Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

⚠️ ΓΙΑ ΤΟ REVOLUT ⚠️ 

Καλησπέρα, έχω αρκετά xrp, καμιά 15.000

Πήγα να τα κάνω ευρώ και είδα κάπου 450 ευρώ Κομισιον από το revolut 

Το έψαξα παραπάνω και είδα ότι με 8 ευρώ αγοράζεις το μηνιαίο premium που ρίχνει την προμήθεια ακόμα περισσότερο στο 1.5% αντί για 2.5%...

με αυτό τον τρόπο γλυτώνω αν πουλήσω καμία 200+ ευρώ

Και οι πουστιδες δεν στο γράφουν ξεκάθαρα, πρέπει να το googlareis!!!!!! Οπότε αγοράζεις το premium και μετά πουλάς!!!!

 

 

 

Επεξ/σία από DimosthenisG
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, DimosthenisG είπε

⚠️ ΓΙΑ ΤΟ REVOLUT ⚠️ 

Καλησπέρα, έχω αρκετά xrp, καμιά 15.000

Πήγα να τα κάνω ευρώ και είδα κάπου 450 ευρώ Κομισιον από το revolut 

Το έψαξα παραπάνω και είδα ότι με 8 ευρώ αγοράζεις το μηνιαίο premium που ρίχνει την προμήθεια ακόμα περισσότερο στο 1.5% αντί για 2.5%...

με αυτό τον τρόπο γλυτώνω αν πουλήσω καμία 200+ ευρώ

Και οι πουστιδες δεν στο γράφουν ξεκάθαρα, πρέπει να το googlareis!!!!!! Οπότε αγοράζεις το premium και μετά πουλάς!!!!

 

 

 

Σωστός ο φίλος επίσης βγάζεις Κ τη μεταλλική κάρτα Κ είσαι άρχοντας.Παιδιά που αναφέρετε για τη ρεβολουτ είναι τραπεζικό ίδρυμα αδειοδοτημένο δεν γίνεται να σε πιστολιασει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, miklas είπε

Σωστός ο φίλος επίσης βγάζεις Κ τη μεταλλική κάρτα Κ είσαι άρχοντας.Παιδιά που αναφέρετε για τη ρεβολουτ είναι τραπεζικό ίδρυμα αδειοδοτημένο δεν γίνεται να σε πιστολιασει

Ποια η διαφορά της μεταλλικής από την κανονική;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Kostas808080 είπε

Ποια η διαφορά της μεταλλικής από την κανονική;

0,1 επιστροφή μετρητών ,800€ ανάληψη τη μήνα από atm χωρίς προμήθεια Κ πολλά αλλά που αναφέρονται μέσα στο σάιτ φίλε μου αξίζει τα λεφτά που δίνεις 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Kostas808080 είπε

Ποια η διαφορά της μεταλλικής από την κανονική;

Είναι μεταλλικό το υλικό της.

Απλά στο συγκεκριμένο πρόγραμμα σου δίνει και κάποια άλλα καλουδια . Κάτι ασφάλειες κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισεις μπορεί κάποιος μας εξηγήσει που οφείλεται αυτή η άνοδος για να δούμε αν θα έχει συνεχεια ή είναι φούσκα...

1 λεπτό πριν, DimosthenisG είπε

Είναι μεταλλικό το υλικό της.

Απλά στο συγκεκριμένο πρόγραμμα σου δίνει και κάποια άλλα καλουδια . Κάτι ασφάλειες κλπ

Αν ήταν χρυσή θα την έβγαζα 😉

Ευχαριστω πάντως

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, miklas είπε

Σωστός ο φίλος επίσης βγάζεις Κ τη μεταλλική κάρτα Κ είσαι άρχοντας.Παιδιά που αναφέρετε για τη ρεβολουτ είναι τραπεζικό ίδρυμα αδειοδοτημένο δεν γίνεται να σε πιστολιασει

Νομίζω το επενδυτικό κομμάτι της revolut, δεν έχει σχέση με αυτό της τράπεζας, όσο αναφορά το νομικό κομμάτι.

Και αυτό στα terms δεν ξέρω πόσο καθησυχαστικό είναι:

We won’t be responsible to you for losses that arise:

  • if we don’t meet our obligations under these terms and conditions because of a legal or regulatory requirement; or

https://www.revolut.com/en-GR/legal/cryptocurrency-terms#risks-of-cryptocurrencies

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα αλανια, κανουριος στο κλαμπ και γω. Βεβαια ειμαι στο xrp λιγο καιρο. Αυτο που προανεφερε ενας φιλος οσον αφορα τα εμβασματα απο και προς τις τραπεζες τι φαση;;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Mimakoni είπε

Εγώ παιδιά αμα δεν φτάσει τα 50 και πάνω δεν τα αγγίζω.. 🥳

Εγω πάλι επειδή δεν θέλω να την ξαναπατήσω όπως την πάτησα με το eth τα έχω βάλει 200 και ας πανε και σε 10 χρόνια :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...