Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, papp0us είπε

Rabbids 15€ και Starlink 20€ τα αξίζουν για backlog;  Η βγαίνουν συχνά σε προσφορές συχνά, οπότε να τα αφήσω για αργότερα;

starling εχει 20 ευρω πηρε το ματι μου σε φυσικη μορφη οποτε αξιζει με 1000!!!

το rabbids και 50 που το πηρα day one αξιζε και με το παραπανω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, papp0us είπε

Rabbids 15€ και Starlink 20€ τα αξίζουν για backlog;  Η βγαίνουν συχνά σε προσφορές συχνά, οπότε να τα αφήσω για αργότερα;

στο ρώσικο eshop κάνει 11,54 ευρώ το rappids

 
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, prince93 είπε

Καλημέρα κάνεις που παράγγειλε από shopto τα καινούργια pokemon και μπορεί να δει που βρίσκεται η παραγγελία...

Δεν δίνουν tracking δυστυχώς.

 

37 λεπτά πριν, papp0us είπε

Rabbids 15€ και Starlink 20€ τα αξίζουν για backlog;  Η βγαίνουν συχνά σε προσφορές συχνά, οπότε να τα αφήσω για αργότερα;

Rabbids ναι, Starlink η physical παίζει στο 10αρικό από εξωτερικό, οπότε καλύτερα όχι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσοχή σε όσους κατεβάσουν τα pokemon games από το eshop.

Φαίνεται ότι υπάρχει θέμα (ίσως με το autosave) και κάνει corrupt την microSD. Έχω ακούσει ότι ίσως γίνετε όταν η microSD είναι σε exfat.

https://www.reddit.com/r/pokemon/comments/dwky10/some_players_are_reporting_that_a_crash_during/

Επεξ/σία από Grim Ripper
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Προσοχή σε όσους κατεβάσουν τα pokemon games από το eshop.

Φαίνεται ότι υπάρχει θέμα (ίσως με το autosave) και κάνει corrupt την microSD. Έχω ακούσει ότι ίσως γίνετε όταν η microSD είναι σε exfat.

https://www.reddit.com/r/pokemon/comments/dwky10/some_players_are_reporting_that_a_crash_during/

Από επιτυχία σε επιτυχία το πάει η Ν. 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Από επιτυχία σε επιτυχία το πάει η Ν. 😂

Τελικά κοίτα να δεις, και κλειστό το autosave να έχεις το πρόβλημα με το corruption υπάρχει ακόμα και τελικά υπάρχει και στις physical εκδόσεις, όχι μόνο στις digital.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Grim Ripper είπε

Τελικά κοίτα να δεις, και κλειστό το autosave να έχεις το πρόβλημα με το corruption υπάρχει ακόμα και τελικά υπάρχει και στις physical εκδόσεις, όχι μόνο στις digital.

Ευτυχώς λοιπόν εμένα που έρχεται από τη γιαπωνία και μέχρι να έρθει θα έχει φτιαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα... 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Είναι πολύ σωστό επιχειρηματικό πλάνο και μπράβο τους.

Πώς θα κάνουμε περισσότερες πωλήσεις; Απλό, θα βγάλουμε ένα game που θα καταστρέφει τις κονσόλες τους και έτσι θα αγοράζουν καινούριες!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Malthador είπε

Είναι πολύ σωστό επιχειρηματικό πλάνο και μπράβο τους.

Πώς θα κάνουμε περισσότερες πωλήσεις; Απλό, θα βγάλουμε ένα game που θα καταστρέφει τις κονσόλες τους και έτσι θα αγοράζουν καινούριες!

Παίρνει μαθήματα από τον Άρχοντα του χώρου: ΕΑ και Anthem.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ευθυνεται το pokemon λογικα αλλα η sdcard σε περιπτωση που ειναι exFat. Οπως λεει ενας στο resetera It's related to exFAT cards. Don't use exFAT cards.

https://www.resetera.com/threads/psa-pokemon-sword-shield-eshop-version-glitch-might-wipe-your-switchs-sd-card-up-not-actually-a-game-related-problem.153239/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
27 minutes ago, dekulinkgr said:

Δεν ευθυνεται το pokemon λογικα αλλα η sdcard σε περιπτωση που ειναι exFat. Οπως λεει ενας στο resetera It's related to exFAT cards. Don't use exFAT cards.

https://www.resetera.com/threads/psa-pokemon-sword-shield-eshop-version-glitch-might-wipe-your-switchs-sd-card-up-not-actually-a-game-related-problem.153239/

Δεν ευθύνεται η SD card εάν είναι exFAT, ευθύνεται η Ν που είναι γτπ ο exFAT driver της κονσόλας της.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Malthador είπε

Δεν ευθύνεται η SD card εάν είναι exFAT, ευθύνεται η Ν που είναι γτπ ο exFAT driver της κονσόλας της.

Aλλο αυτο😛  Οποτε δεν φταει αποκλειστικα το pokemon 🤣

Παντως εχω ολες τις κονσολες της nintendo με εξαιρεση το Virtual boy φυσικα αλλα και το snes.Τετοια προβληματα σε hardware δεν μας εχει συνηθισει.Συνηθως βγαινανε  σκυλια.Τι να πω.

Παντως εχω switch day one και αμα εξαιρεσω λιγο στην αρχη που εκανε drift το αριστερο joycon μετα δεν ειχα θεμα(δεν το ειχα στειλει για επισκευη).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 hours ago, Grim Ripper said:

Προσοχή σε όσους κατεβάσουν τα pokemon games από το eshop.

Φαίνεται ότι υπάρχει θέμα (ίσως με το autosave) και κάνει corrupt την microSD. Έχω ακούσει ότι ίσως γίνετε όταν η microSD είναι σε exfat.

https://www.reddit.com/r/pokemon/comments/dwky10/some_players_are_reporting_that_a_crash_during/

Τραγικό... Καλά τα save δεν κρατιούνται μέσα στην κονσόλα; Τι σχέση έχουν με το μSD corruption;

Επεξ/σία από GeorgeMan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...