Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις τώρα, miklas είπε

H Revolut τώρα δουλεύει καλά που έπιασε  πάλι το 1€

Και σε μενα τα ιδια κανει..αν πας ομως π.χ να πουλησεις για να δεις αν δουλευει σε αφηνει;εμενα τπτ απο τα δυο,ετσι απλα για να δω αν λειτουργει..

2 λεπτά πριν, Christkg είπε

Και σε μενα τα ιδια κανει..αν πας ομως π.χ να πουλησεις για να δεις αν δουλευει σε αφηνει;εμενα τπτ απο τα δυο,ετσι απλα για να δω αν λειτουργει..

Οταν παω να αγορασω ενω δειχνει οτι εινσι στο 0.95 στην αγορα μου δειχνει 0.99..γτ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην αγορά 0,9999

πωληση 0,9512

πρωτη φορά τέτοια διαφορά δεν μπορώ να καταλαβω

Μόλις τώρα, miklas είπε

Στην αγορά 0,9999

πωληση 0,9512

πρωτη φορά τέτοια διαφορά δεν μπορώ να καταλαβω

Κάποιος;; Το δε kraken δεν μπορώ καθόλου να στείλω λεφτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πλεον τα πραγματα εχουν 3 δρομους

1)το πλεον δυσκολο.μπαινουμε μεσα στο τριγωνο σε εννια ωρες και πανω απο 1.34 και στα καπακια μια βδομαδα το πολυ απογειωση στα 2.78

2)νεο desending patern με απογειωση τον ιουλιο στα 2 78.

3)καθοδικο καναλι το οποιο εχει κιαλο πατο 0.65-0.40 

 

κλαψανε πολλες μανουλες. κριμα αν και φαινοταν το head ns του μπιτ αλλα δεν θελαμε να το πιστεψαμε με τα φουσκομενα μας μυαλα

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οταν μπαινει σε χωρους που δεν γνωριζει χωρις ιδιαιτερες υποδομες (στο κομματι των κρυπτο) αυτα θα παθαινει η Ρεβο. Εδω εχουν κρασαρει ολα τα μεγαλα ανταλλακτηρια. Η Ρεβο γιατι οχι;; Οι συναλλαγες εχουν παρει φωτια. Και φυσικα για να καταφερεις να αγορασεις χαμηλα πρεπει να κανεις αιτηση. Ολως τυχαιως απο 0,85€ και κατω δεν καταφερα να αγορασω τιποτα. Σικε το παιχνιδι. 

btw 2 μεταφορες εκανα απο Revo σε Binance. Η μια εγινε μεσα σε 10 λεπτα. Στην αλλη περιμενω ηδη 2 ωρες χωρις καποια ενημερωση! Λογικα σε 3 εργασιμες θα εμφανιστουν😂

Επεξ/σία από AggTs
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Kostas808080 είπε

Έχει κρασάρει για τα καλά η ρεβολουτ..

αλλες τιμές δείχνει από το investing ας πούμε...δείχνει 5 λεπτά πάνω από την τρέχουσα τιμή...

Isxyei..oti na nai deixnei..h evale kana foro agoraa gia na tousp@@@ p mpainane oloi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιστεύω ότι ξημέρωσε μια πολύ ωραία ημέρα. Εξαγνισμός!!! Κάτι σαν την κολυμπήθρα του Σιλωαμ!!! Αφού το ζήσαμε ας πάρουμε , όσοι θέλουν βέβαια, μερικά μαθήματα. Ανταλλακτήρια πεσμένα , Revolut νεκρή και τιμές αλλα αντί άλλων. Έβλεπες την. Ευκαιρία, ειχες χρήματα και δεν μπορούσες να αγοράσεις. Ήθελες να πουλήσεις και αυτο ακόμη ήταν δύσκολο η και αδύνατο. Πανικός και ελεύθερη πτώση παντού.Ειλικρινά πιστεύω ότι το θέμα με το sec μικρή σημασία έχει σήμερα μετά από όλα αυτα. Σήμερα και ίσως και τις επόμενες ημέρες έχει να καταλάβουν όλοι τι παίχτηκε και πως δεν θα την ξαναπατήσουν. Προσωπικά δεν πούλησα τίποτε  και μπόρεσα με κόπο και αγόρασα μόνο ΑDA αρκετά χαμηλά.Έκανα hold σε όλα  και περιμένω!!! Δεν ξερω αν έκανα σωστά. Πήρα ομως τα μαθήματα μου και δεν θα κάνω τα ίδια λάθη.

