Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, stafftw είπε

+1 και απο εμενα, με εβαλε σε προγραμμα κανει δουλεια (ενταξει οπως εχω ξαναπει οχι bodybuilding αλλα για μια συντηρηση και χασιμο βαρους απο την ακινησια σιγουρα ειναι καλυτερα) αλλα ειναι και πολυ εθιστικο, με το μονο αρνητικο να ειναι οτι θελω να προχωρησω στην ιστορια, αλλα δε με βοηθαει το σωμα μου, δεν μπορω να παιξω πολυ γυρω στα 40 λεπτα καθε μερα, προσπαθησα μια φορα να το κανω και πρωι και βραδυ αλλα μαλλον ειμαι αρκετα αγυμναστος για ολο αυτο, σιγουρα εχει βγαλει τα λεφτα του ηδη απο τις λιγες ημερες που το εχω και εχει και πολλα να ασχοληθεις εκτος απο story mode

40 λεπτά κάθε μέρα είναι πολύ καλά. Ανάλογα και με πόση ένταση παίζεις. 

Εγώ έχω θέμα με το strap στο πόδι. Όταν τρέχω μετά από λίγο αρχίζει και πέφτει σιγά σιγά. Όσο και αν το σφίξω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

40 λεπτά κάθε μέρα είναι πολύ καλά. Ανάλογα και με πόση ένταση παίζεις. 

Εγώ έχω θέμα με το strap στο πόδι. Όταν τρέχω μετά από λίγο αρχίζει και πέφτει σιγά σιγά. Όσο και αν το σφίξω. 

Μα θέλω και άλλο, χαχα καλα δεν εννοώ ακριβώς εκγύμναση 40 λεπτά εκεί γράφει λιγότερο 40 λεπτά gameplay μαζί με διαλόγους, δεν είμαι ακόμα σε καλή φόρμα αν και βελτιώνομαι, στις αρχές το ειχα και εγω το πρόβλημα με το strap στο πόδι αλλα πλέον απλα πλέον το βάζω λίγο πιο πάνω από εκεί που λέει και το σφίγγω παρα πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
39 λεπτά πριν, stafftw είπε

Μα θέλω και άλλο, χαχα καλα δεν εννοώ ακριβώς εκγύμναση 40 λεπτά εκεί γράφει λιγότερο 40 λεπτά gameplay μαζί με διαλόγους, δεν είμαι ακόμα σε καλή φόρμα αν και βελτιώνομαι, στις αρχές το ειχα και εγω το πρόβλημα με το strap στο πόδι αλλα πλέον απλα πλέον το βάζω λίγο πιο πάνω από εκεί που λέει και το σφίγγω παρα πολυ

Εγώ είμαι γενικά σε καλή κατάσταση (τρέχω 10 χιλιόμετρα 5-6 φορές το μήνα, γιόγκα μερικές φορές τη βδομάδα, πήγαινα γυμναστήριο πριν την καραντίνα), παίζω στο επίπεδο 23-26 και δεν μπορώ να παίξω πάνω από 3-4 πίστες! Κλατάρω! Αν και το παιχνίδι το ξεκίνησα ουσιαστικά λιγότερο από βδομάδα.

Επεξ/σία από cubilone
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, dekulinkgr είπε

Πας ή σε samsung ή σε sandisk.Εγω αυτην εχω και ειναι μια χαρα https://www.skroutz.gr/s/11603264/Samsung-Evo-Plus-microSDXC-128GB-U3-with-Adapter.html

Αλλα οπως λες καλυτερα να πας σε 256 gb

Οκ, οποτε λετε να παω σε κατι τετοιο;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
11 hours ago, Malthador said:

Επειδή μπορεί κάποιοι να μην το καταλάβατε, αλλάζετε region σε japan στο my.nintendo, κατεβάζετε το game μόλις γίνει available το trial και το παίζετε κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, Malthador είπε

Επειδή μπορεί κάποιοι να μην το καταλάβατε, αλλάζετε region σε japan στο my.nintendo, κατεβάζετε το game μόλις γίνει available το trial και το παίζετε κανονικά.

