Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Που πληρώνω; 😅

Έχουν φάει τρελό κράξιμο με το reveal του trailer που ειναι σχεδον copy paste του cuphead οπότε μπορεί να μην πιάσει το στόχο του.Εγραψαν και ανακοίνωση για όσα γραφονται και θέλουν να συνεχίσουν το project για αυτούς που τους στηρίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Mistwalker είπε

Έχουν φάει τρελό κράξιμο με το reveal του trailer που ειναι σχεδον copy paste του cuphead οπότε μπορεί να μην πιάσει το στόχο του.Εγραψαν και ανακοίνωση για όσα γραφονται και θέλουν να συνεχίσουν το project για αυτούς που τους στηρίζουν.

Δεν βλέπω κανένα κακό να μοιάζει σε κάποιο επιτυχημένο παιχνίδι. Τι ζόρι τραβάνε μερικοί ρε πούστη μου;

edit: Για κάποιο λόγο δεν μπορώ να το βρω στο kickstarter με καμία χριστοπαναγία...
edit2: "A Kickstarter for the game is set to launch on Oct. 24th, 2019"

Σε πολύ καλή τιμή το Rayman:
https://www.hotukdeals.com/deals/rayman-legends-definitive-edition-nintendo-switch-899-at-nintendo-eshop-3307246

Επίσης σε εξαιρετική τιμή το Urban Trial Playground.
https://www.hotukdeals.com/deals/urban-trial-playground-nintendo-switch-269-at-nintendo-shop-3307040

Επεξ/σία από non-serviam
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα μου ήρθε η θήκη skull and co, την έβαλα στο mini dock που πήρα την προηγούμενη εβδομάδα και βλέπω ότι δεν συνδέεται/φορτίζει ενώ βλέπω ότι μπαίνει.. Πιθανόν να έχει μικρή απόσταση αν και το πάτησα ελαφρώς από επάνω αλλά τίποτα.. 

Καμία βοήθεια; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
11 minutes ago, xpac said:

Σήμερα μου ήρθε η θήκη skull and co, την έβαλα στο mini dock που πήρα την προηγούμενη εβδομάδα και βλέπω ότι δεν συνδέεται/φορτίζει ενώ βλέπω ότι μπαίνει.. Πιθανόν να έχει μικρή απόσταση αν και το πάτησα ελαφρώς από επάνω αλλά τίποτα.. 

Καμία βοήθεια; 

Ποιό mini dock;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Inside X είπε

Καλή φάση - αν δεν κάνω λάθος είναι το πρώτο παιχνίδι με portrait mode στο Switch?

Είχε βγει και το Ikaruga και νομίζω κάποια ακόμα όχι και τόσο γνωστά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
7 hours ago, xpac said:

s-l300.jpg

Έχω το ίδιο ακριβώς και μπαίνει ασάλιωτο μέσα το Gripcase (και μάλιστα έχω αλλάξει τρία διαφορετικά Gripcases). Μάλλον έχεις συναρμολογήσει κάτι λάθος. 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, Malthador είπε

Έχω το ίδιο ακριβώς και μπαίνει ασάλιωτο μέσα το Gripcase (και μάλιστα έχω αλλάξει τρία διαφορετικά Gripcases). Μάλλον έχεις συναρμολογήσει κάτι λάθος. 

Με λίγη πίεση βλέπω ότι φορτίζει αλλά εάν το αφήσω σταματάει. Φοβάμαι να ανοίξω το μπροστά πλαστικό του dock μήπως σπάσει.

Αλλά από την θα πρέπει να κόψω λίγο την θήκη απο κάτω  😢

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, xpac είπε

Με λίγη πίεση βλέπω ότι φορτίζει αλλά εάν το αφήσω σταματάει. Φοβάμαι να ανοίξω το μπροστά πλαστικό του dock μήπως σπάσει.

Αλλά από την θα πρέπει να κόψω λίγο την θήκη απο κάτω  😢

Τα ελατήρια της βάσης τα έβαλες; Ο μηχανισμός με το USB της βάσης πρέπει να παρθεί αυτούσιος από το μαμά. Κάτι όντως δεν έχεις συναρμολογήσει καλά.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Vagosman είπε

Τα ελατήρια της βάσης τα έβαλες; Ο μηχανισμός με το USB της βάσης πρέπει να παρθεί αυτούσιος από το μαμά. Κάτι όντως δεν έχεις συναρμολογήσει καλά.

Ελατήρια όχι δεν τα εβαλα!

Δεν είδα σε βίντεο στο YouTube να τα βάζουν. Τα υπόλοιπα τα έχω βάλει κανονικά 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...