Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν υπαρχει τo switch.Μαλλον πανε και οι φημες για το AC εκτος και αν θελουν να το δειξουν σε κανα  direct.Αν κανουν το λαθος και φερουν την παλια εκδοση στο switch(αν και κανεις δεν πιστευω να θελει το ΑC 3 remaster ή οχι) τοτε μαλλον θα πρεπει να ξαναβγαλουν κατι παρομοιο με mario x rabbits για να ξαναδουν πωλησεις σε κονσολα της nintendo.Θα φανε πολυ μαυρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
29 λεπτά πριν, Mistwalker είπε

Δεν υπαρχει τo switch.Μαλλον πανε και οι φημες για το AC εκτος και αν θελουν να το δειξουν σε κανα  direct.Αν κανουν το λαθος και φερουν την παλια εκδοση στο switch(αν και κανεις δεν πιστευω να θελει το ΑC 3 remaster ή οχι) τοτε μαλλον θα πρεπει να ξαναβγαλουν κατι παρομοιο με mario x rabbits για να ξαναδουν πωλησεις σε κονσολα της nintendo.Θα φανε πολυ μαυρο.

Εγώ συνεχίζω να πιστέυω ότι αν φέρουν AC στο Switch θα είναι η τριλογία των Chronicles παρά κάποιο από τα main entries. Λιγότερος κόπος και άφιξη του franchise στην κονσόλα. Με ένα σμπάρο δυό τριγόνια δηλ.

Επεξ/σία από RedAlert539
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, RedAlert539 είπε

Εγώ συνεχίζω να πιστέυω ότι αν φέρουν AC στο Switch θα είναι η τριλογία των Chronicles παρά κάποιο από τα main entries. Λιγότερος κόπος και άφιξη του franchise στην κονσόλα. Με ένα σμπάρο δυό τριγόνια δηλ.

Assassins creed 3 liberation collection ειναι το game που λενε ολες οι φημες οτι θα ερθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Mistwalker είπε

(αν και κανεις δεν πιστευω να θελει το ΑC 3 remaster ή οχι)

 

Speak for yourself :lol:

Για μένα είναι ένα από τα καλύτερα του franchise. Και αγόρασα μάλιστα την digital deluxe του odyssey για να το ξαναπαίξω! Και καλά έκανα γιατί το odyssey ειναι ΜΑΚΡΑΝ το καλύτερο της σειράς.

 

Βλέπεις oddysey στον τίτλο παιχνιδιού; Ε σιγουράκι για παιχνιδάρα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι να τσιμπήσω από το Humble Bundle τα expansion του Zelda. Έχει αγοράσει κανείς να μας πει αν γίνεται; Τυπικά θα είναι για region US, και εγώ το έχω CH.


Μέχρι τώρα, εδώ και σχεδόν δυο χρόνια, το παίζω το μηχανάκι μόνο στο χέρι. Ούτε μισή φορά δεν το έχω βάλει στο dock. Μόνο στο Zelda έβγαλα 200+ ώρες στην τουαλέτα... 😂
Αισίως χθες, μετά από πολλούς μήνες που είχα αγοράσει skin από dbrand, τα έβαλα στο σύστημα και στο dock και το έστησα στο γραφείο. Αξίζει σαν εμπειρία να ξεκινήσω πάλι το expansion του Zelda σε μόνιτορ (32άρι 4Κ);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, chill είπε

Speak for yourself :lol:

Για μένα είναι ένα από τα καλύτερα του franchise. Και αγόρασα μάλιστα την digital deluxe του odyssey για να το ξαναπαίξω! Και καλά έκανα γιατί το odyssey ειναι ΜΑΚΡΑΝ το καλύτερο της σειράς.

