Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
1 minute ago, duende said:

Έχει κάνει update ο OP στο thread, όπου γράφει πως το συστήνει τελικά.

Το έχω πάθει κι εγώ αυτό που περιγράφει πάντως με το official dock μάλιστα. Χρειάστηκε hard reset για να πάρει μπρος η κονσόλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γύρισα στο public το arms που δεν με κερδισε ποτε -και ηταν κ δωρο- και με 26€ εβαλα αλλα 15 κ τσιμπησα crash trilogy, money excellent spent, το παιχνιδι φυσαει και ειναι οτι καλυτερο για φορητη κονσολα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Malthador είπε

Έχει κάνει update ο OP στο thread, όπου γράφει πως το συστήνει τελικά.

Το έχω πάθει κι εγώ αυτό που περιγράφει πάντως με το official dock μάλιστα. Χρειάστηκε hard reset για να πάρει μπρος η κονσόλα.

Και εδώ χρηστης jumpgate απο οταν βγήκε.

Το χρησιμοποιώ σαν 2ο (στο σαλόνι) ή οταν ταξιδευω.

Μεχρι στιγμής άψογο δεν μου έχει κανει τίποτα.

Και το ότι λειτουργεί σαν hubακι για το laptop τεράστιο +

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Malthador είπε

Skull & Co. NGC Limited Edition GripCase For Nintendo SWITCH 

NGC_GripCase_for_Nintendo_Switch_cover.p

Ερεθιστικό. Το 4ο Gripcase που θα αγοράσω, απλά άρρωστο.

Με έκαψες... Έλεγα να συγκρατηθώ, και μόλις το είδα παράγγειλα και αυτό και τη θήκη και το jumpgate :P 😭

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν σκοπο εντος του καλοκαιριου να μας σιγουρεψουν τι τελικα θα γινει και αν θα βγαλουν ή οχι αλλες κονσολες για να ξερουμε και εμεις τι να αγορασουμε?

Ειμαστε μεσα Ιουλιου πλεον και ακομα ουτε φωνη,ουτε ακροαση.

 

Και σε αυτον που ειχε αναφερθει πιο πισω σε αγγελιες,Nintendo Switch μαζι με το Crash στα 310 ευρω με 62ευρω επιστροφη(για επομενη αγορα)για κατοχους Eurobank

https://www.germanos.gr/product/nintendo-switch-blue-red-joy-con-crash-bandicoot-n-sane-trilogy/20377853/

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Εχουν σκοπο εντος του καλοκαιριου να μας σιγουρεψουν τι τελικα θα γινει και αν θα βγαλουν ή οχι αλλες κονσολες για να ξερουμε και εμεις τι να αγορασουμε?

Τζογάρω όλα μου τα ρούπις ότι θα ανακοινώσουν τη mini έκδοση το Σεπτέμβριο για να κάνει launch μαζί με Pokemon Sword/Shield το Νοέμβρη.

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, duende είπε

ποιος θα δωσει λεφτα για αυτο το πραγμα εκτος απο συλλεκτες..

Εκτος απο το παιχνιδι ειναι ενας πολυ καλος τροπος να πουλανε σε retail και την 12μηνη online συνδρομη.

Μόλις τώρα, EverythingYouBelieve είπε

Τζογάρω όλα μου τα ρούπις ότι θα ανακοινώσουν τη mini έκδοση το Σεπτέμβριο για να κάνει launch μαζί με Pokemon Sword/Shield το Νοέμβρη.

Ενα αλλο ενδεχομενο ειναι να βγει Σεπτεμβρη μαζι με το "νεο" Zelda σε 5 νεα χρωματα 👺

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

30/08 - Astral Chain
13/09 - Daemon X Machina
20/09 - Link's Awakening, Tetris 99  
27/09 - Dragon Quest XI S

Με βάση τα παραπάνω η κυκλοφορία των υποτιθέμενων νέων εκδόσεων δείχνει για Σεπτέμβριο όπως φαίνεται να αναφέρουν και οι φήμες. Η Ν είχε ανακοινώσει το 3DSXL ένα μήνα και κάτι μέρες πριν την κυκλοφορία του. Κάτι αντίστοιχο μπορεί να συμβεί και τώρα αν το διάστημα ανακοίνωσης-κυκλοφορίας είναι εφικτό να είναι ακόμα μικρότερο. Με λίγα λόγια το πολύ Σεπτέμβριο θα γνωρίζουμε.

Επεξ/σία από mansa2k
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και δεν το ανεφερε κανενας, οσοι ειναι λάτρεις των steelbook μόλις εμφανίστηκαν στο ShopTo τα Sb των Pokemon Sword and Shield. 

https://www.shopto.net/en/swpo20-pokemon-sword-p62259/

 Στέλνει Ελλάδα δοκιμασμενο και μάλιστα χωρίς έξοδα αποστολής :ο

Οσο εχετε κανει ηδη preorder to pokemon απο εκει αυτοματα η παραγγελίας θα αναβαθμιστεί στην έκδοση με το SteelBook. 

Επίσης το Dual pack δίνει δωρο εκτος του χρυσού SteelBook και εξτρα φιγούρα! 

https://www.shopto.net/en/swpo22-pokemon-sword-and-shield-dual-edition-p113287/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...