Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά μια ερώτηση , ποιον φορτιστή πρέπει να αγοράσω για να μεταφέρω το dock από το ένα 

σπίτι σε άλλο και να λειτουργεί , να ανοίγει στην tv και όλα να παίζουν σωστά ;

Δεν θέλω να βγάζω το μαμά φορτιστή γιατί έχει μανούρα η δουλειά !

Πρέπει να δώσω 34,00 ευρώ και να πάρω τον Nintendo ;

Μόνο αυτός κάνει για το dock ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
14 minutes ago, Didimos_GR said:

Πρέπει να δώσω 34,00 ευρώ και να πάρω τον Nintendo ;

Περίμενε την BF. Θα παίξει στο 25αρι ο official και δεν θα βρεις άλλον φορτιστή σε αυτά τα χρήματα που να dockάρει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 16/11/2019 στις 11:23 ΠΜ, Edel είπε

Περίμενα πως και πως το πόκεμον. Άρα λέτε όχι; και στο μετακριτικ το σφάζουν οι καταναλωτές 

Το πολυ σφαξιμο μαλλον δεν εκανε δουλεια :D

Pokémon Sword alone is the UK No.1, and the biggest exclusive game of the year.

In fact, Pokémon Sword is the third biggest boxed game launch of 2019, behind FIFA 20 and Call of Duty: Modern Warfare (which were released on multiple platforms).

The new games have also sold 53% (or 64.6%) more units at launch than last year's Pokémon Let's Go Pikachu and Let's Go Eevee,

https://www.gamesindustry.biz/articles/2019-11-17-uk-charts-pok-mon-sword-and-shield-post-huge-opening-weekend-sales

Here is the UKIE/GfK Top Ten for the week ending November 16:

Last Week This Week Title
New Release 1 Pokémon Sword
New Release 2 Star Wars Jedi: Fallen Order
New Release 3 Pokémon Shield
1 4 Call of Duty: Modern Warfare
3 5 FIFA 20
4 6 Luigi's Mansion 3
New Release 7 Pokémon Sword & Shield: Dual Edition
2 8 Death Stranding
6 9 Mario Kart 8 Deluxe
8 10 Mario & Sonic At The Tokyo Olympic Games 2020

6 στα 10 παιχνιδια ειναι της Nintendo στην Αγγλια,το ακρως αντιθετο απο τα Ελληνικα top10 μας :P

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 3
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα εδώ που τα λέμε θεωρώ ότι εν μέρη φταίει το ότι το region βασίζεται στην Αγγλία, θεωρώ ότι και εδώ θα τα πήγαινε αρκετά καλά ένα pokemon game με region βασισμένο στην Ελλάδα (αν και έχουμε το Hoenn για νερό + νησιά 😛 ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Κοίτα εδώ που τα λέμε θεωρώ ότι εν μέρη φταίει το ότι το region βασίζεται στην Αγγλία, θεωρώ ότι και εδώ θα τα πήγαινε αρκετά καλά ένα pokemon game με region βασισμένο στην Ελλάδα (αν και έχουμε το Hoenn για νερό + νησιά 😛 ).

Ακομα και τα 3 pokemon να βγαλεις εξω λογω region,εχεις luigis mansion,mario kart και μεχρι και το mario&sonic. 

Στην Ελλαδα μονο στο launch της κονσολας ειδαμε στα αντιστοιχα επισημα charts παιχνιδι της Nintendo στην 10αδα,λες και ολοι αγορασαν Switch μονο για το Zelda και μετα το πουλησαν(το mario kart εκτος 10αδας).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα έχει παραλάβει κάνεις από το shopto ??Είναι η πρώτη φορά που περνώ και έχει σταλεί από την Τετάρτη και ακόμα τπτ...Με τα ΕΛΤΑ έρχονται τα δέματα ξέρουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, prince93 είπε

Καλημέρα έχει παραλάβει κάνεις από το shopto ??Είναι η πρώτη φορά που περνώ και έχει σταλεί από την Τετάρτη και ακόμα τπτ...Με τα ΕΛΤΑ έρχονται τα δέματα ξέρουμε?

εμένα είχε έρθει μετά απο 2 εβδομάδες μια φορά που παρήγγειλα , κ ναι με ελτα έρχονται  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, lysopaine είπε

εμένα είχε έρθει μετά απο 2 εβδομάδες μια φορά που παρήγγειλα , κ ναι με ελτα έρχονται  

Α τόσο καλά δλδ 😋Ευχαριστώ θα πάρω ένα τηλ να ρωτήσω μήπως και σταθώ τυχερός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
23 hours ago, retard20 said:

Τερματίστηκε χθες το pokemon shield!!! 30 ώρες μέσα σε 3 μέρες κάηκα για τα καλά (έγινα σα το profile pic μου )!!

