Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

52 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Sword ή Shield ? :P

Εγώ τίποτα από τα δύο όπως φαίνεται. Περισσότερο ενδιαφέρον μου έκανε το Pokemon Masters που θα είναι και mobile game. 😛

Στην περίπτωση που παίξω Sw/Sh θα είναι είτε στο pc σε emulator (χλωμό μάλλον, το laptop δεν σηκώνει το yuzu 😛 ) είτε αν πάρω switch και το βρω πουθενά μτχ σε πολύ καλή τιμή.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Για Sword εριξα παραγγελια,δεν ξερω δεν μαρεσε το ροζακι του Shield :P

πληρωμη για νοεμβριο ειναι χωρις paypal? ειναι ασφαλες να βαλεις χωρις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σε γελασω,εγω κανονικα μεσω καρτας θα πληρωνα αλλα επειδη διαβασα το αλλο το σχολιο πιο πισω,πληρωσα με paypal να μην εχω θεμα αν παιξει καμια στραβη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Prospector8 είπε

sold out  😕  αφησα το mail  μπας και 

  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειλικρινα, εχει κατσει κανεις να παιξει αυτα τα παλαιολιθικα παιχνιδια πανω απο 10 λεπτα? οκ, νοσταλγια κλπ, αλλα μιλαμε οτι απο τοτε εχει βγαλει ενα σκασμο συστηματα, θα μπορουσε να εχει εξ'αρχης SNES η N64 παιχνιδια.. Αντ'αυτου καθεται και σπαταλαει πορους για αυτο το πραγμα. Ξεροκεφαλοι ανθρωποι..Η καλυτερα, απληστοι οσο δε παει

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, duende είπε

ειλικρινα, εχει κατσει κανεις να παιξει αυτα τα παλαιολιθικα παιχνιδια πανω απο 10 λεπτα? οκ, νοσταλγια κλπ, αλλα μιλαμε οτι απο τοτε εχει βγαλει ενα σκασμο συστηματα, θα μπορουσε να εχει εξ'αρχης SNES η N64 παιχνιδια.. Αντ'αυτου καθεται και σπαταλαει πορους για αυτο το πραγμα. Ξεροκεφαλοι ανθρωποι..Η καλυτερα, απληστοι οσο δε παει

Το βασικότερο "πρόβλημα" που συνάντησα στα NES παιχνίδια είναι η διαφορά στο πόσο εύκολα έχουν γίνει τα σύγχρονα παιχνίδια.

Ξεκίνησα Super Mario την πρώτη φορά περιχαρής, λόγω νοσταλγίας, το οποίο πιτσιρίκι το "τερμάτιζα με ευκολία", έφτασα με μια ζωη ξέρω γω στην  1-4 έχασα και φτού απο την αρχή. Φυσικά το έκλεισα.

Έχουμε μάθει σε saves, checkpoints και γενικά πιο εύκολα παιχνίδια πλέον, εντωμεταξύ και λόγω ηλικίας δεν υπάρχει και η απαιτούμενη υπομονή και χρόνος με αποτέλεσμα τέτοια παιχνίδια πλέον να μας (μου) φαίνονται παλούκια.

Γι' αυτό προφανώς η Ninty δίνει SP εκδόσεις και rewind αλλά προσωπικά μου φαίνονται cheat για να τα χρησιμοποιήσω. Απορώ πάντως πως τα κατάφερνα μικρός!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, bad_freddy είπε

Το βασικότερο "πρόβλημα" που συνάντησα στα NES παιχνίδια είναι η διαφορά στο πόσο εύκολα έχουν γίνει τα σύγχρονα παιχνίδια.

Ξεκίνησα Super Mario την πρώτη φορά περιχαρής, λόγω νοσταλγίας, το οποίο πιτσιρίκι το "τερμάτιζα με ευκολία", έφτασα με μια ζωη ξέρω γω στην  1-4 έχασα και φτού απο την αρχή. Φυσικά το έκλεισα.

Έχουμε μάθει σε saves, checkpoints και γενικά πιο εύκολα παιχνίδια πλέον, εντωμεταξύ και λόγω ηλικίας δεν υπάρχει και η απαιτούμενη υπομονή και χρόνος με αποτέλεσμα τέτοια παιχνίδια πλέον να μας (μου) φαίνονται παλούκια.

Γι' αυτό προφανώς η Ninty δίνει SP εκδόσεις και rewind αλλά προσωπικά μου φαίνονται cheat για να τα χρησιμοποιήσω. Απορώ πάντως πως τα κατάφερνα μικρός!

Θα συμφωνήσω απόλυτα. Για αυτό βέβαια παίζουμε με emulators και save state. Απλά να λέμε ότι το τερματίσαμε το τάδε παιχνίδι... 😂

4πλασια πίξελ, μικρότερο μέγεθος, καμία αναφορά για νέο νέο τσιπ, μόνο node shrink, και θα λειτουργήσει; Μας κοροϊδεύουν;

https://wccftech.com/nintendo-switch-mini-new-nvidia-tegra-1080p/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...