Προς το περιεχόμενο

Hearthstone: Heroes of Warcraft Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 824
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα 'θελα μετά από πολλά χρόνια, να εκφράσω την γνώμη μου για το παιχνίδι αυτό.
...Παίζω Hearthstone απ' το 2014. Έπαιζα φανατικά για 3-4 χρόνια, ενώ τα τελευταία παίζω "χαλαρά" (άνευ ενδιαφέροντος για το Rank, αν και πάντα είμαι στα πρώτα level του Platinum), έχω βγει δύο φορές Legendary (μόλις 2, πριν 4 χρόνια) και συνεχίζω να παίζω κυρίως όταν... περιμένω κάτι (πχ. render-άρω κάτι), όταν είμαι στο... WC (looool), όταν είμαι σε κάνα μεταφορικό μέσον (πχ. Μετρό) κτλ.

Δεν βρίσκω πια ικανοποιητικό το παιχνίδι. Απ' όσο ξέρω κι έχω διαβάσει, σχεδόν όλοι οι super "notorious" πασίγνωστοι παίκτες, το 'χουν παρατήσει για άλλα παρόμοια. Το HEARTHSTONE έχει "χαλάσει" πάρα μα πάρα πολύ. Βασικά ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ γίνεται ολοένα και χειρότερο, αφού οι παραγωγοί του παιχνιδιού στόχευσαν στα περισσότερα revenues (έσοδα, κέρδη), μετατρέποντας το παιχνίδι από σχετικά δύσκολο στρατηγικής με κάρτες, σε... λοταρία "πάρτα-όλα" εντελώς τυχερό παιχνίδι.
Και εξηγούμε. Το παιχνίδι προφανώς και παραμένει ένα παιχνίδι με κάρτες, όπως πριν. Με τη "μόνη" διαφορά ότι πια δεν υπάρχουν κλάσεις, δεν υπάρχουν διαφορές, δεν υπάρχει ουσιαστικά στρατηγική. Το HEARTHSTONE έχει γίνει πλέον το πιο ULTRA-RANDOM-LUCKY RESULT παιχνίδι που μπορεί κάποιος να παίξει. Ακόμα και... ρουλέττα στο καζίνο να παίξετε, πιθανότατα να μην είναι τόσο τυχαίο το αποτέλεσμα όσο πια είναι στο HEARTHSTONE.

Η νίκη στο "νέο" HEARTHSTONE τυχαίνει (επίτηδες χρησιμοποίησα αυτή τη λέξη!) ξεκινώντας με ΚΑΛΟ/ΤΥΧΕΡΟ ΜΟΙΡΑΣΜΑ των καρτών. Και δεν εννοώ ΜΟΝΟ τις πρώτες κάρτες που θα τύχει να 'χετε στο χέρι, ούτε του 1ου-2ου γύρου... εννοώ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ πόσο τυχεροί είστε στο μοίρασμα, πότε θα σας έρθει η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ κάρτα και θα "φέρετε τούμπα" το ματς κτλ. Ειδικά πλέον το τελευταίο διάστημα με τα decks που έχουν/παίζουν ΜΕ ΜΟΝΕΣ ΚΑΡΤΕΣ (όχι δεύτερη/διπλή ίδια κάρτα), χρειάζεστε ΠΟΛΥ ΤΥΧΗ να έρθει η κατάλληλη κάρτα την κατάλληλη στιγμή. Αλλά κι εκτός του μοιράσματος (τί κάρτες σας έρχονται), ΟΙ ΙΔΙΕΣ ΟΙ ΚΑΡΤΕΣ πλέον είναι με "random results", με τυχαία αποτελέσματα, τυχαία spell, τυχαία "discovering" κτλ. Ενώ ΟΙ ΙΔΙΕΣ ΟΙ ΚΛΑΣΕΙΣ έχουν γίνει σχεδόν πανομοιότυπες - δηλαδή ΟΛΟΙ ΟΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ χρησιμοποιούν πολλά combos (όπως η ROGUE συνήθως έπαιζε έτσι - τώρα όλοι σχεδόν έτσι παίζουν), όλες οι κλάσεις έχουν τυχαία spell, γενικά δηλαδή ΠΕΡΙΠΟΥ ΟΛΟΙ ΟΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΠΛΕΟΝ μεταξύ τους.

