έχει αυξημένη δυσκολία γιατί οι περισσότεροι που μπαίνουν πλέον είναι ρομπότ. Το SMB35 μου φαίνεται πιο βατό και έχω την αίσθηση ότι μπορεί γρήγορα να κουράσει εκτός αν το υποστηρίξουν και προσθέτουν κάθε τόσο κανένα twist. 

Edit, απέδωσαν τόσα χρόνια ενασχόλησης με το αντικείμενο...!

2020100117061500-502BADF490303E7A09F1BF58AD4341AB.jpg.a6ef8781eb40af3e8ebab49679169321.jpg

  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, dekulinkgr είπε

O steve απο το minecraft.Προσωπικα αδιαφορος καθως δεν ειμαι φαν του minecraft αλλα πολυ εξυπνη σαν κινηση.Απο τους πλεον αναγνωρισιμους gaming χαρακτηρες.

μας τρολλάρει η Ν. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, dekulinkgr είπε

O steve απο το minecraft.Προσωπικα αδιαφορος καθως δεν ειμαι φαν του minecraft αλλα πολυ εξυπνη σαν κινηση.Απο τους πλεον αναγνωρισιμους gaming χαρακτηρες.

Έχοντας περάσει και από Minecraft μ' άρεσε σαν κίνηση. Γενικά θυμάμαι και από του wiiU ότι έχει ποικιλία το smash Bros. Παρ' όλα αυτά δεν το έχω αγοράσει (το smash Bros ) γιατί στο wiiU δεν με τράβηξε όσο ήλπιζα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, EverythingYouBelieve είπε

Όπως τα λες, στο Tetris 99 έχω γράψει τις περισσότερες ώρες στο Switch και είναι το μόνο που συνεχίζω τόσο καιρό μετά την κυκλοφορία του. Βέβαια έχει αυξημένη δυσκολία γιατί οι περισσότεροι που μπαίνουν πλέον είναι ρομπότ. Το SMB35 μου φαίνεται πιο βατό και έχω την αίσθηση ότι μπορεί γρήγορα να κουράσει εκτός αν το υποστηρίξουν και προσθέτουν κάθε τόσο κανένα twist. 

Edit, απέδωσαν τόσα χρόνια ενασχόλησης με το αντικείμενο...!

2020100117061500-502BADF490303E7A09F1BF58AD4341AB.jpg.a6ef8781eb40af3e8ebab49679169321.jpg

το παράξενο είναι ότι μέχρι τον Μάρτη θα είναι διαθέσιμο και μετά θα το αφαιρέσουν όπως διάβασα στο news

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, zmaskos είπε

Παιδιά τι διαμαντάκι είναι το Hades, απολαυστικο και αγριο κόλλημα. 

Το ψήνω πολύ μιας και παίρνει εξωφρενικά καλές βαθμολογίες σε όλα τα format. Μάλλον όμως θα πάω πάσο προς το παρόν και θα περιμένω να βγει σε προσφορά μιας και ακόμα δεν έχω τελειώσει Bastion και Transistor (των δημιουργών του Hades).

Κατά τ' άλλα τρέχω να αγοράσω Thronebreaker που επιτέλους βγήκε σε offer σε US store στα $10. Λογικά θα ακολουθήσει και το ευρωπαϊκό από βδομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 1/10/2020 στις 12:57 ΠΜ, di maria kun είπε

Ανέβασε ο beatemups, ένας δημοφιλής youtuber με εκατομμύρια σαμπς ένα βίντεο πριν 2 ώρες. Αναλύει κάποια φθηνό-πραγματάκια που αγόρασε από αλιεξπρες. Στο λεπτό 9μ00 του βίντεο δείχνει ένα dock των 18 δολαρίων, με όνομα τίτλου στο σαιτ να φανταστείτε nintend καθώς δεν έχουν άδεια και σχετικά, αυτό που έφτασε πέραν του ότι οπτικά είναι ίδιο αναγράφει Nintendo και το δοκίμασε και παίζει κανονικά. Wtf? Έτυχε? Η είναι τόσο απλή κατασκευή ένα dock που ακόμα και ένα τέτοιο ένα ημιτασιον δεν έχει λόγω να μην παίζει 

εγω αυτο ξερω αυτο εμπιστευομαι 

https://skullnco.com/collections/switch-gripcase/products/jumpgate-for-nintendo-switch

https://imgur.com/a/4W9T0I8

u4yoHhh.jpg

 

σε συνδυασμο με  το power bank της  xiaomi  πρακτικα μπορεις να εισαι  tv mode ready παντα και παντου :D 

 

ασε τον mister δηθενια 20ΧΧ ή αλλιως αξυριστος καραγκιοζης με  ψευτικη  προφορα και  δες ενα σοβαρο βιντεο αν οντως σε ενδιαφερουν τα  αξεσουαρ  για τον διακοπτη  :)  

 

 

Επεξ/σία από SoFGR
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν υπήρχε πρόβλημα με τα docks, με τα καλώδια υπήρχε πρόβλημα, που έπαιρναν USB καλώδιο από την τοστιέρα και το κούμπωναν στο NSw.

Το Switch είναι τρυφερή κονσόλα, θέλει προδέρμ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, dekulinkgr είπε

Δεν ξερω αν θα ειναι ετσι και real life αλλα φαινεται πολυ διασκεδαστικο.

Φανταστική δουλειά, μου άρεσε ιδιαίτερα το σημείο με τον Bullet Bill που το καρτ παιζει αυτόνομα, οπως και στο σημείο που εσυ χαρτογραφείς τη διαδρομή.

Τα step motors σε πλήρη αξιοποίηση. Μένει να δουμε τιμές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
55 λεπτά πριν, Vagosman είπε

Φανταστική δουλειά, μου άρεσε ιδιαίτερα το σημείο με τον Bullet Bill που το καρτ παιζει αυτόνομα, οπως και στο σημείο που εσυ χαρτογραφείς τη διαδρομή.

Τα step motors σε πλήρη αξιοποίηση. Μένει να δουμε τιμές.

109 μαζί με Μάριο ή Λουΐτζι

Το έχει pre-order ο Κώτσος...

https://www.kotsovolos.gr/gaming-gadgets/nintendo-switch/games-nintendo-switch/217918-mario-kart-live%3A-home-circuit-mario-set

Επεξ/σία από johnny7_7
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...