Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, Sakis_Spooky είπε

Εδώ και λίγη ώρα... γελάω!
Η Εθνική Τράπεζα "απαγορεύει" την αποστολή/λήψη εμβασμάτων από/σε κρυπτονομίσματα!
Ελλαδάρα... χα χα χα

 

nbg.jpg

Στα κακαλα μας πεστους :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, miklas είπε

Σωστός ο φίλος επίσης βγάζεις Κ τη μεταλλική κάρτα Κ είσαι άρχοντας.Παιδιά που αναφέρετε για τη ρεβολουτ είναι τραπεζικό ίδρυμα αδειοδοτημένο δεν γίνεται να σε πιστολιασει

Γίνεται..μέχρι 100000 εουρος ειναι εγγυημένα από ΕΚΤ. Πάνω απο αυτά στα τρώει όποτε γουστάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, thomasG4 είπε

Ναι με αυτό μπορείς να αποθηκεύσεις μόνο 6 coins, αλλά το XRP συμπεριλαμβανεται σε αυτά.

Το Ledger Nano X χωράει 100+ crypto αλλά έχει και διπλάσια+ τιμή

Το κακό είναι ότι πολλά νομίσματα δεν υποστηρίζονται ακόμα στο νάνο. Πχ βετσειν btt και 4-5 που έχω. Βέβαια στο θέμα μας για το ξρπ και αλλά μεγάλα νομίσματα τα κρατάει μια χαρά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, NTC Labs είπε

Γίνεται..μέχρι 100000 εουρος ειναι εγγυημένα από ΕΚΤ. Πάνω απο αυτά στα τρώει όποτε γουστάρει.

Κάτσε να φταστούμε εκεί 😂😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Uoi2001 είπε

καλησπέρα παιδιά! Καμία εκτίμηση από αυτούς που το κατέχουν με τα διαγράμματα για το πως θα ξημερώσουμε; Αξίζει να βάλουμε παραπάνω τώρα; 

Εγω δε θα σου πω για αυριο αλλα μεθαύριο (Δευτέρα) Θα ανοίξουν τα γραφεία των θεσμικών και θα δεις Ολα τα crypto να πέφτουν

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, poseidon98 είπε

Εγω δε θα σου πω για αυριο αλλα μεθαύριο (Δευτέρα) Θα ανοίξουν τα γραφεία των θεσμικών και θα δεις Ολα τα crypto να πέφτουν

Βλέπω σε κανένα μισό χρόνο για οκτώμβριο να πάμε για κράς πάντως. Τα έχουνε παρακάνει με τον εκτυπωτή πρρρρρρρρ....$$$$

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, poseidon98 είπε

Εγω δε θα σου πω για αυριο αλλα μεθαύριο (Δευτέρα) Θα ανοίξουν τα γραφεία των θεσμικών και θα δεις Ολα τα crypto να πέφτουν

που βασίζεται αυτό ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

3 ώρες πριν, Sakis_Spooky είπε

Εδώ και λίγη ώρα... γελάω!
Η Εθνική Τράπεζα "απαγορεύει" την αποστολή/λήψη εμβασμάτων από/σε κρυπτονομίσματα!
Ελλαδάρα... χα χα χα

 

nbg.jpg

αν πανε απο δευτέρα όμως ο κοσμάκης και ζητηση τα χρήματα του απο την εθνική τραπεζα, θα έχει λόγο να σου κανει κουμάντο το τη θα κάνεις τα  δικά σου χρήματα? 

για κλείσιμο τους κόβω και να χάνι ο κόσμος της κατάθεσης του.

γιατι αν ζητήσουν ολοι τα χρήματα τους δεν έχουν σίγουρα να τα δώσουν ολα στους κατόχους, ειναι δανεισμένα δεξιά και αριστερά

1 ώρα πριν, morgan21 είπε

Το κακό είναι ότι πολλά νομίσματα δεν υποστηρίζονται ακόμα στο νάνο. Πχ βετσειν btt και 4-5 που έχω. Βέβαια στο θέμα μας για το ξρπ και αλλά μεγάλα νομίσματα τα κρατάει μια χαρά 

στο nano x κανονικα υποστηρίζονται τα εχω.

ειναι TRC20 Token 

4444.JPG.bf4d133b14ca838eb8a62f5338c0e0b9.JPG

Επεξ/σία από sharke
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι και εγώ γιατί διαβάζω πολλά όχι εδώ μέσα YouTube  και net και έχω απορία. Έχω περίπου 200xrp η γνώμη ή η στρατηγική η δικιά σας αν ήσασταν στην θέση μου θα ηταν

Α) τα αφήνω όπως είναι και ότι γίνει 

Β) αν μου περισσεύει κάτι μπορώ να τα κάνω περισσότερα;;; 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, kouskous13 είπε

Να ρωτήσω κάτι και εγώ γιατί διαβάζω πολλά όχι εδώ μέσα YouTube  και net και έχω απορία. Έχω περίπου 200xrp η γνώμη ή η στρατηγική η δικιά σας αν ήσασταν στην θέση μου θα ηταν

Α) τα αφήνω όπως είναι και ότι γίνει 

Β) αν μου περισσεύει κάτι μπορώ να τα κάνω περισσότερα;;; 

 

Πες οτι σε σταμάτησαν στο δριμι και σου έκοψαν ενα πρόστιμο 300 ευρώ.

Απλά ξέχασε τα, ή αγόρασε Δευτέρα και άλλα που φυσιολογικά θα πέσει

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, NikosKallithea είπε

Πες οτι σε σταμάτησαν στο δριμι και σου έκοψαν ενα πρόστιμο 300 ευρώ.

Απλά ξέχασε τα, ή αγόρασε Δευτέρα και άλλα που φυσιολογικά θα πέσει

Υποθετικά ή και λογικά την Δευτέρα θα πέσει.... Έτσι για να έχουμε να λέμε τι υπολογίζεις κάτω από δολάριο;;;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, kouskous13 είπε

Να ρωτήσω κάτι και εγώ γιατί διαβάζω πολλά όχι εδώ μέσα YouTube  και net και έχω απορία. Έχω περίπου 200xrp η γνώμη ή η στρατηγική η δικιά σας αν ήσασταν στην θέση μου θα ηταν

Α) τα αφήνω όπως είναι και ότι γίνει 

Β) αν μου περισσεύει κάτι μπορώ να τα κάνω περισσότερα;;; 

 

Ειδικά αν ειναι μόνο 200 τα αφήνεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...