(Μου έχει τύχη να νικήσω μέσα σ' ένα έναν αντίπαλο που με είχε διαλύσει με τυχαία results που μου "έκατσαν", ενώ επίσης το ανάποδο... έχω διαλύσει αντίπαλο, τον έχω με ΕΝΑ ΜΟΛΙΣ ΠΟΝΤΟ health... εγώ είμαι σχεδόν με πλήρες health... δεν έχει τίποτα κάτω... έχω 4-5 καλά minions... και σε ένα γύρο ρίχνει ΤΑ ΠΑΝΤΑ και μου κάνει 30+ damage και χάνω!!!)

'Η, το άλλο "σύνηθες" deck είναι να περιμένει κάποιος 7-8 γύρους ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ COMBO για να πάρει ένα ματς. Να περιμένει υπομονετικά να του βγουν ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΑΡΤΕΣ που θέλει να κάνει το ΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ COMBO για να νικήσει - μα το λες παιχνίδι αυτό;... Πόσο βαρετό;


Παραδείγματα τέτοιων deck:

- η σύγχρονη MAGE. Ίσως το πιο ULTRA RANDOM deck αυτή τη στιγμή. Κυριολεκτικά "λοταρία". Έχω μετρήσε σε ματς μάγισσα να ρίχνει, απ' τις 30 κάρτες οι 22 της είχαν ΤΥΧΑΙΟ result

- ο σύγχρονος DRUID, ίσως το πιο ΑΚΡΑΙΑ ΒΑΡΕΤΟ deck αυτή τη στιγμή. Περιμένει 7 γύρους να ξεκινήσει να ρίξει (με spell) δύο απ' τα συνολικά ΤΕΣΣΕΡΑ beasts που όλα κι όλα διαθέτει... ή να του βγει η κάρτα να "γεννάει" με τα άπειρα spells minions... ή να πετάξει τη κάρτα που "γεννάει" (ανά γύρο) ΤΥΧΑΙΟΥΣ δράκους... και φυσικά να ρίξει τις (ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΕΣ) κάρτες που "τουμπανιάζουν" όλο το deck. Καλά... γενικά, DRUID & SHAMAN είναι οι "αγαπημένοι" της Blizzard, κυρίως αυτοί ΠΟΤΕ σε κανέναν μήνα δεν "πέφτουν", αντιθέτως συνεχώς δυναμώνουν - και είναι κι ο λόγος που τους απεχθάνομαι και δεν παίζω πια τα deck τους.

- οποιοδήποτε deck (παλιό ή νέο) του SHAMAN. Η επιτομή του τυχερού παιχνιδιού. Παλιά ξέραμε την ROGUE που με τυχαία results, με δόλο, με π**στιά νικούσε. Πλέον ο SHAMAN είναι μακράν ο πιο τυχαίος χαρακτήρας.

- ο λατρεμένος μου PALADIN... από ο ultra-board-dominator που ήταν (έπρεπε να 'χει τον πλήρη κοντρόλ του board)... πλέον ΚΙ ΑΥΤΟΣ έχει γίνει "ρουλέττα". Πάλι κι αυτός παίζει με ΤΥΧΑΙΑ deck.

- καλά... η νέα αστεία κλάση, ο Demon Hunter. Πήραν την ROGUE & TON HUNTER κι έκαναν ένα combo! Εντελώς γελοία κλάση και κάρτες, απ' τα πιο βαρετά deck.

- o σύγχρονος PRIEST. Όχι ο παλιός ο Resurrection, ο νεότερος. Εντελώς τυχαίες κάρτες, τυχαία random spells, τυχαία results, που ουδείς ξέρει τί θα γίνει στο τέλος. Ενδεχομένως να το θεωρείτε ότι αυτό έχει "σασπένς", αλλά τότε έτσι έχει και το... ΚΙΝΟ.


Τεσπά, απλά ήθελα να γράψω κι εγώ τη γνώμη μου για το NEO HEARTHSTONE.
Έχω απογοητευτεί πλήρως και εδώ και 2 χρόνια τουλάχιστον δεν έχω δώσει ούτε σεντς σε expansion ή άλλα πράγματα. Το 'χω για να "σκοτώνω" τον χρόνο μου όταν περιμένω κάτι.
(Συνήθως παίζω με FACE HUNTER γιατί θέλω "τάκα-τάκα" να τελειώνω τα ματς, βαριέμαι να βλέπω αυτό το "όργιο" των τυχαίων results σε κάθε round).

