Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

31 λεπτά πριν, kouskous13 είπε

Καλή εβδομάδα και από εμένα. Λέγατε να περιμένουμε κάποια πτώση τη Δευτέρα αλλά δεν έχω δει κάτι σημαντικό ακόμα...

Λέτε να βγει η μέρα έτσι η είναι νωρίς ακόμα??

-5.24 % η πτωση τις τελευταιες 24 ωρες ... τωρα εχει φτασει στα 1.13€
εγω προσωπικα εβαλα οριο στα 1.10€ απλα δεν εχω αποφασισει αν θα παρω και αλλα ή αν θα τα πουλησω ολα και να δω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, verylife78 είπε

-5.24 % η πτωση τις τελευταιες 24 ωρες ... τωρα εχει φτασει στα 1.13€
εγω προσωπικα εβαλα οριο στα 1.10€ απλα δεν εχω αποφασισει αν θα παρω και αλλα ή αν θα τα πουλησω ολα και να δω...

Στην πλατφόρμα που έχω αγοράσει εγώ είναι περίπου -1.30% από εχτές οπότε και για αυτό και το μήνυμα μου

Επεξ/σία από kouskous13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα βάλει κάποια λεφτά σε αυτήν την πλατφόρμα (έχει προβλήματα δεν την προτείνω) αλλά εγω ήθελα να την  δοκιμάσω, είχε και καλές αξιολογήσεις και έβαλα 10€ μέσω visa. Τώρα που θέλω να τα βγάλω (λόγο υψηλού κέρδους) δεν μου δέχεται το λογαριασμό μου (visa)...δέχεται μόνο master card, εντωμεταξύ εγώ δεν έχω master card. Να βγάλω; Ή υπάρχει και άλλος τρόπος; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, poseidon98 είπε

Είχα βάλει κάποια λεφτά σε αυτήν την πλατφόρμα (έχει προβλήματα δεν την προτείνω) αλλά εγω ήθελα να την  δοκιμάσω, είχε και καλές αξιολογήσεις και έβαλα 10€ μέσω visa. Τώρα που θέλω να τα βγάλω (λόγο υψηλού κέρδους) δεν μου δέχεται το λογαριασμό μου (visa)...δέχεται μόνο master card, εντωμεταξύ εγώ δεν έχω master card. Να βγάλω; Ή υπάρχει και άλλος τρόπος; 

φτιαξε εναν λογαριασμο στην revolut. η καρτα της ειναι master οποτε μετα τα μεταφερεις στον λογαριασμο σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
47 λεπτά πριν, kouskous13 είπε

φτιαξε εναν λογαριασμο στην revolut. η καρτα της ειναι master οποτε μετα τα μεταφερεις στον λογαριασμο σου

Το δοκίμασα και μου την βγάζει και αυτην visa

Edit: τώρα είδα οτι μπορείς και με τα δύο

Επεξ/σία από poseidon98
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kouskous13 είπε

Καλή εβδομάδα και από εμένα. Λέγατε να περιμένουμε κάποια πτώση τη Δευτέρα αλλά δεν έχω δει κάτι σημαντικό ακόμα...

Λέτε να βγει η μέρα έτσι η είναι νωρίς ακόμα??

Αυτό θα το δεις οταν ανοίξει η αγορά στην Αμερικής.

Επίσης δεν μπορείς να επενδύεις σε ενα νόμισμα, μια μετοχη και να περιμένεις να πέσει πχ 40% για να αγοράσεις, γιατι αν δεν εχει αντιστασεις και συμβαίνουν τέτοιες μεταβολές προς τα κάτω καλύτερα μην αγοράσεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά υπάρχουν γενικά πολλά παράλληλες μεταβλητες και θεωρίες και πιθανότητες τα οποία θα καθορίσουν την πορεία της αγοράς αλλά και συγκεκριμένα του ΧΡΠ. 

Αυτή την στιγμή μπορούμε να πάμε προς όλες τις κατευθύνσεις. 

Αν το ΧΡΠ το ξαναβάλουν στα συναλλακτηρια, η τιμή του θα ξεπεταχτεί. 

Μπορεί να γίνει κορεξιον (Έλιοτ wave)  και να δοκιμάσουμε τα 0.8κατι , έχουμε ΦΛΡ μπροστά μας, coinbase IPO , Γκάρι Γκένσλερ που θα αναλάβει, μπορεί μπορεί πολλά μπορεί. Ίσως δούμε τα 2 δολάρια πριν το κορεξιον ίσως όχι. Έχουμε τα μάτια μας ανοιχτά και περιμένουμε. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Παιδιά υπάρχουν γενικά πολλά παράλληλες μεταβλητες και θεωρίες και πιθανότητες τα οποία θα καθορίσουν την πορεία της αγοράς αλλά και συγκεκριμένα του ΧΡΠ. 

Αυτή την στιγμή μπορούμε να πάμε προς όλες τις κατευθύνσεις. 

Αν το ΧΡΠ το ξαναβάλουν στα συναλλακτηρια, η τιμή του θα ξεπεταχτεί. 

Μπορεί να γίνει κορεξιον (Έλιοτ wave)  και να δοκιμάσουμε τα 0.8κατι , έχουμε ΦΛΡ μπροστά μας, coinbase IPO , Γκάρι Γκένσλερ που θα αναλάβει, μπορεί μπορεί πολλά μπορεί. Ίσως δούμε τα 2 δολάρια πριν το κορεξιον ίσως όχι. Έχουμε τα μάτια μας ανοιχτά και περιμένουμε. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, NikosKallithea είπε

Πάντα το θέμα μου ήταν και είναι ποτέ πουλάς και οχι το πότε αγοράζεις.

Δεν ξέρω για σας

Μαζι σου.

Αφου ειμαστε στο 1.10 και ειχα παρει πιο κατω ειμαι καλα.

Απλα κρατιεμαι και δεν τα πουλαω.

Ειμαι τοσο ασχετος που σημερα εμαθα το HODL

Επεξ/σία από Doped
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδιά γνώμη του καθενός μεν αλλά όταν έχεις αγοράσει xrp δεν τα πουλάς τώρα που πήγε πάνω από το ευρώ..Το xrp θεωρείται μια μακροχρόνια επένδυση με στόχο τα πολλά..Τωρα αμα στο 1 ευρώ πουλήσεις τι θα κάνεις αν παει τιποτα 10 $ 20$? Ξαναλέω γνώμη του καθενός αλλα....Περιμένετε μέχρι το καλοκαίρι νρ τελειώσουν με την  SEC και βλέπετε...

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως άποψη μου είναι ότι μέχρι να βγει η απόφαση θα έχει up and down μεταξύ 1,20 με 4 $ και μετά την θετική έκβαση της δίκης θα εκτοξευτεί πολύ ψηλά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Doped είπε

Μαζι σου.

Αφου ειμαστε στο 1.10 και ειχα παρει πιο κατω ειμαι καλα.

Απλα κρατιεμαι και δεν τα πουλαω.

Ειμαι τοσο ασχετος που σημερα εμαθα το HODL

Είναι νεο το αντικείμενο τουλάχιστον για τα cryptos.

Εγω πάλι θα παρακαλούσα κάποιος που το εχει να ανοίξει ενα νεο θέμα για τα πορτοφόλια και να μας ενημερώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...