Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις τώρα, actorius είπε

Φακ! Ας μη ρωτησω ποσα xrp ειχε στο snapshot καλυτερα ε; 😭

να μην ρωτησεις...εγώ έχω περισσότερα xD 

Κοίτα, βάλε 1 καφέ καθε μέρα 5 ευρώ, βάλε 2 πακέτα την ημέρα 10 ευρώ, δέν έχω κοπέλα γυναίκα οπότε όχι περιτά έξοδα μου να με γδύνουν ζωντανό, δέν έχω αυτοκίνητο(δικό μου) όχι συνδρομή τηλεώραση όχι ρουχα μόστρα μαγκιά και μούρες ταβερνες τραπέζια στα σκυλάδικα με μπουκάλια και λουλούδια πρώτη μουρη ....όλα πάνε στα κρύπτο. 

 

όσα ανάφερα τα έκοψα και βρήκα την υγειά μου. Κάτσε και γράψε σε χαρτί 1 με 2 μηνες τα έξοδά σου να δείς πως φεύγουν τα λεφτά. Άσε το έκανα και φρίκαρα. 3 δουλειές έκανα και πάλι δέν έφταναν....πέταξα τις βδέλες απο πάνω μου και εάν πάει το ΧΡΠ στα 4 δολλάρια με βλέπω να μην χρειάζετε να δουλεύω μετά. 

ΧΡΠ ΦΛΡ ΣΓΒ να ξερετε ειναι θυσαυρός. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κανείς που δεν έχει λάβει ακόμα τα claims του;;;; έκανα και την διαδικασία που αναφέρει ο Πάνος αλλά τίποτα.... 

Έχει κανείς καμιά ιδέα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια άλλη ιδέα είναι να κοιτάξεις να κανείς ενημέρωση εφαρμογή… μια άλλη να κανείς αυτό που είπε ο @FromMyAshesRRR…μια άλλη να επικοινωνήσεις με bifrost wallet είτε από τουιτερ είτε από την εφαρμογή να πας στο help center.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/10/2021 στις 4:56 ΜΜ, FromMyAshesRRR είπε

Οπότε για να ξεκκαθαρίσουμε. Εάν θέλουμε να αλλάξουμε προμηθευτή και θα θέλουμε να ξεκκινήσει απο την επόμενη εποχή, θα πρέπει ΠΡΙΝ την Πέμπτη στις 17:40 να έχουμε κάνει την αλλαγή . 

Εάν ΜΕΤΑ τις 17:41 της Πέμπτης, αλλάξουμε προμηθευτή, τότε τα ΣΓΒ μας παραμένουν στον τωρινό προμηθευτή για την ερχόμενη εποχή, και την ΕΠΟΜΕΝΗ εποχή, αλλάζει αυτόματα σε αυτόν που διαλέξαμε. 

Διαφωνεί κανείς ; 

Όπως τα βλέπω, ελπίζω το 0.39 να κρατήσει και μέχρι τα ξημερώματα του Σαββάτου και μετά να σπάσει η 200αρα ΜΑ/ΕΜΑ να διασταυρωθούν και να ξεκκινήσει η άνοδος προς το 0.45, την άλλη εβδομάδα προς το 0.53 και τέλος του μήνα στο +0.60. 

image.png.89b3a3eb3fb3f064341cd8cf42a56346.png

Χτυπησαμε το 0.45 και το 0.50 όπως είχα πει. Το 0.53 έρχεται . Ελπίζω για όλους μας η τιμή να μας κάνει την χάρη για ένα ντιπακι την 1η με 2 Νοεμβρίου για να αγοράσουμε λίγα παραπάνω 😂😆🤣  @panosbel 

Θέλω να δω αν φτάσουμε τα 5-10 ευρώ που είχα πει πριν την δημοσίευση του ΣΓΒ μέχρι τέλος της χρονιάς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Χτυπησαμε το 0.45 και το 0.50 όπως είχα πει. Το 0.53 έρχεται . Ελπίζω για όλους μας η τιμή να μας κάνει την χάρη για ένα ντιπακι την 1η με 2 Νοεμβρίου για να αγοράσουμε λίγα παραπάνω 😂😆🤣  @panosbel 

Θέλω να δω αν φτάσουμε τα 5-10 ευρώ που είχα πει πριν την δημοσίευση του ΣΓΒ μέχρι τέλος της χρονιάς. 

Αν παει 5€ μεχρι το τελος του ετους μηπως να πουλησω τα XRP μου και να τα ξαναγορασω τελος του ετους? Θα εχω μετα τουλαχιστον 3πλασια γιατι δεν βλεπω να μας αφηνουν να σηκωσουμε κεφαλι

Επεξ/σία από geoptik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι πιστεύεις εσύ σωστό να κάνεις. Αν το ΣΕΚ θέλει τα ΧΡΠ θα πάρει πρώτα τα @@ μου και δέχομαι και 589$ ανά ΧΡΠ αν τοσο πολύ τα θέλουν. 😂 

Για το ΣΓΒ απορώ που δεν ήμαστε ήδη πάνω από 1 δολάριο, όμως δεν ξέρω όπως είπε και κάποιος άλλος εδώ στο ινσομνια, όταν βγουν τα ΣΓΒ στο Binance τι έχει να γίνει. 

