Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Πληροφορίες υπήρχαν στο φόρουμ ήδη, εγώ είμαι απλά ένας ενθουσιόδης κρυπτάκια με ειδική ευαισθησία στο ΧΡΠ.....

αλλά Φτού σας ρε καθάρματα με κάνετε και κοκκινίζω....είπαμε ραντεβού στα Μπόρα Μπόρα για χαβιάρι....κερνάω σαμπάνιες xD να κοκκινήσουμε απο τον ήλιο.... 

Να σας θυμίσω πως το μέλον είναι ψηφιακό. Το χρπ είναι το μέλον. Το χρειάζονται για international settlements. Όταν το globalID γίνει τελικά όντως global, και η Ριπλ καταντήσει ο διεθνής δανειστής εσχάτης ανάγκης, θα μας ζητάνε το ΧΡΠ και θα μας πληρώνουν για να μας το έχουν στον λογαριασμό τους.  Παθητικό εισόδημα. Μήν πουλήσετε στο άϊντε άϊντε. Θα φτάσει τα 3,4,5 ψηφία στο μέλον. Mark my words.....

Καλησπέρα ,

Μπορούμε μετά την εξέλιξη της δίκης αλλά και το globalid να είμαστε αισιόδοξοι ότι θα φτάσει τόσο ψηλά όσο το btc και το eth?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αν οπου έχει στα λεφτά σου(revo, binnance,coinbase,kraken) κλείσει τα χάνεις. Για να μη τα χάσεις πρέπει να έχεις δικό σου πορτοφόλι και να τα μεταφέρεις εκεί. Αν πατήσεις crypto hard wallet θα σου βγάλει αρκετά όχι μόνο για xrp αλλά για πολλά κρυπτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, thomasG4 είπε

Το market cap ειναι καθαρα ψυχολογικο κομματι και εχει να κανει στο αμα η αγορα ειναι ετοιμη να περασει το bitcoin.

Δεν σημαινει οτι τοσα λεφτα εχουν μπει στο XRP ή οτι εχει καποιο οριο και δεν μπορει να παει παραπανω.

Φυσικα μιλαμε για μακροπροθεσμα ολα αυτα.

Δες αυτο το αρθρο. Διαβασε και αλλα του galgitron. Ο τυπος ειχε γραψει αρκετα τεκμηριωμενα αρθρα για το XRP.

http://galgitron.net/Post/The-Myth-of-Market-Cap---Version-2

Ευχαριστώ πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ειμαι της γνωμης οτι αν πας για μακροπροθεσμο οριζοντα, αξιζει και στο 1 και στα 2 και στα 3 ευρω. Απλα θελει υπομονη και οχι βιαστικες κινησεις, δεν ειναι ρουλετα. Καλό ειναι να φτιαχνει συνεχεια νεες αντιστασεις, να χτιζεται το θεμα και οχι τραμπαλες πανω κατω η τιμη σφεντονα. Και σε βαθος χρόνου βλέπουμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, shadowfax-1- είπε

Αν οπου έχει στα λεφτά σου(revo, binnance,coinbase,kraken) κλείσει τα χάνεις. Για να μη τα χάσεις πρέπει να έχεις δικό σου πορτοφόλι και να τα μεταφέρεις εκεί. Αν πατήσεις crypto hard wallet θα σου βγάλει αρκετά όχι μόνο για xrp αλλά για πολλά κρυπτο.

Άρα κάποιο πορτοφόλι μακροπρόθεσμα ειναι υποχρεωτικό;

 

Καποιο που προτείνεται;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να αγοράσετε μονο απο την επίσημη ιστιοσελίδα του Λέτζερ. Όχι απο άλλα site. Υπαρχουν πολλοί που χάσανε τα λεφτά τους επειδή αγοράσανε πορτοφόλια απο άλλες ιστιοσελίδες τα οποία είναι χακαρισμένα....προσοχή ! 

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Sakis_Spooky είπε

Εδώ και λίγη ώρα... γελάω!
Η Εθνική Τράπεζα "απαγορεύει" την αποστολή/λήψη εμβασμάτων από/σε κρυπτονομίσματα!
Ελλαδάρα... χα χα χα

 

nbg.jpg

σε αυτο αναφερομουν νωριτερα, και ακουσα πως και πειραιως και οι λοιπες θα ακολουθησουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, fernandes είπε

σε αυτο αναφερομουν νωριτερα, και ακουσα πως και πειραιως και οι λοιπες θα ακολουθησουν

δηλαδη απαγορευουν εμβασματα απο και προς το binance κτλ?? Με ποιο δικαιωμα?

Επεξ/σία από george200-13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ για κάποιο περιέργο λόγο δεν μπορώ να στείλω λεφτά στο ρεβολουτ από εθνική. Ενώ μπορούσα κανονικά πριν λίγες μέρες,τώρα δεν. Για binance προοριζόταν το κεφάλαιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, george200-13 είπε

δηλαδη απαγορευουν εμβασματα απο και προς το binance κτλ?? Με ποιο δικαιωμα?

και εγώ αυτή την απορία έχω , δηλαδή δεν θα μπορούμε να κάνουμε εμβάσματα στην binance για παράδειγμα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, magnusmach είπε

Εγώ για κάποιο περιέργο λόγο δεν μπορώ να στείλω λεφτά στο ρεβολουτ από εθνική. Ενώ μπορούσα κανονικά πριν λίγες μέρες,τώρα δεν. Για binance προοριζόταν το κεφάλαιο.

Η Εθνική άλλαξε το σεκιούριτι πρέπει να εγκαταστήσεις τι εφαρμογή "nbg authenticator"

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...