Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παντως για να πω την αληθεια μου ρε παιδια.Δυο μερες ημουν εκτος εδρας για δουλεια δεν ειχα επαφη και εχω ησυχασει απιστευτα.Θα σκεφτω σοβαρα να τα κλειδωσω και να δωσω το usb στην γιαγια μου

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, popai32 είπε

Παντως για να πω την αληθεια μου ρε παιδια.Δυο μερες ημουν εκτος εδρας για δουλεια δεν ειχα επαφη και εχω ησυχασει απιστευτα.Θα σκεφτω σοβαρα να τα κλειδωσω και να δωσω το usb στην γιαγια μου

 

11 λεπτά πριν, popai32 είπε

Παντως για να πω την αληθεια μου ρε παιδια.Δυο μερες ημουν εκτος εδρας για δουλεια δεν ειχα επαφη και εχω ησυχασει απιστευτα.Θα σκεφτω σοβαρα να τα κλειδωσω και να δωσω το usb στην γιαγια μου

Πρόσεχε μην αγοράσει η γιαγιά. Είναι κολλητικό!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, Dinos1973 είπε

ειπαμε δεν πουλαμε............ καλα κανει και βουταει για να τελειώσουμε απο τους shortακιδες!!!!!!

και να αγορασουμε εμεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θελεις να στειλεις την κακια γιαγια σου για να της παρεις την κληρονομια δωστεις απλα xrp και πες τις διαχειρησου τα.Καρδιακο σε 10 μερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Gre23 είπε

Έχει κανείς κάρτα εθνικής Τράπεζας;δεν μπορώ να στείλω λεφτά στη revolut για να αγοράσω κρυπτο από εθνική.αντιμετωπιζει κάνεις τέτοιο θέμα;

 

 

Εγώ από τό πρωί. Καί τώρα τό ίδιο. Τά νεύρα μου. Τό πρωί μου κλείδωσαν καί τό ibanking.

Καί δεν σηκώνουν κανένα τηλέφωνο.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, thetiesthatbind είπε

Αν το XRP κάνει κάποιο bull run θα το κάνει στο τέλος όπως έγινε το 2017 εκτός και αν μεσολαβήσουν αλλά πράγματα στο ενδιάμεσο.

Μεχρι τότε επειδή οι περισσότεροι βάζετε λεφτά που τα έχετε ΑΝΑΓΚΗ βγάλτε τα και συνεχίστε τις ζωές σας. 
 

Μην παίρνετε ρίσκα που δεν αντέχετε και κλαίτε μετά.

 

Σας τα λέω ωμά και φιλικά γιατι είναι κρίμα άνθρωπο 40+ χρόνων να μην αντιλαμβάνεστε βασικά πράγματα του πως κινούνται τα πράγματα 

Φίλε μου αυτά που γράφεις να τα διαβάζεις και όλας. Είναι τουλάχιστον αστείο να προσπαθούν να κάνουν υποδείξεις  άτομα -όχι εσύ προσωπικά -  που ανακάλυψαν το φόρουμ 1-2 μήνες πριν.Πιθανότατα  τότε ανακάλυψαν και τα crypto γενικά. 40 χρονών άνθρωποι πράγματι δεν αντιλαμβάνεστε τα βασικά και κατηγορείτε τα πάντα γύρω κάνοντας copy paste ότι λένε στα  βιντεάκια στο youtube , προτρέποντας με περίσσια σιγουριά και νέο αδαή κόσμο (δεν είναι κακό να είσαι αδαής, κακό είναι να επιμένεις για κάτι που δεν είσαι σίγουρος  ) να επενδύσει σε νομίσματα που όσοι έχουμε βλέπουμε ότι είναι προβληματικά. Καλώς η κακώς οσοι είμαστε εδώ έχουμε σχέση με το νομισμα. Αλλοι λίγο άλλοι πολύ ,άλλοι εχουν μικρό αριθμό ,άλλοι μεγαλύτερο. Αλλα μιας και το xrp όπως και όλα τα υπόλοιπα ΔΕΝ αγοράζονται με φιστίκια και επειδή οι καιροί είναι τουλάχιστον ύπουλοι,  κόψτε το fomo μην πάρετε κόσμο στον λαιμό σας. Απο εκεί που  στην συζήτηση μπαίναμε και διαβάζαμε πράγματι σοβαρά κείμενα καταλείξαμε 100 σελίδες να βρίζουμε το sec (sic! ) , να γράφουμε τι ωραία που θα είναι να πέσει η τιμή να πάρουμε και άλλα , diamond hands κτλ κτλ. Ενα βήμα πριν την δημιουργία αίρεσης μερικοί .  Τα είπαμε , πέστε να με φάτε

  • Like 3
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@stefanos_13 @thetiesthatbind και οι δυό έχετε τα δίκαια σας. Δέν μπορώ παρα να συμφωνήσω και με τους δυό. Η κουβέντα έχει ξεφύγει όντως, γιαυτό κάθε τόσο έμπαινε ο Τόμας και γκάζονε αμα βγαίναμε εκτός θέματος και αμα συζητούσαμε για άλλα πρότζεκτ. Για αυτό που είπε ο Στέφανος εδώ. Το ψιλοκαταντήσαμε φέησμπουκ (και έχω 6 χρόνια που το έκλεισα). 

όπως έχω πεί και άλλη φορά, όλοι παρασυρόμαστε και σπάμε και την πλακίτσα μας αλλα ξεφεύγουμε απο το νόημα του Κλάμπ που έφτιαξε ο Τόμας. 

<=  (και δεν βγάζω τον μεγαλύτερο προβοκάτορα παρασυρτή απο έξω....)

Επεξ/σία από FromMyAshesRRR
  • Like 5
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Βλέπω παιδιά πως το Xlm έχει σταθερή πορεία  και μου αρέσει μέχρι τώρα η πορεία του, άλωστε έχουν πολλά κοινά με το Xrp.Ακούω γνώμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Sakis_Spooky είπε

1:42πμ Taipei
1:42πμ Hong Kong
2:42πμ Seoul
2:42πμ Tokyo

Σε πόσες ώρες είπαμε ξυπνάνε? @FromMyAshesRRR
 

Πάλι άυπνοι θα μείνουμε Κ δουλεύουμε πρωί αύριο🤷🏻‍♂️😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...