Βλέπεις oddysey στον τίτλο παιχνιδιού; Ε σιγουράκι για παιχνιδάρα :)

Δινουν το assassin creed 3 μαζι με το odyssey deluxe ή καποιο  πακετο παλιοτερων AC;Εγω αυτα βλεπω

The Deluxe Pack includes: 
 

  • The Kronos Pack (Including 5 epic pieces of armor, 1 epic weapon, 1 epic mount)
  • The Herald of Dusk Pack (Including 5 rare pieces of armor, 1 rare weapon)
  • The Capricornus Naval Pack (Including 1 ship design, 1 crew theme)
  • 1 Temporary XP Boost
  • 1 Temporary Drachmas Boost
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Mistwalker είπε

Δινουν το assassin creed 3 μαζι με το odyssey deluxe ή καποιο  πακετο παλιοτερων AC;Εγω αυτα βλεπω

The Deluxe Pack includes: 
 

  • The Kronos Pack (Including 5 epic pieces of armor, 1 epic weapon, 1 epic mount)
  • The Herald of Dusk Pack (Including 5 rare pieces of armor, 1 rare weapon)
  • The Capricornus Naval Pack (Including 1 ship design, 1 crew theme)
  • 1 Temporary XP Boost
  • 1 Temporary Drachmas Boost

 

Τώρα είδα από τις αγορές μου ότι ονομαζόταν ultimate edition (109,90€). Περιλαμβάνεται κ στο season pass σίγουρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, chill είπε

Τώρα είδα από τις αγορές μου ότι ονομαζόταν ultimate edition (109,90€). Περιλαμβάνεται κ στο season pass σίγουρα. 

Δεν το ηξερα οτι δινουν και το AC 3 και revelations remasters στο πακετο,τωρα που το ανεφερες το προσεξα.Εχει και εκπτωση 50%τωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, Mistwalker είπε

Αυτο θελω να δω οταν γινει το επομενο direct και να ειναι physical collection

https://nintendoeverything.com/baldurs-gate-baldurs-gate-ll-baldurs-gate-siege-of-dragonspear-icewind-dale-planescape-torment-neverwinter-night-coming-to-switch-this-year/

Ανακοινωθηκε για ps4,xbone και switch.

Τωρα οσο αφορα το επομενο direct δεν καταλαβαινω για ποιο λογο το αργει τοσο η nintendo.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, dekulinkgr είπε

https://nintendoeverything.com/baldurs-gate-baldurs-gate-ll-baldurs-gate-siege-of-dragonspear-icewind-dale-planescape-torment-neverwinter-night-coming-to-switch-this-year/

Ανακοινωθηκε για ps4,xbone και switch.

Τωρα οσο αφορα το επομενο direct δεν καταλαβαινω για ποιο λογο το αργει τοσο η nintendo.

Πραγματικά WTF! Αυτό είναι κάτι που δεν περίμενα να δω ever. Ονόματα όπως baldurs gate, planescape, never winter, pillars, xenoblade, shin megami tensei, όλα σε ένα (και) φορητό μηχάνημα. My God, ζω στον (gaming) παράδεισο. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, ikaruga24 είπε

Πραγματικά WTF! Αυτό είναι κάτι που δεν περίμενα να δω ever. Ονόματα όπως baldurs gate, planescape, never winter, pillars, xenoblade, shin megami tensei, όλα σε ένα (και) φορητό μηχάνημα. My God, ζω στον (gaming) παράδεισο. 

Ναι εντάξει αυτό ήταν πουτάνα όλα ολέ που λέμε σαν είδηση :shock:. Αρκεί να υποστηρίζει touch controls στο switch αντί για mouse!

 

omg... Icewind dale.... ιδρώνω ήδη.

Επεξ/σία από Sir_Teraflop
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Sir_Teraflop είπε

Ναι εντάξει αυτό ήταν πουτάνα όλα ολέ που λέμε σαν είδηση :shock:. Αρκεί να υποστηρίζει touch controls στο switch αντί για mouse!

omg... Icewind dale.... ιδρώνω ήδη.

Τα baldurs και icewind dale υπαρχουν σε κινητα και tablet.Η λογικη θελει να εχουν touch control.Αλλα μπορει να μας εκπληξουν με μια προχειροδουλεια και να ειναι μονο με  τους μοχλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...