Και το παιχνίδι θα είναι στα ιαπωνικά, σωστά;

Ερώτηση: υπάρχει κανένα case ή βασικό προστατευτικό το οποίο να επιτρέπει εύκολη αφαίρεση και επανατοποθέτηση των Joycons?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
16 minutes ago, cubilone said:

Και το παιχνίδι θα είναι στα ιαπωνικά, σωστά;

Στα αγγλικά.

Platinum Sends Out Blank Switch Codes To Wonderful 101 Kickstarter Backers

Όποιος έχει πρόβλημα μπορεί να επικοινωνήσει μέσω twitter με τον Kamiya.

Oh wai--

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, 26ska είπε

Για multiplayer τι παιχνίδια προτείνετε; Για μικρές ηλικίες. Πόσο χώρο παίρνουν  τα παιχνίδια του switch,ποσά παιχνίδια πάνω κάτω χωράνε; Μήπως αποφύγω προς το παρόν και την κάρτα, γιατί πέφτουν πολλά λεφτά μαζεμένα. 

32 GB νομιζω ειναι η εσωτερική μνήμη. ΜΕτα εξαρτάται από το παιχνίδι.Πχ το trine ηταν 3 GB αλλα το Luigi mansion 3 ήταν 6 GB.

 

Πάντως μην νομίζεις ότι βρίσκεις εύκολα πιο οικονομικά τα παιχνίδια στο Nintendo store από ότι σε καταστήματα άρα η sd δεν είναι απαραίτητη για αρχή.Πρέπει να πετύχεις κάποια προσφορά

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Malthador είπε

Στα αγγλικά.

Platinum Sends Out Blank Switch Codes To Wonderful 101 Kickstarter Backers

Όποιος έχει πρόβλημα μπορεί να επικοινωνήσει μέσω twitter με τον Kamiya.

Oh wai--

Καλά το Nintendo life το παραφούσκωσε το συγκεκριμένο...

Επειδή είμαι backer, το μοίρασμα το κλειδιών το είχε αναλάβει τρίτη εταιρεία (The Yetee), έλαβα κι εγώ mail χωρίς code όπως όλοι οι switch backers και σε λιγότερο απο μια ωρα είχε γίνει επαναποστολή των email σε όλους με τον κωδικό μέσα. Μικρό το κακό για να το κάνουν θέμα...

Το ευτράπελο που συνέβη όμως και θα μπορούσαμε να πούμε οτι ήταν κάπως σπαστικό είναι οτι όλοι οι EUR/AUS χρήστες έλαβαν κωδικούς preorder με την έννοια οτι μπορούσαμε να κατεβάσουμε κανονικά το παιχνίδι απο το eshop αλλά ήταν κλειδωμένο μέχρι το retail release date. Αυτό όντως πήρε κάμποσες ώρες να το στρώσουν ενω οι NA χρήστες έπαιζαν κανονικά εξαρχής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την πήρα και γω λοιπόν την κονσόλα, χθες βράδυ γυρνώντας από τη δουλειά, μαζί και το Mario odyssey και Mario kart+ένα Pro controller. 

Λογω ότι γύρισα αργά, δεν έβαλα παιχνίδι να παίξω με τον μικρό, γιατί κοιμόταν και περιμένω σήμερα να σχολασω, να λιώσουμε παρέα. 

Να ρωτήσω αν παρουσιάσει drifting το χειριστήριο που διαβάζω, τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση, σου τα αλλάζει η αντιπροσωπεία, στα πλαίσια της εγγύησης ή απλά επισκευάζουν; Πόσο συχνό είναι το φαινόμενο; Επίσης είδα ότι το καινούργιο μοντέλο δεν φλασαρεται, αυτό θα συνεχίσει ή θα σπάσει κ αυτή κάποια στιγμή στο μέλλον; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...