Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

11 λεπτά πριν, spartan29gr είπε

Ελπιζω να ανακοινωθεί η εκδοση του  Zelda wind waker(remake εκδοση του wii u)Όπως και η τριλογια του Metroid prime)Στο  direct  της  nintendo

Δεν νομίζω ότι θα θέλουν να hypάρουν για Wind Waker με το Link's Awakening να κυκλοφορεί τόσο σύντομα το Φθινόπωρο...

Το Metroid trilogy θα ήταν η πιο λογική κίνηση αλλά αν δεν ανακοινωθεί επιτέλους, θα αρχίσω να χάνω τις ελπίδες μου ότι θα το δούμε επιτέλους στο Switch. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Malthador είπε

Ποτέ δεν περίμενα ότι θα έβλεπα τέτοια πράγματα, πού ζούμε!

Λόγω της κυκλοφορίας του Minecraft Dungeons γίνεται αυτή η προβολή από την MS. Τώρα αν υπάρχει κάτι παραπάνω θα το μάθουμε αύριο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταλαβαίνω οτι ολοι ασχολειστε με την Ε3 θα ηθελα την γνωμη σας για κατι. Πσιζω το zelda. Το εχω προχωρησειστα γυρω γυρω κ οχι στο μειν παιχνίδι. Η ερωτηση μου ειναι η εξης αξιζει να παω να παρω το expansion pack? Και εαν ναι πρεπει να το αρχισω απο την αρχη;
 

Κ μια 2η υπάρχει καποιο παιχνίδι που να εχετε παιξει κ να αξιζει κ να ειναι στο στυλ του ζελντα?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Malthador είπε

Ή ίσως ανακοινώσουν xCloud στο Switch, γκοντάμιτ.

Κάτσε να πάρω ένα τηλ τον Phil να του μιλήσω λίγο. Θα του πω: "Τι θα γίνει με αυτό το XCloud και το Switch πια; Δεν πρόκειται να ηρεμήσει ο Malthador. Κάνε κάτι!!!". Θα σε ενημερώσω για την απάντηση που θα μου δώσει😉.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άφαντος ο Miyamoto και στην Ubisoft η οποία έδειξε πολλά shooters, επιπρόσθετο περιεχόμενο και ανακοίνωσε την δική της συνδρομητική υπηρεσία που θα είναι διαθέσιμη και στο Stadia. Γενικώς της συνδρομής το κάγκελο και τα μυαλά στους ενεργούς χρήστες. Η Ubisoft πιστεύω ότι φέτος δεν ήταν και τόσο καλή αν και το επιχειρηματικό κομμάτι το έχει "πιάσει" μια χαρά. 

Άντε, λιγότερο από εικοσιτέσσερις ώρες για την Nintendo, ελπίζω να μην τα σκατώσουν. Koizumiiiiiiii

 

Επεξ/σία από mansa2k
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
44 minutes ago, stafftw said:

Εγώ κρατάω αυτό :

https://kotaku.com/final-fantasy-viii-is-getting-a-remaster-1835394791

Ε Π Ι Τ Ε Λ Ο Υ Σ θα τα έχουμε όλα σε handheld!!!

Ας βγάλουν όμως και ένα compilation με τα 1-2-3-4-5-6 στο NSw να τα έχουμε όλα μαζί.

Ειδικά το VI θέλει remaster να πέσουμε σε κατάθλιψη. Βγάζουν τις σάχλες και δεν βγάζουν τον Kefka τον θεό. :(

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, mansa2k είπε

Άφαντος ο Miyamoto και στην Ubisoft η οποία έδειξε πολλά shooters, επιπρόσθετο περιεχόμενο και ανακοίνωσε την δική της συνδρομητική υπηρεσία που θα είναι διαθέσιμη και στο Stadia. Γενικώς της συνδρομής το κάγκελο και τα μυαλά στους ενεργούς χρήστες. Η Ubisoft πιστεύω ότι φέτος δεν ήταν και τόσο καλή αν και το επιχειρηματικό κομμάτι το έχει "πιάσει" μια χαρά. 

Άντε, λιγότερο από εικοσιτέσσερις ώρες για την Nintendo, ελπίζω να μην τα σκατώσουν. Koizumiiiiiiii

Εγω θα ελεγα mansα2κ οτι το pc της ubisoft παιζει να ειναι απο τις χειροτερες που εγω εχω παρακολουθησει.Kαι γενικα η φετινη Ε3 μεγαλη απογοητευση.

Ελπιζω πραγματικα να σωσει την κατασταση η nintendo σημερα.Αρκει να μην ειναι σαν την περσυνη Ε3 και να αφιερωσει μιση ωρα σε εναν τιτλο(animal crossing).

Λογικα σημερα θα μαθουμε release dates για luigis mansion,animal crossing(αν και υπαρχει εντονη φημολογια οτι δεν θα βγει φετος),links awakening(τον νοεμβρη πονταρω εγω ιδια μερα με τα pokemon).

Eγω αυτο που θελω ειναι shadow drop το hollow knight 2 😀 .Δεν θα με χαλαγε βεβαια και mpt αλλα προτιμω το hollow knight.

Tωρα πιστευω θα δουμε και κατι σε mario odyssey,ειτε dlc ή sequel.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...