είναι υπέροχο για έμενα τουλάχιστον που έχω να παίξω από την 3η γενια και είχα παίξει και το lets go!

Επίσης προβλέπεται ακόμη αρκετό κάψιμο!!

Μόνο 30? Είμαι στις 25 και ακόμα έχω 5/8 εμβλήματα. Αλλά σε κάθε περιοχή τα πιάνω όλα. Και τα εξελίσσω όλα, κάπου λίγο κάτω από 200 pokedex entries πρέπει να έχω. Αλλά έτσι λειτουργώ εγώ, μετά τον τερματισμό συνήθως βαριέμαι τα παιχνίδια, άρα προτιμώ ό,τι μπορώ να το κάνω σιγά σιγά πριν. Τα Poke Jobs, στην αρχή έλεγα "τι βλακεία είναι πάλι αυτή;". Μετά από την πρώτη αποστολή μου γύρισαν τα επιλεγμένα Pokemon πίσω με +30exp, οπότε την επιβεβαίωσα. Τα επόμενα από άλλη αποστολή γύρισαν με +10250 όμως!!! Άρα δεν είναι και τόσο βλακεία για να ανεβάζεις χωρίς να τα έχεις στο party.

Μου αρέσει το περιβάλλον, είναι αρκετά προσεγμένο, όπως και η γωνία της κάμερας κλπ. Highlight μέχρι τώρα το Glimwood Tangle (φώτος) και το χωριό από πάνω (Ballonea).

 

25.jpg

SwSh_Prerelease_Glimwood_Tangle_livestream.png

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, GeorgeMan είπε

Μόνο 30? Είμαι στις 25 και ακόμα έχω 5/8 εμβλήματα. Αλλά σε κάθε περιοχή τα πιάνω όλα. Και τα εξελίσσω όλα, κάπου λίγο κάτω από 200 pokedex entries πρέπει να έχω. Αλλά έτσι λειτουργώ εγώ, μετά τον τερματισμό συνήθως βαριέμαι τα παιχνίδια, άρα προτιμώ ό,τι μπορώ να το κάνω σιγά σιγά πριν. Τα Poke Jobs, στην αρχή έλεγα "τι βλακεία είναι πάλι αυτή;". Μετά από την πρώτη αποστολή μου γύρισαν τα επιλεγμένα Pokemon πίσω με +30exp, οπότε την επιβεβαίωσα. Τα επόμενα από άλλη αποστολή γύρισαν με +10250 όμως!!! Άρα δεν είναι και τόσο βλακεία για να ανεβάζεις χωρίς να τα έχεις στο party.

Μου αρέσει το περιβάλλον, είναι αρκετά προσεγμένο, όπως και η γωνία της κάμερας κλπ. Highlight μέχρι τώρα το Glimwood Tangle (φώτος) και το χωριό από πάνω (Ballonea).

25.jpg

SwSh_Prerelease_Glimwood_Tangle_livestream.png

H ballonea είναι άρρωστη!! 

Ναι καλά κάνεις όπως το ευχαριστιέσαι... κατά κάποιο τρόπο και σε μένα συμβαίνει αυτό αν το τερματίσω το αφήνω αλλά σε κάθε περίπτωση θέλω το pokedex οπότε το κάνουμε με άλλη σειρά.

Επίσης τα raids είναι εθιστικά .

Spoiler

Πάντως  μη σε ανησυχεί τόσο αν το τερματίσεις τα ποκεμον στο wild ειναι ολα 60 lvl και απο τα exp candys Κανεις πανευκολο lvling up   

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, prince93 είπε

Καλημέρα έχει παραλάβει κάνεις από το shopto ??Είναι η πρώτη φορά που περνώ και έχει σταλεί από την Τετάρτη και ακόμα τπτ...Με τα ΕΛΤΑ έρχονται τα δέματα ξέρουμε?

Και εγω στο περιμενε ειμαι. Αν και δινουν tracking(σε αντιθεση με το Game)αυτο απο οτι φαινεται ειναι μονο για Αγγλια δυστηχως.

 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Και εγω στο περιμενε ειμαι. Αν και δινουν tracking(σε αντιθεση με το Game)αυτο απο οτι φαινεται ειναι μονο για Αγγλια δυστηχως.

Θυμάσε αν είχες δώσει τηλ στην παραγγελία σου??Γιατί πριν που είδα το ειμαιλ δεν γράφει κάτι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
12 minutes ago, prince93 said:

Θυμάσε αν είχες δώσει τηλ στην παραγγελία σου??Γιατί πριν που είδα το ειμαιλ δεν γράφει κάτι 

Γιατί, πιστεύεις ότι θα σε πάρουν τα ΕΛΤΑ τηλέφωνο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...