Προς το περιεχόμενο

Revolut: Οδηγός επιβίωσης [part 2]


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, sistersforever131313 είπε

Έιμαι στην 5η ημέρα και όλο μου λένε το γνωρίζουν και προσπαθούν να το φτιαξουν

Είναι απλά γελοίοι. Το ένα πρόβλημα μετά το άλλο......
Καμία άλλη με τόσα features ομως δεν υπάρχει (free top-up, μετοχές, παρα παρα πολύ καλή ισοτιμία) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Φίλε μου Εν το μεταξύ έχω και λεφτά μέσα που τα χρειάζομαι το γνωρίζουν αλλά σέρνονται και από τι διάβαζα και σε Σιτέ  του εξωτερικού ο άλλος περιμένει εδώ και ένα μήνα αυτό το πρόβλημα παρουσιάζεται από το.2018 δεν είναι νέο και θα έπρεπε να το διορθώσουν μέχρι τωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, sistersforever131313 είπε

Φίλε μου Εν το μεταξύ έχω και λεφτά μέσα που τα χρειάζομαι το γνωρίζουν αλλά σέρνονται και από τι διάβαζα και σε Σιτέ  του εξωτερικού ο άλλος περιμένει εδώ και ένα μήνα αυτό το πρόβλημα παρουσιάζεται από το.2018 δεν είναι νέο και θα έπρεπε να το διορθώσουν μέχρι τωρα

Να σε κάτι που είναι καλύτερες οι ελληνικές τράπεζες. 95% θα με εξυπηρετήσουν άμεσα και όχι 5 αιώνες μετά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, sistersforever131313 είπε

Φίλε μου Εν το μεταξύ έχω και λεφτά μέσα που τα χρειάζομαι το γνωρίζουν αλλά σέρνονται και από τι διάβαζα και σε Σιτέ  του εξωτερικού ο άλλος περιμένει εδώ και ένα μήνα αυτό το πρόβλημα παρουσιάζεται από το.2018 δεν είναι νέο και θα έπρεπε να το διορθώσουν μέχρι τωρα

στην κάρτα τα έχεις;Πήγαινε και βγάλτα σε ATM.

Eγω πάντως περυσι που άλλαξα κινητό και μέχρι να το σετάρω όπως θελω έκανα και 2 με 3 reset  δεν είχα κανένα πρόβλημα.Αμεσα έγινε η εγγραφη

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου τα έχω σε vault μέσα αν ήταν στην κάρτα θα τα είχα βγάλει ήδη και browser να συνδεθώ δεν μου δείχνει τα vault για να μπορέσω να τα μαζέψω και να τα βγάλω δεν ξέρω σκέφτομαι όταν λυθεί να σταματήσω να τηννχρησημοποιω  για να μην είμαι κάπου και.χρειατει και μείνω με το.δαχτυλο στον κολο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, sistersforever131313 είπε

Φίλε μου τα έχω σε vault μέσα αν ήταν στην κάρτα θα τα είχα βγάλει ήδη και browser να συνδεθώ δεν μου δείχνει τα vault για να μπορέσω να τα μαζέψω και να τα βγάλω δεν ξέρω σκέφτομαι όταν λυθεί να σταματήσω να τηννχρησημοποιω  για να μην είμαι κάπου και.χρειατει και μείνω με το.δαχτυλο στον κολο

Δεν είναι προνόμιο της ρεβολουτ το κρέμασμα του πελάτη.Ολες μπορούν να στο προσφέρουν

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Δεν είναι προνόμιο της ρεβολουτ το κρέμασμα του πελάτη.Ολες μπορούν να στο προσφέρουν

Δυστυχώς όμως, τις περισσότερες φορές μέχρι στιγμής, η Revolut (και η Curve) με έχουν κρεμάσει. Ούτε η N26, ούτε η Eurobank που χρησιμοποιω 

Επεξ/σία από t-shock
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χθες προσπάθησα δυο φορές  να φορτίσω την Revolut μέσα από την κάρτα της Ν26 και ενώ άλλες φορές συνέβαινε αμέσως και δωρεάν, χθες τίποτα...... η συναλλαγή απορρίπτεται 🙄

Έχει φορτίσει κάποιος πρόσφατα με κάρτα;   Μήπως οι Γερμανοί τους κάνουν σαμποτάζ λόγω brexit :)

Επεξ/σία από molot12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, molot12 είπε

Χθες προσπάθησα δυο φορές  να φορτίσω την Revolut μέσα από την κάρτα της Ν26 και ενώ άλλες φορές συνέβαινε αμέσως και δωρεάν, χθες τίποτα...... η συναλλαγή απορρίπτεται 🙄

Έχει φορτίσει κάποιος πρόσφατα με κάρτα;   Μήπως οι Γερμανοί τους κάνουν σαμποτάζ λόγω brexit :)

τι σχεση εχει  η Λιθουανία με το  βρεχιτ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, molot12 είπε

Χθες προσπάθησα δυο φορές  να φορτίσω την Revolut μέσα από την κάρτα της Ν26 και ενώ άλλες φορές συνέβαινε αμέσως και δωρεάν, χθες τίποτα...... η συναλλαγή απορρίπτεται 🙄

Έχει φορτίσει κάποιος πρόσφατα με κάρτα;   Μήπως οι Γερμανοί τους κάνουν σαμποτάζ λόγω brexit :)

Φορτισα προσφατα. Περασε κανονικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, xxen13 είπε

Ξαφνικά σήμερα η ρεβολουτ σταμάτησε να απαντάει στα μηνύματα μου να μου ξεκλειδώσει των λογαριασμό καιε κλείδωσε και από το messenger xaxaxxaa

Γιατί στον ειχαν κλειδώσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, xxen13 είπε

Ξαφνικά έγινε δεν έκανα κάτι άλλαξα τηλ πήγα να βάλω τα στοιχεία μου και δεν τα δέχεται βγάζει λάθος τηλ 

Έχουν κι άλλοι το ίδιο πρόβλημα, δες προηγούμενες σελίδες.

Μόλις είδα κι αυτό.

Αναφορά σε κείμενο

Issue with support chat We're experiencing a technical issue with our support chat at the moment, which means there may be a bit of a delay in getting back to you. We're really sorry for the trouble.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...