Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, Sakis_Spooky είπε

Ας βάλω τις ημερομηνίες...

Τα "έκλεισα" για πρώτη φορά στην epoch 3! Την προηγούμενη Κυριακή 10.10.2021 διάλεξα 2 providers, και τους άλλαξα την Πέμπτη 14.10.2021 το πρωί πριν τις 17:41! Χθες Σάββατο 16.10.2021 δεν πήρα καθόλου rewards! Τώρα στο check rewards, βλέπω rewards για την epoch 4! Μήπως την πρώτη φορά που τα "κλείνεις" δεν παίρνεις rewards???

Σοου βγάζει καθόλου το previous epoch αμοιβή ; ή δεν σου δείχνει τίποτα ; 

48 λεπτά πριν, thetiesthatbind είπε

Μη φουσκωνεις τα μυαλά του κόσμου ρε σύ. Καλό είναι αυτές τις απόψεις να τις κρατάμε για εμάς, ας κάνει ο καθένας το δικό του ψάξιμο και ας υπολογίσει τα ρίσκα του. 
 

Ξερω ότι τα λες καλοπροαίρετα αλλά καταλαβαίνεις πως σου το λέω  

καταλαβάινω τί λές δέν διαφωνώ,  αλλα δέν μου κάνει καρδιά να τυρανιούνται με τόσες βδέλες που κυκλοφορούν :lol:  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Φαίνετε να οδεύουμε προς τα εκεί μέχρι τέλος του μήνα. (εκτός απροόπτου) 

Σε περίπτωση που κάνει πτώση, έχουμε αντίσταση στο 0.54-0.59 και το κατώτερο 0.43-0.37 . 

Οπότε ΑΝ πάμε προς τα εκεί, υπάρχει περίπτωση να ξαναδοκιμάσει να πέσει προς τις δύο προηγούμενες αντιστάσεις που ανάφερα. 

Στα τέλη του μήνα με αρχές του επομένου , έτσι και ξανακατεβαίνει προς τα 0.43 θα αγοράσω, αλλιώς έχασα την ευκαιρια. Υπάρχουν πολλά άλλα πρότζεκτ που θα ήθελα να αγοράσω αλλα "You cant always have what you want" Rolling Stones....

image.png.1278999bca4bb15a2796c07a9e477008.png

8 λεπτά πριν, Sakis_Spooky είπε

image.png.777278b4a7007e870ad8b3043ad09726.png

Αυτό μου βγάζει...

Balls...ε τότε ίσως να παίζει αυτό που είπες. Τι να πώ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, Sakis_Spooky είπε

Ας βάλω τις ημερομηνίες...

Τα "έκλεισα" για πρώτη φορά στην epoch 3! Την προηγούμενη Κυριακή 10.10.2021 διάλεξα 2 providers, και τους άλλαξα την Πέμπτη 14.10.2021 το πρωί πριν τις 17:41! Χθες Σάββατο 16.10.2021 δεν πήρα καθόλου rewards! Τώρα στο check rewards, βλέπω rewards για την epoch 4! Μήπως την πρώτη φορά που τα "κλείνεις" δεν παίρνεις rewards???

Η λογικη λεει οτι για να παρεις rewards την εποχη 3 θα επρεπε να τα κλεισεις πριν την πεμπτη 17:41 και οχι την κυριακη που τα εκλεισες

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Maybedelete είπε

Η λογικη λεει οτι για να παρεις rewards την εποχη 3 θα επρεπε να τα κλεισεις πριν την πεμπτη 17:41 και οχι την κυριακη που τα εκλεισες

Άρα για να έπαιρνα rewards για την epoch 3 έπρεπε να τα κλείσω μέχρι την Πέμπτη της epoch 2... Επομένως εγώ τα έκλεισα μέσα στην epoch 3, άρα θα πάρω rewards στο τέλος της epoch 4, το Σάββατο 23.10.2021. Για αυτό και ΣΩΣΤΑ μου βγάζει το check την παρακάτω εικόνα... Δεν πειράζει μια χαρά είναι και αυτά... 🤑💎

image.png.81f05fcca15a21721aa4da3034a49106.png

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας,

Παρακολουθώ και διαβάζω το υλικό του φόρουμ αρκετό καιρό τώρα ..Ευχαριστούμε πολύ για όλες αυτές τις πληροφορίες πραγματικά όλες οι απόψεις/συμβουλές είναι εξαιρετικά  χρήσιμες!

