Προς το περιεχόμενο

Hearthstone: Heroes of Warcraft Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Ghost007 είπε

ευτυχως παντως η blizzard νερφαρε τον priest γιατι ηταν μεγαλο προβλημα lol ..

το οτι ο mage μου εριξε 3 φορες μετα απο luna κλπ nagrand slam με 5 μανα εκαστο ..1 αστερι πριν το legend ..

ασε το απειρο face dmg της και γενικως ποιο class  να παρω και ποιο να αφησω με της γελοιοτητες εκει μεσα..  το secret passage του rogue ..τραβα 4 καρτες με 1 μανα..και βαλε 15 dmg στο οπλο..

τα τσαμπα buff του paladin..

τα τσαμπα buff και tockens του druid..

το inquisitor του demon hunter που δε φτανει που το τρως μουρη εχει και rush εν ολιγης ποιο δυνατο και απο alexstrasza 

τον warlock που δεν εφτανε ο tickatus o neeru με το portal .. envoy .. cascading - και αυτα x2 ολα αφου τα ξαναπερνει πισω.. μπαφαρανε και το jaraxxus ...

η ηλιθιοτητα της blizzard πραγματικα με ξεπερναει...

απο την μια κανουν τοσα να βελτιωσουν το παιχνιδι και απο την αλλη το 90% απο αυτα που κανουν ειναι προβληματικα σε καθε επιπεδο..

 

 

 

 

 Οσοι παιζουν priest δεν πρεπει να διαμαρτυρονται για τιποτα 😛

Σιγα το nerf δηλαδη στο hysteria. Ολα γενικα πολυ light ηταν και καλα εκαναν

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 824
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ta nerfs ηταν για γελια. δεν πιστευω να αλλαξει κατι

1 minute ago, imr said:

 Οσοι παιζουν priest δεν πρεπει να διαμαρτυρονται για τιποτα 😛

Σιγα το nerf δηλαδη στο hysteria. Ολα γενικα πολυ light ηταν και καλα εκαναν

 

no tears for priest players lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δλδ αυτο το πραγμα ειναι απιστευτο φτανω συνεχεια 1 ρανκ και 3 αστερια και χανω απο της απειρες ραντομιες....

παω για αλλη μια φορα πριν τελευταιο παιχνιδι φτανει στο τελος και εχει μεινει ο paladin με 2 καρτες ..τελειωμενη υποθεση..

του εχει μεινει μονο ενα prime murloc..

το ριχνει και τι βγαζει ?

2 απο αυτα που σου δινουν legentary ραντομια αμα πεθανει ενα murloc 

και το rush murloc που εχει deathrattle να βγαλει και αλλο rush murloc ..

και γεμιζει το χερι του τιγκα στη ραντομια legentary και του δινει και το portal του warlock που βγαζει τα απειρα μινιον...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα ειναι το χειροτερο expansion αποτι θυμαμαι,παιρνεις παλαντιν gg..Αν δεις τα graphs ακομα και μετα τα νερφ παναντιν στην κορυφη

Το παιχνιδι πλεον εχασε την αιγλη του καλου παικτη,πλεον δεν παλευεις για board ,υπαρχουν τοσα aoe clears  που δεν σε νοιαζει το trade για να κερδισεις board ,ολα μουρη και αν φτιαξει board ο αλλος full clear ..θυμαμαι πριν που εκανες trade στο trade ωστε στον επομενο γυρο να ριξεις πχ ενα rush minion  που ειχες να κερδισεις το board 

 Πολυ κακο expansion ,πραγματικα ,εχει φυγει πολυς κοσμο με αυτο το expansion.Θελουν ολες οι καρτες αποδυναμωση πραγματικα ,καμια νεα καρτουλα combo και γενικα να γινει το παιχνιδι ενα κλικ πιο αργο αν θελουν να κανουν κατι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, SOCRATIS1000 είπε

Με ποιο ντεκ?Priest?

το εχω ανεβασει στην προηγουμενη σελιδα..μονη αλλαγη εβγαλα το scorpid γιατι χαλαει τα rally και προσθεσα ενα ooze ο οποιος επισης χαλαει λιγο το rally αναλογως πως θα παιχτει..αλλα τι να κανεις παιζουν αρκετα ενοχλητικα οπλα shaman-paladin-rogue-warlock .. γενικως με τα rally πρεπει να προσεχεις λιγο τι παιζεις αναλογως τον αντιπαλο ...π.χ αν ειναι κατι aggro προσπαθεις να βαλεις το taunt για heal ..σε warlock priest κατεβαζεις μονο elekk ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε μπραβο ,πρωτη φορα το βλεπω.Παιζω miracle priest αρκετα ,αλλα μετα το d5 εχω θεμα,στο early δυσκολα να μεινει κατι και πρεπει να περιμενεις πολλες φορες το gift ,αν δεν ερθει και παιξεις καποιο απολα και στο καθαρισει ,απλα περιμενεις μεχρι να γινει αντε να κανεις και ενα clear με xyrella..Θα το δοκιμασω και θα σου πω,παντως δεν το εχω δει ξανα το δικο σου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, SOCRATIS1000 είπε

