Προς το περιεχόμενο

Revolut: Οδηγός επιβίωσης [part 2]


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 ώρες πριν, papars είπε

Σόρρυ αν έχει αναφερθεί στο παρελθόν.

Πήγα σε ένα τοπικό μαγαζί εστίασης και δεν τη δέχτηκε την revolut.  Είπα είναι τυχαίο και έδωσα άλλη κάρτα.

Σήμερα πήγα starbucks και δεν την δέχτηκε.  Και στις 2 περιπτώσεις έβγαλε merchant not supported.

Στο aliexpress και μια χαρά πέρναει.

Τι στο καλό; 

Αν είναι να παίζει σε ελάχιστα μέρη να την ακυρώσω.  Στο τέλος - τέλος γίνεσαι και ρεζίλι στην παρέα. 

Μήπως ήταν POS της εθνικής;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 λεπτά πριν, papars είπε

Δεν πρόσεξα - δεν χρειάστηκε ποτέ.

Γιατί παίζει ρόλο;

Ναι ,σε πολλά δεν περνάει.Το παθαίνω και εγώ με την  £ monese 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλαξα συσκευη τηλεφωνου και θελω να εγκαταστησω στη νεα συσκευη με το ιδιο αριθμό τηλεφώνου το Revolut.

Ενω κανω τη διαδικασία και μου λεει οτι εχει σταλεί email, αυτο δεν εμφανίζεται ουτε στα εισερχόμενα ουτε στα ανεπιθύμητα ,

με συνεπεια να μην ολοκληρωνεται η διαδικασία και να μην εγκαθίσταται το app στη νεα (note10 plus) συσκευη..

Εχει καποιος παρομοιο ζητημα ή ενδεχομενη λυση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω το έχω κανει και όλα καλά.Nομίζω  βάζεις την εφαρμογή πρώτα  και πρέπει απο το κινητό να πατήσεις authenticate στο μέιλ που έρχεται. Just one more step to authenticate your identity. Simply tap the 'Authenticate' button below, from the phone where your app is installed (not a laptop or desktop application).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Και εγω το έχω κανει και όλα καλά.Nομίζω  βάζεις την εφαρμογή πρώτα  και πρέπει απο το κινητό να πατήσεις authenticate στο μέιλ που έρχεται. Just one more step to authenticate your identity. Simply tap the 'Authenticate' button below, from the phone where your app is installed (not a laptop or desktop application).

Δεν ερχεται email, αυτο ειναι το ζητημα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, elmajiko είπε

Αλλαξα συσκευη τηλεφωνου και θελω να εγκαταστησω στη νεα συσκευη με το ιδιο αριθμό τηλεφώνου το Revolut.

Ενω κανω τη διαδικασία και μου λεει οτι εχει σταλεί email, αυτο δεν εμφανίζεται ουτε στα εισερχόμενα ουτε στα ανεπιθύμητα ,

με συνεπεια να μην ολοκληρωνεται η διαδικασία και να μην εγκαθίσταται το app στη νεα (note10 plus) συσκευη..

Εχει καποιος παρομοιο ζητημα ή ενδεχομενη λυση?

Σε πόσες συσκευές έχεις συνολικά εγκατεστημένη την εφαρμογή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Τι ΔΕ θα μπορώ να κάνω αν ΔΕ στείλω έγγραφο ταυτοποίησης; Στέλνω ταυτότητα αλλά δε την δέχεται (χειρόγραφη)

Να σου κλείσουν τον λογαριασμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...