Προς το περιεχόμενο

Hearthstone: Heroes of Warcraft Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ανοιξα τα πρωτα 20 πακετακια 2 legend ενα του warrior και ενα demon hunter αυτο που δινει 5 dmg ..

και 3-4 epic επαιξα και ενα ματσακι κατι σε control demon με μονες εναντια σε aggro demon το πηρα 😛

εχει αρκετα καλες καρτες απο οτι ειδα ...αυριο παλι θα ασχοληθω περαιτερω ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 824
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://imgur.com/mNBHtwH

Πρώτη  ΕΖ 12αρα με demon hunter 😄😄

Eννοείται τα μισά match-up ήταν mirror.

(Ξέχασα πως ποστάρω φωτο και να την εμφανίζει τόσο καιρό που έχω να γράψω 😅)

Επεξ/σία από kostask91
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νταξει, λογικα παει για nerf ο demon hunter χθες...βεβαια μονο mirror επαιζα...οποτε θελει περισοτερο playtesting...Παιζουν αρκετες εκδοσεις ομως...το mid range tempo, το spell otk, το highlander...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, xavier είπε

νταξει, λογικα παει για nerf ο demon hunter χθες...βεβαια μονο mirror επαιζα...οποτε θελει περισοτερο playtesting...Παιζουν αρκετες εκδοσεις ομως...το mid range tempo, το spell otk, το highlander...

Το θέμα είναι πότε; Αν και δεν ξέρω τι γίνεται στο constructed, από αρένα που βλέπω πρέπει να γίνει σύντομα. Πριν ξενερώσει και φύγει πάλι όπως ήρθε η πλειοψηφία του κόσμου.

Συγκεκριμένα στην αρένα, αυτό το 2/2 1 μάνα, +1 ατακ κάθε φορά που επιτίθεται ο ήρωας είναι τελείως σπασμένο, ειδικά σε συνδυασμό με τα μηδενικά σπελ που έχει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα στην παρεα 

Μετα απο καιρο ξανακατεβασα το game και θελω να μου πειτε ποια adventure αξιζει να αγορασω και θελω να μου προτεινεται δυο budget decks να επικεντρωθω σε αυτα.

Επισης καντε με add οποιος θελει LastKing#2802

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πφφφ .. δεν ειχα ιντερνετ δεν μπηκα καθολου απο οταν βγηκε το exp :P 

Στις 8/4/2020 στις 3:27 ΜΜ, Mojo-Jojo είπε

Καλησπερα στην παρεα 

Μετα απο καιρο ξανακατεβασα το game και θελω να μου πειτε ποια adventure αξιζει να αγορασω και θελω να μου προτεινεται δυο budget decks να επικεντρωθω σε αυτα.

Επισης καντε με add οποιος θελει LastKing#2802

θα σε κανω αντ μετα... ε λογικα αν ειχες καιρο να μπεις θα σου δωσει ντεκ μολις μπεις απο τα καινουργια...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aρκετά με αυτη την αηδία τον Demon hunter.Ουτε ο κλασικος huntard στις δοξες του δεν ήταν τόσο σπαστικός.Δηλαδη για να μη σου σπανε τα νευρα πρεπει να παιξεις και εσυ αυτο το χάλι.Να το χαίρονται έτσι όπως έχουν καταντήσει το game.BG's μέχρι να σβήσει ο ήλιος :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Tulcito είπε

Aρκετά με αυτη την αηδία τον Demon hunter.Ουτε ο κλασικος huntard στις δοξες του δεν ήταν τόσο σπαστικός.Δηλαδη για να μη σου σπανε τα νευρα πρεπει να παιξεις και εσυ αυτο το χάλι.Να το χαίρονται έτσι όπως έχουν καταντήσει το game.BG's μέχρι να σβήσει ο ήλιος :P

δεν προλαβα να δω τι γινεται δεν ειχα νετ..σημερα μπηκα και ειδα οτι εχει πεσει ηδη νερφ στο DH ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, Ghost007 είπε

δεν προλαβα να δω τι γινεται δεν ειχα νετ..σημερα μπηκα και ειδα οτι εχει πεσει ηδη νερφ στο DH ..

Φαντασου νερφαρισμενος turn 5 εισαι με 10 life και χαροπαλευεις.Θέλει ακόμα ένα σκασμό nerfs και το πιο σημαντικό να παει 2 μάνα το hero power.8/10 με DH αντίπαλο να σου αρχιζουν και τα BM λογω της παικτικής τους ανωτερώτητας που πανε με μαεστρία μουρη.Τέτοια brainless decks να τα χαίρονται.Thanks for the offer but ill have to pass :P

Επεξ/σία από Tulcito
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok o Galakrond warlock ειναι αποδοτικός ενάντια στους DH.To δοκίμασα χτες βραδυ οταν μου έφυγε το tilt :P Προφανως και κλασικά ήθελα να κάνω τα δικα μου decks για να διασκεδάσω και μου την χαλούσαν. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

προσπαθησα χθες να παιξω big druid είτε quest κτλ...μολις ισορροπούσα το παιχνιδι παντα ετρωγα kayn σε lethal.

επισης ηλιθιο ντεκ ειναι το spell druid...kaelthas ειναι ηλιθια καρτα, πρεπει να φυγει απο το παιχνιδι...

ειχα παει με demonhunter μεχρι το 1000 legend, μετα αρχισα να δοκιμαζω control deck και εφτασα στο 15000 :P 

Επεξ/σία από xavier
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον quest druid πως τον βλεπετε?

παιζεται ακομα? 

το δοκιμαζω ηδη Και βλεπω οτι ειναι τιμιο παλευεται και χωρις τις δυο legenderies που εφυγαν...

δεν ξερω αν ειναι worth να βαλεις phaoris η την legendary που κανει summon 6 6αρια οταν δεν εχεις καρτες στο deck αλλα δεν νομιζω να προλαβαινεις να πηγαινεις τοσο late το game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/4/2020 στις 4:11 ΜΜ, Tulcito είπε

Aρκετά με αυτη την αηδία τον Demon hunter.Ουτε ο κλασικος huntard στις δοξες του δεν ήταν τόσο σπαστικός.Δηλαδη για να μη σου σπανε τα νευρα πρεπει να παιξεις και εσυ αυτο το χάλι.Να το χαίρονται έτσι όπως έχουν καταντήσει το game.BG's μέχρι να σβήσει ο ήλιος :P

Σε φαση day one nerfs εφαγε 
εχει να φαει και αλλα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...