Λάθος μου Σορρυ,  είπα ευρώ....$ δολλάρια εννοώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Ότι πιστεύεις εσύ σωστό να κάνεις. Αν το ΣΕΚ θέλει τα ΧΡΠ θα πάρει πρώτα τα @@ μου και δέχομαι και 589$ ανά ΧΡΠ αν τοσο πολύ τα θέλουν. 😂 

Για το ΣΓΒ απορώ που δεν ήμαστε ήδη πάνω από 1 δολάριο, όμως δεν ξέρω όπως είπε και κάποιος άλλος εδώ στο ινσομνια, όταν βγουν τα ΣΓΒ στο Binance τι έχει να γίνει. 

Λάθος μου Σορρυ,  είπα ευρώ....$ δολλάρια εννοώ.

Εγω ειπα για το Binance. Την πρωτη ωρα θα γινει χαμος. Μετα βλεπουμε... βεβαια θα εχει αυξηθει ηδη η τιμη απο την ανακοινωση για listing

Οσο για τη πωληση XRP πλακα εκανα φυσικα...

Επεξ/σία από geoptik
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kouskous13 είπε

Καλημέρα οκ είμαι και εγώ. Τώρα το πρωί που το ξανά κοίταξα για κάποιο λόγο μου είχε προστεθεί το κέρδος στα sgb και όχι στο wsgb. 

Σωστα ετσι γινεται, τα rewards πηγαινουν στα sgb οχι στα wrapped. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα "έκλεισα" για πρώτη φορά στην epoch 3! Την προηγούμενη Κυριακή διάλεξα 2 providers, και τους άλλαξα την Πέμπτη το πρωί! Χθες Σάββατο δεν πήρα καθόλου rewards! Τώρα στο check rewards, βλέπω rewards για την epoch 4! Μήπως την πρώτη φορά που τα "κλείνεις" δεν παίρνεις rewards???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

να μην ρωτησεις...εγώ έχω περισσότερα xD 

Κοίτα, βάλε 1 καφέ καθε μέρα 5 ευρώ, βάλε 2 πακέτα την ημέρα 10 ευρώ, δέν έχω κοπέλα γυναίκα οπότε όχι περιτά έξοδα μου να με γδύνουν ζωντανό, δέν έχω αυτοκίνητο(δικό μου) όχι συνδρομή τηλεώραση όχι ρουχα μόστρα μαγκιά και μούρες ταβερνες τραπέζια στα σκυλάδικα με μπουκάλια και λουλούδια πρώτη μουρη ....όλα πάνε στα κρύπτο. 

 

όσα ανάφερα τα έκοψα και βρήκα την υγειά μου. Κάτσε και γράψε σε χαρτί 1 με 2 μηνες τα έξοδά σου να δείς πως φεύγουν τα λεφτά. Άσε το έκανα και φρίκαρα. 3 δουλειές έκανα και πάλι δέν έφταναν....πέταξα τις βδέλες απο πάνω μου και εάν πάει το ΧΡΠ στα 4 δολλάρια με βλέπω να μην χρειάζετε να δουλεύω μετά. 

ΧΡΠ ΦΛΡ ΣΓΒ να ξερετε ειναι θυσαυρός. 

Μη φουσκωνεις τα μυαλά του κόσμου ρε σύ. Καλό είναι αυτές τις απόψεις να τις κρατάμε για εμάς, ας κάνει ο καθένας το δικό του ψάξιμο και ας υπολογίσει τα ρίσκα του. 
 

Ξερω ότι τα λες καλοπροαίρετα αλλά καταλαβαίνεις πως σου το λέω  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Sakis_Spooky είπε

Τα "έκλεισα" για πρώτη φορά στην epoch 3! Την προηγούμενη Κυριακή διάλεξα 2 providers, και τους άλλαξα την Πέμπτη το πρωί! Χθες Σάββατο δεν πήρα καθόλου rewards! Τώρα στο check rewards, βλέπω rewards για την epoch 4! Μήπως την πρώτη φορά που τα "κλείνεις" δεν παίρνεις rewards???

Αν καταλαβα καλα δεν πηρες reward επειδη τα εκλεισες Κυριακη ενω το safe ειναι να τα κλεινεις εως Πεμπτη πριν τις 17:30 περιπου 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Maybedelete είπε

Αν καταλαβα καλα δεν πηρες reward επειδη τα εκλεισες Κυριακη ενω το safe ειναι να τα κλεινεις εως Πεμπτη πριν τις 17:30 περιπου 

Ας βάλω τις ημερομηνίες...

Τα "έκλεισα" για πρώτη φορά στην epoch 3! Την προηγούμενη Κυριακή 10.10.2021 διάλεξα 2 providers, και τους άλλαξα την Πέμπτη 14.10.2021 το πρωί πριν τις 17:41! Χθες Σάββατο 16.10.2021 δεν πήρα καθόλου rewards! Τώρα στο check rewards, βλέπω rewards για την epoch 4! Μήπως την πρώτη φορά που τα "κλείνεις" δεν παίρνεις rewards???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...