Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Ποιος θυμάται το bubble bobble?? Έρχεται στο switch!είχε φάει τσουβαλι εικοσαρικα!!

Εγώ το θυμάμαι φυσικά αλλά δεν είχα ξοδέψει κέρματα! Το έπαιζα μόνος μου ή με τον αδερφό μου στον Amstrad CPC 6128 ! 😃

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/10/2019 στις 1:41 ΜΜ, D.Luffy είπε

Παιδιά το νέο Yooka Laylee Impossible Lair είναι εκπληκτικό platform.

Μοιάζει πολύ με Donkey Kong Country και σε gameplay αλλά και σε γραφικά. Βασικά μου θύμισε περισσότερο DKC απ' ότι το Tropical Freeze :P

Πολύ ωραία και άμεσα controls, όμορφος κόσμος, ωραία γραφικά και smooth 60fps. Όνειρο.

Ένα μικρό πλην, τα loading times είναι κάπως μεγάλα. Τουλάχιστον από cart που παίζω εγώ...

Σε όσους αρέσει το genre μη το χάσετε.

Και μονο που ειδα, TEAM17, σιγουρη αγορα απο εμενα!!!!

21 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Ποιος θυμάται το bubble bobble?? Έρχεται στο switch!είχε φάει τσουβαλι εικοσαρικα!!

Τι λες τωωωωρααα!!!! ποσα 20ρικα και 50αρικα (αργοτερα) εχω "φαει" σε αυτο το παιχνιδι!!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Ποιος θυμάται το bubble bobble?? Έρχεται στο switch!είχε φάει τσουβαλι εικοσαρικα!!

Ξέρουμε αν θα βγει physical; (χλωμό) 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Ποιος θυμάται το bubble bobble?? Έρχεται στο switch!είχε φάει τσουβαλι εικοσαρικα!!

Εννοείς το μπούμπλε μπούμπλε😅. Ξεχνιούνται αυτά; Χαραγμένα στις μνήμες των απανταχού 35ρηδων - 40ρηδων........

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
36 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Ποιος θυμάται το bubble bobble?? Έρχεται στο switch!είχε φάει τσουβαλι εικοσαρικα!!

Λατρεία είναι, το ειχαμε καψει με τον αδερφό μου στο pc. Ακόμα θυμάμαι μια φορά είχαμε φτασει μετά απο ώρες στο 97 level, κολλήσαμε ώρες και ο μπαμπας μας έκλεισε το ρεύμα.😭😫😅

Επεξ/σία από Te0sX
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το Luigi λέω - το Mούμπλε - Μπούμπλε το έχω σε arcade perfect έκδοση, σε 16μπιτο μηχάνημα με CRT, όπου οι φούσκες είναι πιο smooth από ποτέ. 

PS: Και το controller μεταξύ μας (pac-man).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Inside X είπε

Υπέροχο δείχνει το Luigi Mansion. Πανέμορφο. Έπεσε πολύ αγάπη και φαίνεται.

Πότε βγαίνει είπαμε?

potsepis-exo.jpeg

31/10 

:P 

 

Στις 8/10/2019 στις 5:16 ΜΜ, papp0us είπε

Νοουουαν;

 

Παρελαβα εγω το epic bundle προχθες ... το ιδιο το bundle κοστισε 70$  λογω  early bird discount + 10$ coupon ενω για shipping πληρωσα αλλα 67 δολλαρια επειδη το ηθελα οπωσδηποτε αρχες Οκτωβριου και οχι αργοτερα ! Εφτασε   just in time που λενε στο χωριο μου  γιατι ερχοτανε ενας φιλος απο μακρια χθες το απογευμα και ηθελα να του κανω δωρο το elite bundle ( early 2019 batch με τα προβληματικα  thumb caps τα οποια φυσικα ΔΕΝ του τα  πασαρα μιας και περισσευανε 4 καποτες απο το epic .... ) για τις χερουκλες του ( 1.80+ αντρακλας  με δαχτυλα σαν μπανανες 😛 )  το χαρηκα 2 φορες  !!!  οχι μονο γιατι τον βολεψε πολυ το δωρο, αλλα και γιατι εβαλα επιτηδες να παιζει αυτη η μουσικουλα  στο κινητο την ωρα που ειχα το κουτι στα ποδια μου και  ετοιμαζομουνα να του το φερω στην μουρη :D :D 

 

μερικες φωτο 

https://imgur.com/a/fLMxe5a

πρωτες εντυπωσεις :

παρα πολυ καλο πιασιμο ! το πρωτο πραγμα που δοκιμασα ητανε λιγο Rocket League σε handheld mode ( σπανια χρησιμοποιω δεξιο μοχλο - ειμαι συνεχεια με ball cam αλλα και παλι .... )  

κυριολεκτικα θα μπορουσα να παιζω με τις ωρες ... μετα οταν εκατσε φαση για docked και επρεπε να δωσω τα pro controller + την (αριστη) κινεζια το sunwaytek   στους διπλανους μου βολευτηκα μια χαρα με 2 joycon και το  mini grip αναμεσα τους, κραταγα μικρο καλαθι γιατι εχω χρησιμοποιησει το  επισημο comfort grip αρκετες ωρες στο παρελθον χωρις καποιο ιδιαιτερο παραπονο, το mini της satisfye ητανε  ενα "κλικ" πιο πανω σε ολα, αισθηση - εργονομια - στιβαροτητα.

τα thumb caps ειναι  επισης ικανοποιητικα  και δεν νιωθεις να περιοριζουν το range of motion οπως ειχε γινει με τις προβληματικες παρτιδες  ( Μαρτιος 2019 και νωριτερα ) 

τελος για την φαση με το λουρι δεν νομιζω οτι χρειαζεται να γραψω πολλα ... το case εγινε επισημα πλεον το τσαντακι μου, τα εχω σχεδον ολα μεσα και παω οπου θελω

strapswitchplaying_800x.jpg

6nRZflc.jpg

pUcad5X.jpg

οι δασμοι ητανε στα 30 ευρω, κατι που ψιλοπεριμενα -  still worth it !! :D :P  

Επεξ/σία από SoFGR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, RedAlert539 είπε

Εννοείς το μπούμπλε μπούμπλε😅. Ξεχνιούνται αυτά; Χαραγμένα στις μνήμες των απανταχού 35ρηδων - 40ρηδων........

Με προσβάλεις, είμαι 27 και το έχω προλάβει σε arcade. 😛

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...