Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v2


dante14023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.skroutz.gr/s/10467801/Diablo-III-Battle-Chest-PC.html

 

22.5€ βγαίνει με μεταφορικά και αντικαταβολή το battle chest ή 21.5€ εφόσον πληρώσεις με κάρτα και σου μένει και το ωραίο κουτάκι. 

Θα το αγόραζα digital μόνο αν δεν ήθελα να περιμένω. 

Επεξ/σία από NickTG
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 454
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Είτε αγοράσεις υλικό αντίτυπο (συσκευασία) είτε ψηφιακό (CD key) πρέπει να ενεργοποιήσεις το κλειδί στο Battle.Net. Για να το κάνεις αυτό και να μπορείς να παίξεις, πρέπει να κάνεις έναν δωρεάν λογαριασμό, και αφού το κάνεις εγκαθιστάς το παιχνίδι είτε κατεβάζοντάς το από το Battle.Net είτε από το DVD (αν είναι από DVD λογικά θα σου κατεβάσει και τα patches). Ο κωδικός δε λήγει αλλά δε μπορείς να παίξεις αν δε συνδεθείς στο Battle.Net. Επίσης δε μπορείς να μεταπωλήσεις, ανταλλάξεις ή δανείσεις το παιχνίδι αφού το ενεργοποιήσεις - μένει συνδεδεμένο στο λογαριασμό σου. Ας με διορθώσει κάποιος αν δίνεται η δυνατότητα offline play.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, 00 George 00 είπε

Με τον λογαριασμό που θα κάνω μπορώ να συνδεθώ σε διαφορετικούς υπολογιστές  / διαφορετικές τοποθεσίες η θα έχω πρόβλημα  ? 

Με τον ίδιο λογαριασμό θα μπορείς να συνδεθείς απο όπου θέλεις.Δεν μπορείς όμως να είσαι συνδεδεμένος με το ίδιο account σε 2 υπολογιστές ταυτόχρονα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 10 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για πείτε καμιά αλλαγή σε stats ρε παιδιά. Από πανοπλία είμαι κομπλε (μένει να βρω primals τώρα) και είμαι rt 114. Πιστεύω ότι με κάποιες μικροαλλαγές μπορώ να ανέβω λίγο ακόμη, αν και ο στόχος μου είναι οι 1000 πρώτοι (124+).

Dimitris#2694 - Community - Diablo III (diablo3.com)

https://maxroll.gg/d3planner/652619603

 

Επεξ/σία από Retromaniac
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
  • 11 μήνες μετά...
  • 10 μήνες μετά...

Καλησπερα σε ολους, να κανω λιγο bump το τόπικ μηπως και με βοηθησετε. Παιζω το παιχνιδι στο ps3 κατεβασμενο προφανως μιας και πλεον δεν εχω pc. Η βερσιον που παιζω ειναι το diablo 3 reaper of souls ultimate evil edition. Σκεφτομαι να αγορασω το ps4, η το ps5, και να αγορασω και το παιχνιδι ωστε να το παιζω στην νεα συσκευη. Η ερωτηση μου ειναι αν μπορω να κανω εξπορτ τα save μου απο το κρακαρισμενο ps3 στην νεα κονσολα που θα αγορασω στο legit πλεον παιχνιδι. Αν δεν θα λειτουργησει το export του παιχνιδιου, υπαρχει αλλος τροπος;

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, TRILOBYTER είπε

Καλησπερα σε ολους, να κανω λιγο bump το τόπικ μηπως και με βοηθησετε. Παιζω το παιχνιδι στο ps3 κατεβασμενο προφανως μιας και πλεον δεν εχω pc. Η βερσιον που παιζω ειναι το diablo 3 reaper of souls ultimate evil edition. Σκεφτομαι να αγορασω το ps4, η το ps5, και να αγορασω και το παιχνιδι ωστε να το παιζω στην νεα συσκευη. Η ερωτηση μου ειναι αν μπορω να κανω εξπορτ τα save μου απο το κρακαρισμενο ps3 στην νεα κονσολα που θα αγορασω στο legit πλεον παιχνιδι. Αν δεν θα λειτουργησει το export του παιχνιδιου, υπαρχει αλλος τροπος;

 

Ευχαριστω

Να πάρεις το Diablo 4, μπας και και δεις άσπρο φως :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Mpiftekis είπε

Να πάρεις το Diablo 4, μπας και και δεις άσπρο φως :)