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως σας τα 'γραψα.
Όλα θέμα "φάρδους" έχουν γίνει στο "Hearthstone". Εντομεταξύ, πλέον, κανένα deck δεν σας/μας "κάνει", εάν δεν διαθέτετε το "φάρδος" που προανέφερα.
ΕΚΤΟΣ... εκτός και αν καταφύγετε στο "παλιό καλό κρασί"... FACE HUNTER δηλαδή!
Εντελώς "χαλαρά" και δίχως καθόλου άγχος, έφτασα Platinum 1 τον Σεπτέμβρη (ως χθες δηλαδή) με ένα FACE HUNTER deck.

Ξεκίνησα το απόγευμα πάλι "χαλαρά" (απ' το σημείο που σε βγάζει όταν είσαι Platinum 1, συγχωρέστε με αλλά δεν θυμάμαι από πού ξεκινάς - είναι "μπερδεψομπούτικο" αυτό το νέο κωλο-σύστημα rank)... και πριν ένα λεπτό ΠΑΛΙ ΕΦΤΑΣΑ Platinum stage (στο 8 είμαι τώρα), με αυτό το ίδιο FACE HUNTER deck:


AAECAR8CxQiHsAMOqAK1A4cEyQT+DJ+lA/uvA/yvA/+6A9zMA6LOA4LQA8bRA7nSAwA=

(Επιλέξτε το "μακρυνάρι" αυτό, κάντε δεξί-κλικ και "copy"... μπείτε στο "My Collections" του παιχνιδιού και θα σας "πετάξει" popup να σας φτιάξει το deck αυτό, αυτόματα).

Εάν σας "κάτσει" καλό card dealing στους πρώτους 2-3 γύρους... είναι ΒΕΒΑΙΗ η νίκη. Ίσως μόνο ο PRIEST να σας καθυστερήσει λίγο και ο PURE PALADIN.

 

Αν πάλι θέλετε κάτι με ΠΟΛΥ Meta... πάλι επιστρέφετε στο "παλιό καλό κρασί"... με RESURRECTING PRIEST:


AAECAa0GBtaZA5ObA4adA4OgA92rA9msAwzJBtMK1gqClAOZmwOhoQPRpQOZqQOfqQPyrAOTugOm1QMA
 

(Πάλι τα ίδια, η ίδια διαδικασία, για να φτιάξετε αυτόματα το deck).

Εάν "σας κάτσει" και δεν σας έχουν "πεθάνει" ως τον 5ο-6ο γύρο... τότε ο συγκεκριμένος αυτός PRIEST κάνει το "come-back" και "κόβει-κώλους"! ΜΟΝΟ Η ΚΟΛΟΦΑΡΔΗ η νέα Μάγισσα ίσως νικάει εύκολα αυτό το deck.

 

Θέλετε να δοκιμάσετε και PURE PALADIN; Αυτό είναι καλό deck-άκι που έφτιαξα. Βέβαια, ο PURE PALADIN θέλει να μη του "πηδήξεις" τα μαγικά που "πουσάρει" τα minions του.
Εδώ το deck:


AAECAZ8FBo22A4TBA57NA5PQA7HRA7/RAwzcA5uuA5yuA8q4A/24A+q5A+u5A+y5A8rBA8DRA8rRA+DRAwA=
 

 

----

Aπό τα παραπάνω (αυτά βασικά παίζω), καταλήγω ΠΑΝΤΑ στον FACE HUNTER.
Διότι, οποιοδήποτε άλλο deck/class θέλει ΜΠΟΛΙΚΗ ΚΩΛΟΦΑΡΔΙΑ για να σου "κάτσουν" οι κάρτες, να σου "κάτσει" το τάδε combo κτλ.

Ο FACE HUNTER ΠΟΛΥ ΣΠΑΝΙΑ να μη σας βγάλει καλές κάρτες για να ξεκινήσετε ΑΜΕΣΩΣ να χτυπάτε με λύσσα απ' τον 1ο γύρο. Ειδικά αυτό το deck που μοιράστηκα πιο πάνω, είναι ένα deck που έχει ΦΟΒΕΡΟ "ΠΟΥΣΑΡΙΣΜΑ" στους πρώτους 4-6 γύρους... που ΑΥΤΟΥΣ/ΤΟΣΟΥΣ θέλετε για να νικήσετε! Αν ο FACE HUNTER (και οποιοδήποτε aggro deck) φτάσει στον 8ο-9ο γύρο και ο αντίπαλος είναι ακόμα στο 12+... "πάπαλα", έχετε χάσει. Σκοπός του FACE HUNTER (και κάθε aggro deck) είναι να 'χετε τον αντίπαλο στο -10 στον 6ο-7ο γύρο MAXIMUM!

