Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επιμένω σε αυτά που ανέφερα αλλά για να μη το πλατιάσουμε θα δεχτώ ότι ήταν καθαρά θέμα δικού μου taste/διάθεσης που με κούρασε τόσο πολύ.

 

PS. Τα συγκεκριμένα και πολλά άλλα reviews τα διάβασα γιατί όπως είπα στα JRPG είμαι ακόμη επιλεκτικός γιατί είναι μεγάλο time commitment από μέρους μου αλλά δε διάβασα αυτά που είδα προσωπικά.

Επεξ/σία από Mitroglou7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, dekulinkgr είπε

Το βρηκα παρα πολυ ευστοχο μετα την χθεσινη ειδηση

Όποιος θυμάται και το πρώτο prime είχε τρομερά προβλήματα κατά την διάρκεια της παραγωγής με πολλά reset. Προσωπικά δεν πολύφοβάμαι γιατί τουλάχιστον η εταιρία καταλαβαίνει την βαρύτητα του ονόματος metroid και καταλαβαίνω ότι θέλει να δώσει την πρέπουσα σημασία στην δημιουργία του. 

Φυσικά η δουλειά που έχει γίνει ως τώρα δεν θα πάει 100% στα σκουπίδια οπότε ένα καλό μέρος θα χρησιμοποιηθεί κανονικά. Εγώ λέω ότι θα το δούμε κάπου στο 2022. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν ξεκινάει τώρα το development του MP4 από την αρχή, μην περιμένετε να κρατήσει λιγότερο από τέσσερα χρόνια, άρα πριν το 2023 δεν βγαίνει ούτε για πλάκα. 

Στην επόμενη κονσόλα της Ν. 

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης να μην περιμενουμε zelda συντομα μιας και το τελευταιο βγηκε μεσα του 2017 οπως και Super Mario μιας και το Odyssey βγηκε επισης τελη του 2017 οπως και Splatoon.

Το εχω πραγματικα απορια για το 2019 τι ακριβως θα βγει ετσι οπως παμε γιατι ουτε για bayonetta 3 δεν βλεπω να βγαινει φετος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Malthador είπε

Αν ξεκινάει τώρα το development του MP4 από την αρχή, μην περιμένετε να κρατήσει λιγότερο από τέσσερα χρόνια, άρα πριν το 2023 δεν βγαίνει ούτε για πλάκα. 

Στην επόμενη κονσόλα της Ν. 

δηλαδή όπως το botw μια χαρά :) πάντως κάπου διάβασα ότι η retro έδειξε ένα demo και τους έπεισε οπότε οκ δεν είναι στο 0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την αρχη μπορει να ξεκιναει αλλα σιγουρα θα εχουνε παρει τα assets απο το ηδη υπαρχον ωστε να μην τους παρει μεγαλο χρονικο διαστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποίο μεγάλο παιχνίδι φέρνουν στο switch είναι καλοδεχουμενο  ας φέρουν και call of duty πρεπερσινο... 

Έβλεπα το wrc  το Ράλι που εμένα δεν μ αρέσουν και το ζήλεψα  θα γίνει πλήρης η κονσολαρα  θα λες κ μπάλα έχει κ Ράλι κ. Μπάσκετ  κ δικά της mario κτλ  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Mistwalker είπε

Ελπιζω να ειναι μονο rumor και να μην το φερουν το συγκεκριμενο.

Αν και έχω παίξει το liberation στο ps vita και το 3 στο ps3 θα τα ξανα αγαρασω σε πτώση τιμής βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, darksider13 είπε

Αν και έχω παίξει το liberation στο ps vita και το 3 στο ps3 θα τα ξανα αγαρασω σε πτώση τιμής βέβαια.

Η τιμη που εδωσαν για τωρα στο site ειναι 35€

Επεξ/σία από Mistwalker
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα θα έρθει αλλο ενα Zelda στο switch, παντα βγάζει τουλάχιστον 2 zelda σε κάθε κονσολα της, οποτε μενει να δουμε ποιο θα κάνει remaster, around 2020 υο βλέπω εγώ. 

Και ένα Mario Galaxy 1&2 σε ενα κασετακι δεν πιστεύω να μας χαλαγε.

Απο εκει και πέρα το 19 προς το παρών θα το κουβαλήσει το νεο Ποκεμον (πρώτη φορά θα το έχουμε σε μεγάλη κονσόλα της Ninty) για να δούμε αν θα σπασει το record του Smash που έκανε 5m σε μια βδομάδα.. Δύσκολο αλλα δεν υποτιμώ τους αμέτρητους fan του franchise όπως επίσης και τους λάτρεις του Animal Crossing το οποίο και αυτό θα σαρώσει οταν βγει. 

Fire emblem θα κάνει αρκετές πωλήσεις και μακάρι η Bayonetta μα προλάβει το 19. 3 AAA exclusive της αμα βγάλει ειναι οκ+ αλλά σίγουρα θα μάθουμε νεότερα τα σχέδια τους σε κανένα κοντινό Direct αλλιώς στην Ε3. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...