Ευχαριστω για την απαντηση, δεν το εχω παιξει, ειμαι παλιος gamer αλλα καμια σχεση με diablo, επαιζα χρονια titan quest και grim dawn (καλυτερα απο το diablo 3 για μενα), αλλα λογω δουλειας και υποχρεωσεων δεν εχω καν υπολογιστη, ενα καιμενο ps3 ειχα, και βρηκα το ντιαμπλο 3, το παιζω με την κοπελια, ειναι ωραιο, απλα στο ps3 δεν παιρνει την τελευταια αναβαθμιση με το kanais cube οποτε το end game μας ειναι καπως στράπατσαρισμενο, για αυτο ελεγα πς4/5 για να εχω και την τελευταια εκδοση. Οσο για το diablo 4 πραγματικα δεν εχω ιδεα, εχει σε κονσολα local co op χωρις σπλοτ σκριν; Με σπλιτ δεν την παλευω πραγματικα, ευχαριστω πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Mpiftekis είπε

Να πάρεις το Diablo 4, μπας και και δεις άσπρο φως :)

Αφού είναι μεγάλη μάπα λένε. Για αυτό δεν ασχολήθηκα ακόμη. Έχει αλλάξει αυτό με κάποιο update;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, Retromaniac είπε

Αφού είναι μεγάλη μάπα λένε. Για αυτό δεν ασχολήθηκα ακόμη. Έχει αλλάξει αυτό με κάποιο update;

Από το 3 είναι αρκετά καλύτερο... Το 2 παραμένει βασιλιάς, βέβαια.

Πάρτε το σε καμιά έκπτωση στα 40€, θεωρώ πως αξίζει. Όχι full price.

15 ώρες πριν, TRILOBYTER είπε

Ευχαριστω για την απαντηση, δεν το εχω παιξει, ειμαι παλιος gamer αλλα καμια σχεση με diablo, επαιζα χρονια titan quest και grim dawn (καλυτερα απο το diablo 3 για μενα), αλλα λογω δουλειας και υποχρεωσεων δεν εχω καν υπολογιστη, ενα καιμενο ps3 ειχα, και βρηκα το ντιαμπλο 3, το παιζω με την κοπελια, ειναι ωραιο, απλα στο ps3 δεν παιρνει την τελευταια αναβαθμιση με το kanais cube οποτε το end game μας ειναι καπως στράπατσαρισμενο, για αυτο ελεγα πς4/5 για να εχω και την τελευταια εκδοση. Οσο για το diablo 4 πραγματικα δεν εχω ιδεα, εχει σε κονσολα local co op χωρις σπλοτ σκριν; Με σπλιτ δεν την παλευω πραγματικα, ευχαριστω πολυ!

Απ'ότι βλέπω εδώ είναι σε μια οθόνη οι παίκτες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει isometric hack 'n' slash που να είναι split screen, απ'όσο ξέρω. Στις κονσόλες μπορεί να υπάρχει περιορισμός στο να φεύγεις από την οθόνη σε local co-op αλλά πραγματικά δεν ξέρω πώς δουλεύει.

Επίσης τόσα καλά παιχνίδια υπάρχουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Mpiftekis είπε

Από το 3 είναι αρκετά καλύτερο... Το 2 παραμένει βασιλιάς, βέβαια.

Πάρτε το σε καμιά έκπτωση στα 40€, θεωρώ πως αξίζει. Όχι full price.

Απ'ότι βλέπω εδώ είναι σε μια οθόνη οι παίκτες.

Θα το περιμένω στο game pass. Είπαν μέσα στο 2024 θα μπει. Δεν καίγομαι. Δεν έχω και χρόνο όπως με το 3 που έφτασα level 1050 (κάπου εκεί τέλος πάντων).

Απλά διαβάζω ότι λίγο βαρετό στο 4 οι μάχες ενώ στο 3 είναι πιο διασκεδαστικές....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια ειναι ότι σε 30-40 ώρες έχεις πάει σχετικά άνετα 1k paragon στο D3. Οπότε δεν θέλει τρελό dedication να προχωρήσεις στο D4.
Το D3 ειναι αρκετά περισσότερο fast paced, οπότε αν σου αρέσει τέτοιο στυλ, οι πρώτες 10-15 ώρες μπορεί να σε ξενίσουν στο D4.

Μόλις όμως συνηθίσεις το gameplay, θα αναθεωρήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...