Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
2 hours ago, Mpiftekis said:

Ο αντάπτορας της 8bitdo κάνει και για xbox one controller;

Έχει στο amazon.co.uk.

Ναι το έχω εγώ και έχει και δόνηση.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κοιτάξει κανείς για preorder της Limited Super Mario Maker 2 έκδοσης απο τα "μικρά" eshop του εξωτερικου?

Προσωπικά ψωνίζω πάντα απο base.com το οποίο έχει την limited σε καλή τιμή (54 ευρώ) αλλά απ'οσο ρώτησα stylus δεν δίνουν. Το game collection και το amazon uk δεν αναφέρουν τίποτα στη σελίδα τους για stylus επίσης αλλά δεν εχω ρωτήσει.

Τα μόνο απο εξωτερικό (απο αυτά που γνωρίζω) που φαίνεται να δίνουν το πλήρες πακέτο είναι το game.co.uk αλλά πάει ψηλά (55 λίρες + μεταφορικά) και απο Ελλάδα το Public που ζητάει... 74 ευρώ!

Οπότε, γνωρίζει κάποιος έμπιστο μαγαζί που να δίνει το πλήρες preorder πακέτο της limited (game + online + stylus) σε λογική τιμή τύπου max. 60 ευρώ?

Ευχαριστώ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Malthador είπε

Κάνει για οποιοδήποτε bluetooth gamepad από τα γνωστά.

οποτεχρειαζομαι τον συγκεκριμενο ανταπτορα για να συνδεσω οποιοδηποτε ασυρματο χειριστηριο με το nintendo?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
9 minutes ago, iceman33221 said:

οποτεχρειαζομαι τον συγκεκριμενο ανταπτορα για να συνδεσω οποιοδηποτε ασυρματο χειριστηριο με το nintendo?

Ασύρματο με Bluetooth. Υπάρχουν άπειρα με proprietary links. Εγώ δε θα τον έπαιρνα για κάτι που δεν είναι σίγουρα συμβατό, δηλαδή για κάτι που δεν θα έβρισκα έστω κάποιον στο ίντερνετ που να λέει ότι το δοκίμασε και του δούλεψε (εκτός από όσα αναφέρονται στις οδηγίες του ίδιου του προϊόντος φυσικά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντονες φημες οτι ο επομενος χαρακτηρας του smash θα ειναι ο banjo-kazooie.

Τελειωσα προχθες και το doom στο switch.Επαιζα κυριως docked το παιχνιδι.

Pure fun παιχνιδι,με μοναδικη εξαιρεση τα boss battles που ηταν τερμα αδιαφορα και δεν κολαγανε καθολου στην ροη του παιχνιδιου.

Ελπιζω παντως να βαλουν τον doom slayer σαν χαρακτηρα στο smash 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, MetalPrime είπε

Μόνο που η Konami αγρόν αγοράζει. Ελπίζω κάποια στιγμή να επανέλθει όπως το κατάφερε η capcom και τουλάχιστον να προσφέρει ποιοτικό περιεχόμενο γιατί η κληρονομιά της είναι τεράστιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ikaruga24 είπε

Μόνο που η Konami αγρόν αγοράζει. Ελπίζω κάποια στιγμή να επανέλθει όπως το κατάφερε η capcom και τουλάχιστον να προσφέρει ποιοτικό περιεχόμενο γιατί η κληρονομιά της είναι τεράστιο. 

Αυτό προϋποθέτει να ξεπεράσει τα κόμπλεξ της. Δηλαδή, γιατί τον έδιωξε τον Iga αρχικά; Τον Kojima; Θα μπορούσε να βγάζει Castlevania και Metal Gear Solid σε όλες τις κονσόλες μέχρι να σβήσει ο ήλιος... Για εμένα προσωπικά, τίτλοι αυτών των IP θα ήταν day1 αγορές, μην πω Preorders.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...