Εγώ συνήθως έχω τους αντιπάλους στο -6 στον 5ο-6ο γύρο και σχεδόν ΠΑΝΤΑ παραδίνονται, εκτός από κάτι αλλαζονικά κωλόπαιδα που νομίζουν ότι θα μου "κλέψουν τη νίκη" και με "παιδεύουν" ως τον 7ο γύρο που τελικά χάνουν.

Να,... γράφοντας και παίζοντας "λαλακίστηκα" κι έπεσα στο 9 του Platinum:

image.png.fa7220c973330143148440f04687cb47.png

Αυτά είναι τα deck που παίζω. Έχω κι έναν παπάρα Demon-Hunter, αλλά όπως σας έγραψα στο προηγούμενο μεγάλο αρχικό μου ποστ, ο Demon-Hunter θέλει ΑΡΚΕΤΟ ΦΑΡΔΟΣ και συγκεκριμένες κάρτες για να νικήσει (άνετα). Άστε που 'ναι combo ROGUE-HUNTER και την Rogue την σιχαίνομαι... Προτιμώ σαφέστατα τον Hunter, που τον ξέρω και καλύτερα.

Έχω κι έναν GALAKROND PRIEST... Ναι, άμα του "κάτσουν" οι κάρτες αυτού του deck, είναι πολύ ισχυρό Meta deck. ΑΜΑ! Άμα ΔΕΝ του "κάτσουν"... τον "ήπιε" αυτός ο PRIEST.

Να, ξαν' ανέβηκα:

image.png.745087addee2289957544398f700022d.png

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι ξανα-μανα-φτάσαμε εκεί που τερματήσαμε προχθές...
image.png.7ec2fb8da4ae87873bf94c8687d2cb7c.png
Για να δούμε, αυτό το μήνα θα πάω πιο πάνω;

Άιντε!... Μετά από πολύ καιρό, πάλι επιστρέψαμε στο "Diamond"... 9 ακόμα... και Legendary!

image.png.315f4b665666a5f933d159f6df49d2da.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω ιδέα, γιατί κάθε μήνα τερματίζω Platinum 2 και άνω. Οπότε με ξεκινά προφανώς από ΑΡΚΕΤΑ ΨΗΛΟΤΕΡΑ.

Τα νέα ranks είναι... Bronze (10 επίπεδα, με 3 αστέρια το καθένα)... Silver Bronze (10 επίπεδα, με 3 αστέρια το καθένα)... Gold Bronze (10 επίπεδα, με 3 αστέρια το καθένα)... Platinum Bronze (10 επίπεδα, με 3 αστέρια το καθένα)... Diamond Bronze (10 επίπεδα, με 3 αστέρια το καθένα)... LEGEND.

Συνήθως "παίζω" (τερματίζω τον κάθε μήνα) στο Platinum 3 (με 3 αστέρι) ή 2 (με κάνα αστέρι). Αλλά... απ' τη στιγμή που αποφάσισα να παίζω ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟΝ FACE HUNTER... απλά Γ@Μ@ΕΙ ΚΑΙ ΔΕΡΝΕΙ! Πρέπει να 'χω άνω από 85% winrate!!!

 

...Για τους φίλους (σαν εμένα) του PALADIN... έκανα update το deck γιατί "craf-άρισα" κι άλλη μια Legendary κάρτα. Εδώ ο code, copy... και ανοίγετε τα "My Collections" σας και σας φτιάχνει αυτόματα το deck:


AAECAZ8FBoTBA57NA5PQA7HRA7/RA8PRAwzcA5uuA5yuA8q4A/24A+q5A+u5A+y5A8rBA8DRA8rRA+DRAwA=
 

Ναι... προφανώς και θέλει κάμποσες class-Legendary κάρτες αυτό το deck, αλλά μπορείτε να το παίξετε και δίχως αυτές - απλά θα 'ναι σαφώς πιο δύσκολο να επιβληθείτε.