βρε μπραβο ,πρωτη φορα το βλεπω.Παιζω miracle priest αρκετα ,αλλα μετα το d5 εχω θεμα,στο early δυσκολα να μεινει κατι και πρεπει να περιμενεις πολλες φορες το gift ,αν δεν ερθει και παιξεις καποιο απολα και στο καθαρισει ,απλα περιμενεις μεχρι να γινει αντε να κανεις και ενα clear με xyrella..Θα το δοκιμασω και θα σου πω,παντως δεν το εχω δει ξανα το δικο σου

ναι ειναι μοναδικο στο ειδος lol ...δε παιζω με ετοιμα ντεκ γιαυτο..κανω δικες μου αλχημειες :P ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/5/2021 στις 4:39 ΜΜ, SOCRATIS1000 είπε

βρε μπραβο ,πρωτη φορα το βλεπω.Παιζω miracle priest αρκετα ,αλλα μετα το d5 εχω θεμα,στο early δυσκολα να μεινει κατι και πρεπει να περιμενεις πολλες φορες το gift ,αν δεν ερθει και παιξεις καποιο απολα και στο καθαρισει ,απλα περιμενεις μεχρι να γινει αντε να κανεις και ενα clear με xyrella..Θα το δοκιμασω και θα σου πω,παντως δεν το εχω δει ξανα το δικο σου

τελικα τον εβγαλα παλι τον ooze εβαλα ενα ακομα elekk μεσα για τα warlock κλπ ..γενικως στο legend παιζουν πολυ περισσοτερο control απο οτι βλεπω.. και ως συνηθως εκει που εχω να δω warlock 20 ματς ..μολις βγαλω τον ενα elekk απο το ντεκ.. τσουπ παρε warlock καπακι ..lol ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 minutes ago, Ghost007 said:

τελικα τον εβγαλα παλι τον ooze εβαλα ενα ακομα elekk μεσα για τα warlock κλπ ..γενικως στο legend παιζουν πολυ περισσοτερο control απο οτι βλεπω.. και ως συνηθως εκει που εχω να δω warlock 20 ματς ..μολις βγαλω τον ενα elekk απο το ντεκ.. τσουπ παρε warlock καπακι ..lol ..

στο dumbster legend που εισαι παιζουν τις ιδιες μπουρδες με εσενα οποτε εισαι στο στοιχειο σου 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, privateer είπε

στο dumbster legend που εισαι παιζουν τις ιδιες μπουρδες με εσενα οποτε εισαι στο στοιχειο σου 🤣

γελα γελα..μια μερα αυτο το ντεκ θα γραψει ιστορια..παιζει να δημιουργησουν καινουργιο tier μονο και μονο για να βαλουν αυτο ..lol...περα απο την πλακα παντως τα εχει σπασει ολα στη φαπα 96/57 με 63% winrate...το γυρισα λιγο σε control warrior σημερα ψιλοβαρετο .. δοκιμασα μαγο μετα αχρηστος δεν εχει τπτ για μεγαλα μινιονς η ενα σοβαρο board clear τεσπα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, Ghost007 said:

γελα γελα..μια μερα αυτο το ντεκ θα γραψει ιστορια..παιζει να δημιουργησουν καινουργιο tier μονο και μονο για να βαλουν αυτο ..lol...περα απο την πλακα παντως τα εχει σπασει ολα στη φαπα 96/57 με 63% winrate...το γυρισα λιγο σε control warrior σημερα ψιλοβαρετο .. δοκιμασα μαγο μετα αχρηστος δεν εχει τπτ για μεγαλα μινιονς η ενα σοβαρο board clear τεσπα..

καλα εφοσον πηγες εσυ Legend δεν υπαρχει δικαιολογια για κανεναν να μην μπορει να παει 🤣

και μονο οτι λεω ghost και legend στην ιδια προταση καταλαβαινεται που βρισκεται το HS 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, privateer είπε

καλα εφοσον πηγες εσυ Legend δεν υπαρχει δικαιολογια για κανεναν να μην μπορει να παει 🤣

και μονο οτι λεω ghost και legend στην ιδια προταση καταλαβαινεται που βρισκεται το HS 🤣

χαχα συμφωνω :P  η καλυτερη μου ειναι να περνω chars που εχουν στο "πατο" π.χ ο priest αυτη την στιγμη .. και να σπαω τα μουτρα στα ποιο δημοφιλη .. αυτα τα paladin ιδικα τα πετσοκοψα lol ..

τωρα προσπαθω να κανω κατι σε rogue "control" εχει πολυ ωραιες καρτες για διαφορες αλχημειες..λιγο χλωμο ως τωρα θα δειξει αυριο ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...