Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, MetalPrime είπε

Αυτό προϋποθέτει να ξεπεράσει τα κόμπλεξ της. Δηλαδή, γιατί τον έδιωξε τον Iga αρχικά; Τον Kojima; Θα μπορούσε να βγάζει Castlevania και Metal Gear Solid σε όλες τις κονσόλες μέχρι να σβήσει ο ήλιος... Για εμένα προσωπικά, τίτλοι αυτών των IP θα ήταν day1 αγορές, μην πω Preorders.

Προς το παρόν, pachinco και άγιος ο θεός. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

18 ώρες πριν, Malthador είπε

πως θα είναι αυτό το game έχουμε περισσότερες πληροφορίες. γιατι είναι να βγει και το bloodlines αλλά εδώ έχουμε ένα ξεχωριστό game όπως όλα δείχνουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.public.gr/product/assassins-creed-iii-remastered-nintendo-switch/prod9420234pp/

Εν αναμονή του pokemon direct και των Ε3 presentations τσίμπησα αυτό, θεωρώ αξίζει η τιμή και δεν τα έχω παίξει καθόλου (έχω το 3 στο steam αλλά λέω ας δω το remastered).

Aξίζει λέτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, stafftw είπε

https://www.public.gr/product/assassins-creed-iii-remastered-nintendo-switch/prod9420234pp/

Εν αναμονή του pokemon direct και των Ε3 presentations τσίμπησα αυτό, θεωρώ αξίζει η τιμή και δεν τα έχω παίξει καθόλου (έχω το 3 στο steam αλλά λέω ας δω το remastered).

Aξίζει λέτε;

Μάλλον όχι...

 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Mpiftekis είπε

Μάλλον όχι...

Εγώ το ίδιο άρθρο είχα διαβάσει και μου είχε κάνει καλή εντύπωση πάντως εντάξει δε λέει κάτι καινούριο απλά το συγκρίνει με τα αντίστοιχα σε twins και pc και λέει ξεκάθαρα ότι σε handheld είναι καλό (εγώ κυρίως σε handheld παίζω) αν ήταν να το θέλω 4κ 60 fps θα το έπαιρνα στο pc.Τέλος πάντων 30€ είναι θα σας ενημερώσω.

Υ.Σ. Θα φάω κράξιμο σίγουρα για την ubi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, stafftw είπε

https://www.public.gr/product/assassins-creed-iii-remastered-nintendo-switch/prod9420234pp/

Εν αναμονή του pokemon direct και των Ε3 presentations τσίμπησα αυτό, θεωρώ αξίζει η τιμή και δεν τα έχω παίξει καθόλου (έχω το 3 στο steam αλλά λέω ας δω το remastered).

Aξίζει λέτε;

Πεταμενα λεφτα ειναι,φανταζομαι το ξερεις.

Πιστευω οτι σε απο το price range 30-40ευρω,υπαρχει πολυ μεγαλυτερη ποικιλια καλυτερων overall παιχνιδιων απο το συγκεκριμενο(πχ το crash team racing που βγαινει φετος).

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Πεταμενα λεφτα ειναι,φανταζομαι το ξερεις.

Πιστευω οτι σε απο το price range 30-40ευρω,υπαρχει πολυ μεγαλυτερη ποικιλια καλυτερων overall παιχνιδιων απο το συγκεκριμενο(πχ το crash team racing που βγαινει φετος).

 

4 λεπτά πριν, Prospector8 είπε

Δεν ειναι καθολου καλο Port το AC remastered, πασχει με ολα τα προβληματα που ειχε το παλιο. Πολλες αναφορες το λενε αυτο αν ψαξεις λιγο reddit.

Απλά assassins creed on the go ήθελα πάντα να παίξω χαχα μόνο για αυτό το σκεφτόμουν, το ακυρώνω μάλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, stafftw είπε

Απλά assassins creed on the go ήθελα πάντα να παίξω χαχα μόνο για αυτό το σκεφτόμουν, το ακυρώνω μάλλον.

Μπορεις να περιμενεις βεβαια μεχρι τις γιορτες ή αργοτερα να πεσει η τιμη του. Τετοιοι τιτλοι που αντικειμενικα δεν εχουν μεγαλη ζητηση ειναι οι πρωτοι που θα μπουν σε εκπτωση με την πρωτη ευκαιρια.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Μπορεις να περιμενεις βεβαια μεχρι τις γιορτες ή αργοτερα να πεσει η τιμη του. Τετοιοι τιτλοι που αντικειμενικα δεν εχουν μεγαλη ζητηση ειναι οι πρωτοι που θα μπουν σε εκπτωση με την πρωτη ευκαιρια.

Mα ήδη είναι έκπτωση ακόμα και σε σκρουτζομάγαζα παραπάνω έχει, είναι και 2 games (άντε 1,5) στην τιμή του ενός.

 

3 λεπτά πριν, Mistwalker είπε

Pokemon breath of the wild

Πραγματικά και αυτό έτσι όπως το είδα θα γράψει ιστορία, μένει να δούμε αν θα είναι για καλό η για κακό. Πολλές προσθήκες και εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Vagosman είπε

Σε σχέση με την μπούρδα το GO θα ειναι πολύ καλύτερο.

Let's go φαντάζομαι εννοείς γιατί δε συγκρίνεται με το GO που είναι app για smartphone.

Πάντως και το let's go ένα remaster των yellow/red/blue/green ήταν δεν ήταν τίποτα παραπάνω.Δεν υπόσχονταν τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να βγαλουμε απεξω τα περι Dynamax ή τελος παντων οπως θα λεγεται αυτο περι γιγαντιων pokemon ή αυτα που εδειξαν περι Pokemon Raid που μου φανηκαν οτι να ναι,κατα τα αλλα το παιχνιδι δειχνει να ειναι καλο.

Καποιος μονο να τους πει οτι ξεχασαν να βαλουν μύτη στον Gym Leader που εδειξαν :P

13 λεπτά πριν, stafftw είπε

Mα ήδη είναι έκπτωση ακόμα και σε σκρουτζομάγαζα παραπάνω έχει

Μην ''ψαρωνεις'' απο αυτα που γραφει το Public,και στην Ευρωπη εξω τοσο εχει το παιχνιδι πανω κατω και θα συνεχισει να πεφτει η τιμη του.

Αν δεν βιαζεσαι να το παρεις το παιχνιδι αμεσα,κανε υπομονη μεχρι τις γιορτες.

Αν δεν μπει απο Ελλαδα καποια χτυπητη προσφορα,σιγουρα θα μπει απο εξωτερικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για μένα το καλύτερο game ever είναι το Planescape: Torment, οπως έχω πει δεκάδες φορές. Το δεύτερο καλύτερο είναι το Baldur's Gate Trilogy. Αν όμως έπρεπε να μείνω σε ένα νησί και να έπαιρνα μόνο έναν τίτλο μαζί μου, τότε αυτός θα ήταν το πρώτο Neverwinter Nights, για τον απλούστατο λόγο ότι έχει άπειρα mods για να παίζεις χρόνια ολόκληρα.

Η είδηση της ημέρας, είναι ότι το NWN στο Switch θα υποστηρίζει κανονικά curated modules. Δηλαδή χιλιάδες ιστορίες για να παίζουμε στις παλάμες των χεριών μας. Το διάβασα και νόμιζα ότι είναι χιουμοριστικό or smth. Enormous news:

NEVERWINTER NIGHTS: ENHANCED EDITION'S EXPANSION PACKS AND PREMIUM MODULES DETAILED, MOD SUPPORT, AND PC/SWITCH CROSS-PLAY

Επεξ/σία από Malthador
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...