 

Σκατά! Είχα φτάσει στο Diamond 7... ξανάπεσα γιατί έπαιζα δίχως να προσέχω:

image.png.c2eb217d3d1ce75a50d52bc93b94c88b.png

 

 

 

'Ντάξει... έχω "χαλαρά" 25+ μέρες για να φτάσω το LEGEND.
Πάντως... πιστέψτε με... το FACE HUNTER deck που πόσταρα πιο πάνω να "craf-άρετε"... πραγματικά ΚΟΒΕΙ ΚΩΛΟΥΣ κυριολεκτικά! Μέτρησα σε 10 ματς... τα 8 μου 'δωσε ΥΠΕΡΤΕΛΕΙΕΣ κάρτες για να ξεκινήσω... και στον 5ο γύρο τους είχα "τελειώσει". Είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ να σας δίνει ΚΑΛΕΣ ΚΑΡΤΕΣ στους πρώτους 3-4 γύρους. Ε... αυτό το FACE HUNTER deck δίνει φοβερές start-up κάρτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικα ο hunter με πηγε σχετικα μετρια, δοκιμασα και face hunter και highlander, καποια στιγμη ξεμενεις απο καρτες οταν τα αλλα ντεκ εχουν ατελειωτο value....το γυρισα παλι στο priest και πηγα τραινο στο d5...

paladin υποτιθεται οτι ειναι το τοπ ντεκ αυτη τη στιγμη. είναι συμπαθητικο matchup για τον priest...αλλα οπως και στο mage και στο warrior μου λειπουν 2-3 τ  legendary και δεν θελω να σπασω καρτες...εχω γυρω στα 2500 νταστ το σκεφτομαι ακομα για το τι θα φτιαξω...θελω να παιξω λιγο και το dh που δεν εχω ασχοληθει ή ισως και κανα rogue...αλλα κατσε να παω legend πρωτα και μετα αρχιζουμε τις δοκιμες...

δε βιαζομαι να κραφταρω ντεκ, μου νερφαραν πρωτα το warlock και μετα το druid....που τα εκαναν σχεδον unplayable πλεον...και ο priest εφαγε νερφ, αλλα πιστευω κραταει ακομα...

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Ξαβιέρ, εμένα "μαμιόντας" με πάει το παραπάνω FACE HUNTER που σας έδωσα:

 

image.png.818fdd5ef467d550d3ac4eaad4283032.png

 

Όσο για τον PALADIN... όπως προ-έγραψα πιο πάνω, ανέκαθεν ήμουν ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ PALADIN-ος. Πάντα με PALADIN έπαιζα κάθε RPG ή Fantasy παιχνίδι - όπως ΚΑΙ ΑΥΤΟ εδώ.
"Τρίχες κατσαρές" είναι  ο PURE PALADIN "το τοπ deck αυτή τη στιγμή"! Μπούρδες! Όλες τις κάρτες έχω craf-άρει. Μέσα στο καλοκαίρι έφτασα να 'χω κάπου στα 11,000 dust  - και έφτιαξα ένα "κάρο" Legendary, τα πάντα που μ' ενδιέφεραν.
Οπότε... οποιαδήποτε "παραλλαγή" του PURE PALADIN την έχω παίξει. ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ (ο παίκτης) με τέτοιο deck... ναι, μάλλον θα νικήσει. ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ... "τον ήπιε" κανονικότατα ο PALADIN. Εάν δε αντιμετωπίζει έναν ULTRA EΠΙΘΕΤΙΚΟ ΓΡΗΓΟΡΟ HUNTER (σαν το deck που σας έδωσα πιο πάνω)... "ψοφάει" σε 6 γύρους!
Το παραπάνω level (Diamond 7) το 'κανα εναντίον PURE PALADIN... στον 5ο γύρο μου το 'δωσε, είχα 30 health ακόμα κι αυτός ήταν στο... -5!!! Δεν είχε τίποτα κάτω κι είχα 5-6 minion ΚΑΙ 2 secrets!

Δείτε "μακελειό" με Warrior:

image.png.ffbf8136c0fe422f4630d8f49b708059.png

...Και "πάπαλα" στον επόμενο γύρο:

 

image.png.63ce4c384e583b3f0ef08d5d5d5e7b0b.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σίγουρα, έχεις δίκιο.
Πάντως... σχετικά άνετα... προχωράμε:

 

image.png.476132e32a66287bc036b27902c980f5.png


Άιντε... 15 ματσάκια έμειναν!

