Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
10 minutes ago, St@th1sm said:

Το πρωί το γερμανικό Amazon μου έστειλε mail και μου ακύρωσε την παραγγελία του Astral Chain collector's edition καθώς δεν είχε διαθέσιμα τόσα κομμάτια.

Σε αντάλλαγμα μου έδωσε ένα κουπόνι -10 ευρώ. 

Λογικά θα ακυρώσουν και σε άλλους εδώ που το είχαν παραγγείλει απλά επειδή το mail είναι στα γερμανικα μην το διαγράψετε καθώς προς το τέλος έχει τον κωδικό για το κουπόνι

Επιβεβαιώνω κι εγώ τη χυλόπιτα. Oh well, δεν με χάλασε και το κουπόνι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εδώ μια από τα ίδια γκαντ ντέμετ...

Προτιμούσα τη limited στα 67 τελική τιμή από το κουπόνι αλλά τι να κάνεις.

Αν την ανεβάσουν ξανά θα χρησιμοποιήσω το κουπόνι και θα βγει φθηνότερη, profit!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπερα παιδες, μου προτεινετε καποια SD για το switch?

θελω γρηγορη λογικα ε? τι ταχυτητα? 100MB/s?

ευχαριστω.. noob :D

Επεξ/σία από anthkout
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, anthkout είπε

καλησπερα παιδες, μου προτεινετε καποια SD για το switch?

θελω γρηγορη λογικα ε? τι ταχυτητα? 100MB/s?

ευχαριστω.. noob :D

Samsung και SanDisk. Το λιγότερο Class 10

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Samsung και SanDisk. Το λιγότερο Class 10

αυτη εδω φαινεται τιμια?

https://mygadgets.gr/index.php?route=product/product&product_id=1245&skr_prm=WyJmZjdmZmIwZC01NmUzLTRhZTctOGE5MC0yNmRkYWViNDcwNDMiLDE1NjI1MjI1NzMzNjgseyJhcHBfdHlwZSI6IndlYiIsInRhZ3MiOiIifV0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Just now, Prospector8 said:

https://www.game.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/Product2_10151_10201__44____ProductDisplayErrorView?productId=2388631

FAST AStral Chain CE στελνει Ελλαδα προλαβα 1 κομματι.

Ouf-of-stock γκοντάμιτ.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, Prospector8 είπε

https://www.game.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/Product2_10151_10201__44____ProductDisplayErrorView?productId=2388631

FAST AStral Chain CE στελνει Ελλαδα προλαβα 1 κομματι.

Πάτησα το link ρεαλιστικά ένα λεπτό μετά και έβγαινε ήδη out of stock.

Έχω μια εκτίμηση πως θα τη δούμε και στην Ελλάδα, έστω αυτά τα λίγα κομμάτια που έρχονται πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά έπρεπε να έχετε ήδη άγγλο packet forwarder και να χώσετε παραγγελία για εκεί, από την αρχή. Τώρα θα ήσασταν με όλες τις συλλεκτικές κομπλέ (υπό την προϋπόθεση ότι όντως θα είναι συνεπείς), με ένα 20άρικο τουλάχιστον έξτρα κόστος όμως.

Μόνο στο Death Stranding έμεινε γαμώ, και χρειαζόμουν ένα έμβρυο για διακοσμητικό στο σαλόνι... 😅😥

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Nintendo Is Actively Investigating 5G Technology

----------------------------------------

Fire Emblem: Three Houses director unsure why Awakening was so successful

lol

Επεξ/σία από Malthador
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, Malthador είπε

H N δεν είναι κάποια εξωγήινη εταιρία, γενικώς εξετάζουν όλες τις τεχνολογίες αλλά για να υλοποιηθούν στα συστήματα τους θα πρέπει να έχουν προσιτό κόστος και στην συγκεκριμένη περίπτωση να είναι ευρέως διαδεδομένες. Με λίγα λόγια το παραπάνω δεν λέει απολύτως τίποτα.

Το ενδιαφέρον κομμάτι που αναφέρθηκε στο συνέδριο των μετόχων δια στόματος Miyamoto είναι πως η Ν συνεχίζει να μελετάει τα motion controls και θα προσπαθήσει να εισάγει κάτι τελείως καινούργιο στο επόμενο της σύστημα. Υποψιάζομαι πως η Ν ίσως θεωρεί ότι θα είναι ευκολότερο για τους κατόχους smartdevices να εισέλθουν στο οικοσύστημα τους αν προσφέρουν παράλληλα και ένα προσιτό αντίστοιχα χειρισμό. Αλλά αυτά θα τα δούμε πολύ μελλοντικά

Προς το παρόν αυτό που έχει ενδιαφέρον είναι αν και πότε θα κυκλοφορήσουν οι νέες εκδόσεις του NSW για να κρίνουμε αν και κατά πόσο η Ν ακούει το κοινό της. Παράδειγμα αν τελικά ακολουθήσουν μια διαφορετική προσέγγιση όσο αφορά το voice chat ή αν θα βελτιώσουν το UI. Επίσης θα έχει ενδιαφέρον αν η Ν προεκτείνει την υβριδικότητα σε νέους τομείς όπως στοιχεία tablets/moblile ή προσφέροντας κάποιου επιπέδου συνεργασία. Αν και το πιθανότερο είναι να επεκταθούν στην διαδραστικότητα μέσω διαφορετικών προτάσεων όπως έπραξαν με το Labo.

Επεξ/σία από mansa2k
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, mansa2k είπε

Το ενδιαφέρον κομμάτι που αναφέρθηκε στο συνέδριο των μετόχων δια στόματος Miyamoto είναι πως η Ν συνεχίζει να μελετάει τα motion controls και θα προσπαθήσει να εισάγει κάτι τελείως καινούργιο στο επόμενο της σύστημα. Υποψιάζομαι πως η Ν ίσως θεωρεί ότι θα είναι ευκολότερο για τους κατόχους smartdevices να εισέλθουν στο οικοσύστημα τους αν προσφέρουν παράλληλα και ένα προσιτό αντίστοιχα χειρισμό. Αλλά αυτά θα τα δούμε πολύ μελλοντικά.

Αυτό το σημείο που αναφέρεις στο εξωτερικό το μεταφράζουν ως ένα νέο controller για το switch/pro/mini/2. Σε κάποιο σημείο αν θυμάμαι καλά επικαλείται την παραδοσιακή ανωτερότητα της nintendo στον τομέα αυτό, κάτι που ισχύει.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...