Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, Vagosman είπε

Του ροκ & ρολ;

Κρίμα ειναι κάποιος να πληρώσει τόσα χρήματα για να παιξει μονο το Galaxy

κρίμα είναι, αλλά....νιντέντο. Οτι έχει μάριο πάνω, το χρεώνει χρυσάφι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, Socratis_g είπε

κρίμα είναι, αλλά....νιντέντο. Οτι έχει μάριο πάνω, το χρεώνει χρυσάφι.

Με μοναδική εξαίρεση το rabbits που είναι της Ubisoft με την άδεια της Nintendo

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, johnny7_7 είπε

Με μοναδική εξαίρεση το rabbits που είναι της Ubisoft με την άδεια της Nintendo

Το οποίο είναι και πάρα πολύ καλό. Το τσίμπησα για την πλάκα μου και εντέλει κόλλησα 

Ένας φίλος μου έκανε δώρο το Paper Mario μια βδομάδα πριν την κυκλοφορία του Mario 3D , και παρότι πλέον μου ήρθε και το συγκεκριμένο (Μάριο 3D ) δεν μου κάνει αίσθηση να αφήσω το Paper Mario για πάρτυ του. Γενικά δεν του το είχα αλλά πολύ καλό παιχνιδάκι το Paper Mario 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πειτε @najinblue3 και @ikaruga24  , πως το βλεπετε το rise???Ειναι αυτο που περιμενατε?Παντως φαινεται αρκετα ενδιαφερον αλλα οταν ειχα δοκιμασει στο 3ds καποιο τιτλο της σειρας  δεν μου ειχε κανει κλικ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 minutes ago, dekulinkgr said:

Για πειτε @najinblue3 και @ikaruga24  , πως το βλεπετε το rise???Ειναι αυτο που περιμενατε?Παντως φαινεται αρκετα ενδιαφερον αλλα οταν ειχα δοκιμασει στο 3ds καποιο τιτλο της σειρας  δεν μου ειχε κανει κλικ.

Εντάξει, μην κρίνεις από τα MH του 3DS ή από τα παλιότερα, η σειρά ήταν αρκετά «niche» (σε εισαγωγικά γιατί δεν είναι ο σωστός όρος για το είδος της) πριν το MHW. Με το MHW η σειρά άλλαξε ρότα προς το πιο προσιτό και προς το καλύτερο. Προσωπικά είδα αρκετά στοιχεία του World στο Rise, πράγμα πολύ θετικό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
36 λεπτά πριν, dekulinkgr είπε

Για πειτε @najinblue3 και @ikaruga24  , πως το βλεπετε το rise???Ειναι αυτο που περιμενατε?Παντως φαινεται αρκετα ενδιαφερον αλλα οταν ειχα δοκιμασει στο 3ds καποιο τιτλο της σειρας  δεν μου ειχε κανει κλικ.

Αυτο το πραγμα που κανανε ειναι ονειρο, ειναι μια μιξη monster hunter world με 4 / generations ultimate. Αν βαζανε και underwater fights οπως το tri, θα ηταν ενα επος. Εγω το λατρεψα ηδη

Στο 3ds ειναι πολυ δυσκολο να εξικοιωθεις, απο τη μια τα κοντρολ που παλευεις, απο την αλλη η μικρη οθονη. Το world γ αυτο πουλησε τα κερατα του,  μεγαλη οθονη, ενα τονο quality of life αλλαγες, multiplayer κτλπ. 

Επεξ/σία από najinblue3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες να του δωσω μια προσπαθεια οταν βγει??Θα δω και τα reviews βεβαια.Θα το παρω μαζι με το switch pro....

Παιζω παραλληλα αυτον τον καιρο το mario 3d all stars και το ori:will of the wisps.

Τωρα τελειωνω το mario 64 ειμαι στα 94 αστερια αν θυμαμαι καλα.Παω και για τα 120 πριν συνεχισω στο sunshine.Παιχνιδαρα ακομα και σημερα .Το να χειριζεσαι τον mario παραμενει  απολαυση οπως και τοτε.Βεβαια δεν φτανει τις κινησεις του mario στο odyssey οπου εκει νομιζω το τερματισανε.Παντως το εγραψα και σε αλλο post,η καμερα ηθελε οπωσδηποτε εκσυγχρονισμο.Πολυ κακη δυστηχως.Δεν κανει το παιχνιδι unplayable αλλα πλεον δειχνει την ηλικια του.Λαθος μεγαλο που δεν το αλλαξανε.

Οσο αφορα το ori και αυτο πολυ καλο μεχρι στιγμης.Αυτα τα παιχνιδια ειναι κομμενα και ραμμενα για το switch.Παντως στο xbox one x πρεπει να ειναι πανεμορφο .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, dekulinkgr είπε

Λες να του δωσω μια προσπαθεια οταν βγει??Θα δω και τα reviews βεβαια.Θα το παρω μαζι με το switch pro....

Δεν υπαρχει monster hunter παιχνιδι που να εχει παρει κακο σκορ σε review :P στο λεω απο τωρα 9/10 must buy κτλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για να έχει τους Champions ζωντανούς, λογικά είναι Prequel του BOTW ε; Θα χώσουνε σενάριο ρε γαμώτο; Φαίνεται καλή ευκαιρία να πουν την ιστορία.

Επεξ/σία από papp0us
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και αυτό εδώ μας έρχεται στο switch

 

εδώ είναι και το site της sega για την έκθεση 

https://tgs.sega.jp/

νομίζω αυτό το mmo είναι από τα πλεόν αναμενόμενα. Γενικά έχουν μαζευτεί πολύ καλά game για το switch για το 2020 από το TGS

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φαινεται υπεροχο, απ οσο ειδα και τα controls ειναι βασισμενα στο world

Στο 13:12 εχει το fight με dual blades, @ilos καιρος να παρεις switch

To UI μου φαινεται καλυτερο απο καθε αλλο mh, ειδικα το minimap, και φυσικα το 2ο pet. Mου φαινεται θα γινει το νεο αγαπημενο μου mh ❤️ 

 

Επεξ/σία από najinblue3
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...