Λέτε για τον "PURE PALADIN"... Δεν κάθομαι να γράφω βίντεο, αλλιώς θα βλέπατε ΤΙ Π**ΤΣΑ έφαγε αυτός (πριν λίγο, που έγινα 5 με 3 αστέρια) - PURE PALADIN έπαιζε. Δεν μου είχε κάνει ΓΡΑΤΖΟΥΝΙΑ (30 health) και αυτός ήταν στο 5 health... στο τέλος του 5ου γύρου!!!!! ΤΟ ΤΙ "ΠΗΔΗΜΑ" έφαγε, άλλο να σας το λέω κι άλλο να το βλέπατε!

Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ "ΠΗΔΗΞΕΙ" το ματς - και να χάσω, είναι κάνας PRIEST εάν ΚΑΙ ΕΦΟΣΩΝ του "κάτσουν" γαμώ οι κάρτες του και μου "φάει" τα δικά μου ως τον 5ο-6ο γύρο. Τότε.. ναι, κάνει αντεπίθεση/"comeback", εγώ με τον FACE HUNTER έχω χάσει πια το πλεονέκτημα του over-board... και  χάνω. Αλλά ΣΠΑΝΙΑ γίνεται. Και φυσικά ο DEMON HUNTER αλλά με τις ΝΕΕΣ ΚΑΡΤΕΣ που χρησιμοποιούν, που έχει μπόλικα "clean-board" spells και πολλούς τρόπους re-healing.

Εναντίον Μάγισσας;... 88% νίκες με τον FACE HUNTER.
Εναντίον Druid;... Παίζει και 95% να 'χω! Τους διαλύω τους Druids!
Εναντίον Paladin;... 67-72% νίκες.
Εναντίον Warlock;... 75-80% νίκες.
Εναντίον Rogue;... 67-72% νίκες.
Εναντίον Shaman;... 65-70% νίκες.
Εναντίον Demon Hunter;... 50-58% νίκες. (ΙΣΩΣ Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΜΕ "ΚΟΝΤΡΑΡΕΙ" ΑΡΚΕΤΑ).

Γενικά... με τον FACE HUNTER που έκανα share πιο πάνω το deck μου, ΟΛΑ ΤΑ deck που ΑΡΓΟΥΝ να ξεκινήσουν (δηλαδή 4ος-5ος γύρος ή και παραπάνω)... τους διαλύω!
Όσα decks είναι ΚΙ ΑΥΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ή ΕΧΟΥΝ ΛΥΣΕΙΣ ΑΜΕΣΩΣ (απ' τον 1ο γύρο), αυτά με δυσκολεύουν λίγο.

ΦΥΣΙΚΑ... το ΓΑΜΑΤΟ challenge είναι... εναντίον ΙΔΙΟΥ FACE HUNTER DECK... κι ΟΠΟΙΟΣ ΠΡΟΛΑΒΕΙ να φάει γρηγορότερα τον άλλον!

 

Επεξ/σία από lupus_Hegemonia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα λόγια είναι περιττά:

image.png.2d66e277cb2e27ada37ca81f065c00d3.png

 

Όλοι οι νέοι αυτοί PALADINS "τον πίνουν" κανονικότατα!

 

image.png.631e63306fd0cc4bbc2b9f805198b9c1.png

Από τον 6ο γύρο τον είχα "πηδήξει"... αλλά ο κοπρίτης ο αλλαζονικός παπάρας, ήθελε "και καλά" να μου το "γυρίσει" το ματς!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Ghost007 είπε

ελα καλημερα ... παιζει κατι με το login σημερα ? 

παω να μπω και αργει και δε μπαινει καν στο τελος..

ειχε κατι update o client της blizzard , αλλα εγω δεν ειχα θεμα..λογικα θα σου εφαγε κανα κολλημα στο update, κλειστο απο το διαχειριση εργαρισων και ξανανοιξε το...

λειτουργει κανονικα παντως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, xavier είπε

ειχε κατι update o client της blizzard , αλλα εγω δεν ειχα θεμα..λογικα θα σου εφαγε κανα κολλημα στο update, κλειστο απο το διαχειριση εργαρισων και ξανανοιξε το...

λειτουργει κανονικα παντως...

μπα δε γινεται τπτ .. θα δοκιμασω uninstall και install παλι αν και χλωμο το κοβω κατι αλλο παιχτηκε...

καναν και update τα windows σημερα .. 

κατι παιζει με το σερβερ ουτε καν download δε κανει απο τη blizzard και το σαιτ του hearthstone κολλαει ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...