Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η ρεβο επεκτάθηκε σε αχαρτογραφητα νερα χωρίς υποδομές, τωρα είδε τι σημαίνει αγορές και χρηματιστήρια.

Της έκατσε ξαφνικά Τζακποτ🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έλα ρε παιδιά...τι απέξω; 600δις περίπου αν θυμάμαι παιδιά φύγανε από το μάρκετ σε 3 μέρες...τι απέξω θέλουν;;; ποιόν θέλουν;;; από όλο το μάρκετ θέλουν; Από όλα τα coins;

Δεν αφορά το χρπ το σημερινό...θα βαρεσει και το FUD ύψιστα λβλ.

Τέλος πάντων. Νομίζω θα σταθεροποιηθεί η φάση για μερικές μέρες αλλά πιστεύω έχει ακόμα λίγο κάτω. Για να δούμε.

Επεξ/σία από shadowfax-1-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κάποτε θα συνέβαινε το σημερινό παιδιά μην κρυβόμαστε.

Δυστυχώς μαζί με το γ@μοbitcoin μας πήρε η μπάλα όλους.

Είχε δίκιο ο elon για το bitcoin και πολύ φοβάμαι ότι αυτό θα είναι και το τέλος της παντοδυναμίας του bit.

Δεν μπορεί ένα νόμισμα από μόνο του να έχει την μισή κεφαλαιοποίηση της αγοράς.

Ο elon πέτυχε αυτό που ήθελε με τον έναν ή τον άλλο τρόπο.μην ξεχνάμε ότι οι Κινέζοι με ότι σημαίνει αυτό ελέγχουν σχεδόν ολόκληρο το bitcoin.

 

Από την άλλη και είναι αυτό που ενδιαφέρει εμάς τους κατόχους xrp διάβασα ότι η μεγαλύτερη τράπεζα της Αιγύπτου θα χρησιμοποιεί την riple στις συναλλαγές της.

Προσωπικά δεν πειράζω τίποτα από τα xrp που έχω γιατί πιστεύω ότι θα ξεκαθαρίσει η αγορά από φάλαινες και υπερ κοστολογηνενα crypto και θα μείνουν τα σοβαρά project.

Κουράγιο σε όλους παιδιά.

Επεξ/σία από davarisx
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Είπαμε....μας θέλουν εκτός.   

0.78 στο Μπιτρου

Το χαμηλότερο που φτάσαμε; Για να δούμε πώς θα συνεχίσει η μέρα και η νύχτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Sakis_Spooky είπε

Το χαμηλότερο που φτάσαμε; Για να δούμε πώς θα συνεχίσει η μέρα και η νύχτα...

Μπα, Αυτό ήταν, χτυπησε το χαμηλό ποσό, πάτος. Διπλασίασαν τα κέρδη τους και εμείς μείνανε στο χοντλ....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντα υπάρχει και πιο κάτω, μην απογοητεύεσαι

Τα ανταλλακτήρια πρέπει να έχουν πάρει φωτιά. Εγώ πάντως ούτε sign in δεν τολμώ να επιχειρήσω από φόβο τι θα δω στο υπόλοιπο μου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, Christkg είπε

Η revolut m ta kleidwse ola.den m afhnei na agorasw tpt..pesane ola ston pato kai den afhnei na agoraseis..exei kanenas allos thema?

H mallon krasare h revolut gt den anoigei kan..xaxxa

😭😭😭

SOS 

Όπως πάντα επιλέγω να δω την καλή πλευρά των πραγμάτων. Ποια είναι; αυτή τη στιγμή να ξαναγοράσω χαμηλά! Έχω στείλει λεφτά στην binance (τα τελευταία μου) και πήρα  μήνυμα από τη revolut ότι θα πάνε έως  24 Μαΐου, τα νεύρα μου τι μπορώ να κάνω; Γνωρίζει κάποιος;