Θα ήθελα να ρωτήσω σχετικά με το airdrop exfi που ανακοινώθηκε στο bitrue

Απλά χρειάζεται αν έχεις τα sgb sto Wallet σου ή πρέπει να κάνεις κάποιου είδους claim ?

θα λάβεις την ίδια ποσότητα με αυτήν που θα λάμβανες στο bifrost( σε αναλογία με sgb) ?

και που προτείνετε από τα δύο ? 

 

Τέλος πέρα από το claim Gia Els kai to airdrop gia exfi einai kapoio allo pou trexei ayth tin periodo ??

Χάρηκα και πάλι!


 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/10/2021 στις 11:09 ΜΜ, FromMyAshesRRR είπε

XRP army.....θα μας λούσουν με χρήμα....

Ξέρετε τί θα πεί 1ΕΞΦΙ = 235,275 ΣΓΒ ? .......... 1 ΣΓΒ = 0,56 δολλάρια.....τα 235,275 ΣΓΒ πόσα ? ..... 131 δολλάρια.... Ο_Ο ναι τι ειπατε παρακαλώ ; 

image.png.9dcff848680f3cdc1f1c62fb58a6356d.png

@CostasGp21

Στις 5/10/2021 στις 11:58 ΜΜ, FromMyAshesRRR είπε

image.png.deca3a3ed8fe72ee42967f73fe038be9.png

 

Απολύτος τίποτα. Εύχομαι να τα έχετε στο Bifrost delegated γιατί ο ΤΟΚΟΣ θα μετρήσει οπότε όσα πιό πολλά έχουμε τόσο περισσότερα θα πάρουμε... Ο_Ο

@CostasGp21

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

ok ara einai to idio apla an ta exeis bifrost afksanontai me tous tokous opote einai h pio simferwn epilogh swsta? 

Επεξ/σία από CostasGp21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς, βάλτα στο Μπίφροστ και εκείνα να αυξάνονται, στις 5 νοεμβρίου θα γίνει το σναπσοτ. Πότε θα μας τα δώσουν δέν νομίζω να είναι ακόμη γνωστό ή μου διαφεύγει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Ακριβώς, βάλτα στο Μπίφροστ και εκείνα να αυξάνονται, στις 5 νοεμβρίου θα γίνει το σναπσοτ. Πότε θα μας τα δώσουν δέν νομίζω να είναι ακόμη γνωστό ή μου διαφεύγει. 

A48631D1-37D9-4E43-ABA8-C505CE8E11FB.jpeg.69279f766c1cda6b006c8d95727ca0ad.jpeg

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με σημερινή τιμή ένα exfi περίπου 100δολλαρια ( διορθώστε με αν έκανα κάποιο λάθος ) 

άρα με το που βγει η λογική δεν λέει πως όλοι θα πουλήσουν και μετά ίσως φτάσει και κοντά στο 1 ευρώ?

άρα το βέλτιστο δεν είναι να πουλήσεις απευθείας για να αγοράσεις μετά 100Χ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω το  100δολλάρια να μήν το συμπέρανες απο τους δικούς μου ανορθόδοξους υπολογισμούς. Το πώς θα εξελιχτεί ακόμη δέν το ξέρουμε. Ελπίζω φυσικα στα 100+ δολλαρια φυσικα xD hhaha

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Ελπίζω το  100δολλάρια να μήν το συμπέρανες απο τους δικούς μου ανορθόδοξους υπολογισμούς. Το πώς θα εξελιχτεί ακόμη δέν το ξέρουμε. Ελπίζω φυσικα στα 100+ δολλαρια φυσικα xD hhaha

1 exfi για κάθε 235 sgd σωστά ? άρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, CostasGp21 είπε

Με σημερινή τιμή ένα exfi περίπου 100δολλαρια ( διορθώστε με αν έκανα κάποιο λάθος ) 

άρα με το που βγει η λογική δεν λέει πως όλοι θα πουλήσουν και μετά ίσως φτάσει και κοντά στο 1 ευρώ?

άρα το βέλτιστο δεν είναι να πουλήσεις απευθείας για να αγοράσεις μετά 100Χ?

1 exfi= 235,275SGB. Αυτη θα ειναι η αναλογια για το airdrop. Μας λεει καποιος οτι αυτη θα ειναι και η τιμη εναρξης? 

Μακαρι να ειναι βεβαια. Επισης μας εχουν πει ποτε και που θα λανσαριστουν για διαπραγματευση τα Exfi?

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...