Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Kostasallinone είπε

Παιδιά δεν έχω switch και απορώ γιατί το θέμα σας έχει περισσότερα σχόλια από το ps4 και xbo μαζί;

Πολλοι λογοι, κυριως γιατι τα ps4/x1 ειναι στη δυση τους και ενα μεγαλο μερος του topic ειναι για τα απαραδεκτα joycons κτλπ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

@Fulgore το αξιζει με το παραπανω το παιχνιδι.Οταν με το καλο παρεις και εσυ switch,εκτος και αν πηρες και δεν μας το ειπες,να το παρεις οπωσδηποτε.

Αντε μπορει να εισαι τυχερος και αυριο στα game awards να ανακοινωσουν επιτελους το metroid prime trilogy!!!

Ή ακομα καλυτερα να το κανουν και shadow drop.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, dekulinkgr είπε

@Fulgore το αξιζει με το παραπανω το παιχνιδι.Οταν με το καλο παρεις και εσυ switch,εκτος και αν πηρες και δεν μας το ειπες,να το παρεις οπωσδηποτε.

Το εχω παρει ηδη το Luigis Mansion ρε συ,αφου το ειχα γραψει κατι σελιδες πιο πισω(με το steelbook) :P

 

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Το εχω παρει ηδη το Luigis Mansion ρε συ,αφου το ειχα γραψει κατι σελιδες πιο πισω(με το steelbook) :P

Aα ναι μπραβο.Βεβαια εγω αναφερομουν στο switch!! 😀

Πηρες τελικα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Kostasallinone είπε

Παιδιά δεν έχω switch και απορώ γιατί το θέμα σας έχει περισσότερα σχόλια από το ps4 και xbo μαζί;

Που να δεις και το version 1 θεμα που ήταν ακόμα πιο μεγάλο🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
52 λεπτά πριν, dekulinkgr είπε

 

Spoiler

 

Δυστηχως οχι γιατι η μονη ''προσφορα''που μπηκε τωρα στο black friday ηταν απο Πλαισιο με καρτα Eurobank που δεν εχω :(

 

 

 

 

Επεξ/σία από Fulgore
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Fulgore είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

Δυστηχως οχι γιατι η μονη ''προσφορα''που μπηκε τωρα στο black friday ηταν απο Πλαισιο με καρτα Eurobank που δεν εχω :(

Ρε συ πάρε επιτέλους κονσόλα ποια προσφορά; Ο χρόνος που χάνεται δεν αξίζει λίγες δεκάδες ευρώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, logistoulis είπε

Ρε συ πάρε επιτέλους κονσόλα ποια προσφορά; Ο χρόνος που χάνεται δεν αξίζει λίγες δεκάδες ευρώ

Μην φοβασαι,εχω μπολικο backlog για μπολικο καιρο και δεν βιαζομαι καθολου. :P

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Fulgore είπε

Μην φοβασαι,εχω μπολικο backlog για μπολικο καιρο και δεν βιαζομαι καθολου. :P

βρε πάρτο για την εμπειρία της κονσόλας , να έχεις το "game boy" σου να πας 20+ χρόνια πίσω 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, logistoulis είπε

 

Spoiler

Ειπαμε με την πρωτη καλη ευκαιρια που θα κατσει θα το τσιμπησω,μην λεμε τα ιδια και τα ιδια.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, chill είπε

Το football manager touch 2020 το πήρε κανένας να μας πει εντυπώσεις;

Μεταξύ μας πάντα, είμαι φαν της σειράς από το 2001 αλλά τα touch versions όποτε τα δοκίμασα (μια φορά όταν πρωτοβγήκε σε ios και 2 φορές  επειδή τα έδινε στο steam παρέα με το game) δε μου άρεσε καθόλου και δεν είναι αντίστοιχη εμπειρία,γενικά αν παίζεις το κανονικό σε αφήνει ανικανοποιήτο...Αναμένω και εγώ εντυπώσεις βέβαια, απλά κρατάω ...πάλι...μικρό καλάθι. Πάντως θα ήταν ιδανικό να είχε μέσω cloud τη δυνατότητα να συνεχίζεις portable ένα save που έχεις στο PC (ή αντίστοιχα στις κονσόλες δεν έχω δοκιμάσει τα εκεί versions), μου φαίνεται τρομερή ιδεα ειλικρινά θα πλουτίσει όποιος το κάνει 😋 Κάνεις όλα τα πολύπλοκα πράγματα (προπονήσεις τακτικές) από το pc και αν θες το παίρνεις στο switch να παίξεις κανένα ματσάκι ή να κάνεις τη μεταγραφική περίοδο πχ 

Επεξ/σία από stafftw
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, stafftw είπε

Μεταξύ μας πάντα, είμαι φαν της σειράς από το 2001 αλλά τα touch versions όποτε τα δοκίμασα (μια φορά όταν πρωτοβγήκε σε ios και 2 φορές  επειδή τα έδινε στο steam παρέα με το game) δε μου άρεσε καθόλου και δεν είναι αντίστοιχη εμπειρία,γενικά αν παίζεις το κανονικό σε αφήνει ανικανοποιήτο...Αναμένω και εγώ εντυπώσεις βέβαια, απλά κρατάω ...πάλι...μικρό καλάθι. Πάντως θα ήταν ιδανικό να είχε μέσω cloud τη δυνατότητα να συνεχίζεις portable ένα save που έχεις στο PC (ή αντίστοιχα στις κονσόλες δεν έχω δοκιμάσει τα εκεί versions), μου φαίνεται τρομερή ιδεα ειλικρινά θα πλουτίσει όποιος το κάνει 😋 Κάνεις όλα τα πολύπλοκα πράγματα (προπονήσεις τακτικές) από το pc και αν θες το παίρνεις στο switch να παίξεις κανένα ματσάκι ή να κάνεις τη μεταγραφική περίοδο πχ 

 

Χρόνο για FM έτσι κι αλλιώς δεν έχω, ούτε διαθέτω gaming rig για να ασχοληθώ. Αναρωτιέμαι αν το touch είναι σε φάση του παλιού καλού fifa manager σε φάση, στήνω σύστημα, γενική προπόνηση, συνεντεύξεις τύπου, χτίζω γήπεδο/ακαδημίες φτιάχνω merchendise, μετεγγραφές κλπ  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, chill είπε

Χρόνο για FM έτσι κι αλλιώς δεν έχω, ούτε διαθέτω gaming rig για να ασχοληθώ. Αναρωτιέμαι αν το touch είναι σε φάση του παλιού καλού fifa manager σε φάση, στήνω σύστημα, γενική προπόνηση, συνεντεύξεις τύπου, χτίζω γήπεδο/ακαδημίες φτιάχνω merchendise, μετεγγραφές κλπ  

Και εγώ πλέον δεν έχω αρκετό χρόνο να ασχοληθώ, απλά δεν έχω καλή εμπειρία με τα προηγούμενα, σίγουρα δεν έχει τις λεπτομέρειες που έχει το κανονικό, ίσως για casual κατάσταση να είναι καλό απλά είμαι της άποψης ότι αν είναι να αφιερώσω χρόνο να το κάνω στο κανονικό ελπίζω να ακούσουμε κάποια άποψη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...