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Marizizel είπε

😭😭😭

SOS 

Όπως πάντα επιλέγω να δω την καλή πλευρά των πραγμάτων. Ποια είναι; αυτή τη στιγμή να ξαναγοράσω χαμηλά! Έχω στείλει λεφτά στην binance (τα τελευταία μου) και πήρα  μήνυμα από τη revolut ότι θα πάνε έως  24 Μαΐου, τα νεύρα μου τι μπορώ να κάνω; Γνωρίζει κάποιος;

 

 

 

 

 

Θα πανε ως 24 Μαιου τι;να σου πιστωθουν τα λεφτα;γτ εμενα με γραψε οτι αντιμετωπιζουν ενα προβλημα με την εφαρμογη π προσπαθουν να το λυσουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Christkg είπε

Θα πανε ως 24 Μαιου τι;να σου πιστωθουν τα λεφτα;γτ εμενα με γραψε οτι αντιμετωπιζουν ενα προβλημα με την εφαρμογη π προσπαθουν να το λυσουν..

Όχι. Ότι θα φτάσουν έως 24 Μαΐου.

54 λεπτά πριν, Christkg είπε

Η revolut m ta kleidwse ola.den m afhnei na agorasw tpt..pesane ola ston pato kai den afhnei na agoraseis..exei kanenas allos thema?

H mallon krasare h revolut gt den anoigei kan..xaxxa

😭😭😭😭😭

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Post άσχετο, σχετικό, για ενημέρωση.

Πριν μερικές μέρες με μπλόκαρε εντελώς η Εθνική για μεταφορές προς revolut. Μετά από πολλές συνομιλίες και αφού προσπαθούν να με πείσουν ότι κάνουν τα πάντα για την ασφάλειά μου, μου ζήτησαν να υπογράψω μία δήλωση όπου με απελευθερώνουν από τον έλεγχο της ασφάλειάς τους, αλλά θα αναλάβω και την ευθύνη σε περίπτωση που χάσω χρήματα κατά τις μεταφορές. Όλη αυτή η ιστορία μου έχει πάρει δύο μέρες όπου φυσικά έχασα, γιατί δεν μπόρεσα να μεταφέρω τα χρήματα που ήθελα τη στιγμή που τα ήθελα (αυτά το προηγούμενο σαββατοκύριακο). Αυτό που έκανα είναι ότι ζήτησα να μου υποδείξουν τον τρόπο με τον οποίον θα αλλάξω τη μισθοδοσία μου και οτιδήποτε έχω σε αυτούς προς άλλη τράπεζα Και εννοείται ότι παρακαλάνε να μην το κάνω αν και έχω αποφασίσει ότι φεύγω από εθνική με βηματάκια αργά.

Αυτό που με εξόργισε πάνω από όλα ήταν η ερώτηση, "κρυπτονομίσματα θα μεταφέρετε;"

Και φυσικά τα πήρα απαντώντας , "από ότι ξέρω από την εθνική μονο ευρώ μπορώ να μεταφέρω και από κει και πέρα δεν σας αφορά τι θα κάνω εγώ τα λεφτά μου.

Και σήμερα μου την κάνει η Revolut :(

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

να θες να αγοράσεις στο -40 και να μην μπορείς ... Binance  δεν μπορώ να βάλω ευρώ με τπτ με κάρτα απτις 2 το μεσημέρι για να πάρω xrp....

Επεξ/σία από vissman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, panosbel είπε

Είμαι δουλειααααα γαμωωωω…ποσά θέλω να αγοράσω τώρα…αλλά στην δουλειά δεν κάνουμε τέτοια….!

Τι δεν κάνουμε τέτοια;

-Παιδιά δεν ειμαι καλά πρέπει να πάω τουαλέτα. Και βάζεις όσα θες.

Στο γράφω  τώρα μέσα από την τουαλέτα. 

 

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, eliascm21 είπε

Πάντα υπάρχει και πιο κάτω, μην απογοητεύεσαι

Τα ανταλλακτήρια πρέπει να έχουν πάρει φωτιά. Εγώ πάντως ούτε sign in δεν τολμώ να επιχειρήσω από φόβο τι θα δω στο υπόλοιπο μου

Το κάτω είναι το μόνο σίγουρο και εχει και εκτίμηση "0".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...