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, AggTs είπε

Οταν μπαινει σε χωρους που δεν γνωριζει χωρις ιδιαιτερες υποδομες (στο κομματι των κρυπτο) αυτα θα παθαινει η Ρεβο. Εδω εχουν κρασαρει ολα τα μεγαλα ανταλλακτηρια. Η Ρεβο γιατι οχι;; Οι συναλλαγες εχουν παρει φωτια. Και φυσικα για να καταφερεις να αγορασεις χαμηλα πρεπει να κανεις αιτηση. Ολως τυχαιως απο 0,85€ και κατω δεν καταφερα να αγορασω τιποτα. Σικε το παιχνιδι. 

btw 2 μεταφορες εκανα απο Revo σε Binance. Η μια εγινε μεσα σε 10 λεπτα. Στην αλλη περιμενω ηδη 2 ωρες χωρις καποια ενημερωση! Λογικα σε 3 εργασιμες θα εμφανιστουν😂

Λες νά περιμένουμε τόσο πολύ; Καί τα έχει δεσμεύσει κιόλας. Δεν μπορούμε να τα πάρουμε.

10 λεπτά πριν, Rafa1967 είπε

Εγώ πιστεύω ότι ξημέρωσε μια πολύ ωραία ημέρα. Εξαγνισμός!!! Κάτι σαν την κολυμπήθρα του Σιλωαμ!!! Αφού το ζήσαμε ας πάρουμε , όσοι θέλουν βέβαια, μερικά μαθήματα. Ανταλλακτήρια πεσμένα , Revolut νεκρή και τιμές αλλα αντί άλλων. Έβλεπες την. Ευκαιρία, ειχες χρήματα και δεν μπορούσες να αγοράσεις. Ήθελες να πουλήσεις και αυτο ακόμη ήταν δύσκολο η και αδύνατο. Πανικός και ελεύθερη πτώση παντού.Ειλικρινά πιστεύω ότι το θέμα με το sec μικρή σημασία έχει σήμερα μετά από όλα αυτα. Σήμερα και ίσως και τις επόμενες ημέρες έχει να καταλάβουν όλοι τι παίχτηκε και πως δεν θα την ξαναπατήσουν. Προσωπικά δεν πούλησα τίποτε  και μπόρεσα με κόπο και αγόρασα μόνο ΑDA αρκετά χαμηλά.Έκανα hold σε όλα  και περιμένω!!! Δεν ξερω αν έκανα σωστά. Πήρα ομως τα μαθήματα μου και δεν θα κάνω τα ίδια λάθη.

Ίσως τα μαθήματά σου πρέπει να τα μοιραστείς μαζί μας. Να πούμε καί τά δικά μας,για νά γίνουμε καλύτεροι όλοι.

Στη θεωρία είμαστε όλοι καλοί, στην πράξη κολλάμε. Εγώ για παράδειγμα ενώ τόσο καιρό αύξανα σε ποσότητα αυτά που ήθελα να κρατήσω ,και έβγαζα τα χρήματα της αγοράς από όσα δεν ήθελα όταν έφταναν σέ ένα καλό επίπεδο, αφήνοντας τα να τρέχουν με το κέρδος, λέγοντας να τα έχω στην άκρη για μία τέτοια περίπτωση, τελικά τα ξαναεπένδυα. Και να σήμερα που δεν μπόρεσα να κάνω τίποτα. Το μόνο καλό ότι μέχρι τώρα δεν χάνω κεφάλαιο. Δικό μου συμπέρασμα ; πρέπει να είμαστε ετοιμοπόλεμοι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Marizizel είπε

Λες νά περιμένουμε τόσο πολύ; Καί τα έχει δεσμεύσει κιόλας. Δεν μπορούμε να τα πάρουμε.

Αν ανεβουν οι τιμες παλι σε φυσιολογικα επιπεδα λογικα θα εμφανιστουν και τα χρηματα. Αλλα υπομονη. Ολη η αγορα ειναι στα πατωματα.

 

26 λεπτά πριν, Rafa1967 είπε

Προσωπικά δεν πούλησα τίποτε  και μπόρεσα με κόπο και αγόρασα μόνο ΑDA αρκετά χαμηλά.Έκανα hold σε όλα  και περιμένω!!! Δεν ξερω αν έκανα σωστά. Πήρα ομως τα μαθήματα μου και δεν θα κάνω τα ίδια λάθη.

Ουτε εγω πουλησα και αγορασα οσο πιο χαμηλα μπορουσα Xrp και καποια λιγα κομματια Ada. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, μια μικρη βοήθεια απο κάποιον που το έχει κάνει.

Ανταλλακτήριο binance.

Έστω ότι εχεις αγορασει σε τρεις τιμες: 1,00€, 0,90€, 0,85€ ας πουμς ιδιο αριθμο νομισματων και θες να πουλήσεις για να μπεις πιο χαμηλά με νέα αγορά, πως πουλάς αυτα που είχες παρει στο 1,00€ για να πέσει ο μεσοσταθμικός αγοράς; Ξέρει η binance ποια είχες πάρει με 1,00; Υπάρχει επιλογή να στείλεις αυτά τα νομίσματα για πώληση;

Σόρρυ αν ειναι προφανής η απάντηση και δεν την βρίσκω.

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...