Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Maybedelete είπε

Ναι, καποιοι ηδη διαμαρτυρονται ομως πως εχουν οικογενειακους λογαριασμους

και εγώ είμαι τσοπάνος έχω ζώα ....τι λενε τωρα ρε....ρε διαγράψτε τους λογαριασμούς τους ρε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, geoptik είπε

Το limited trustlines (only 1000) σημαινει οτι μονο οι πρωτοι 1000 θα παρουν?

https://twitter.com/xrpkermit/status/1445790258373693450?s=20

Νομιζω πλεον ειναι 30.000 το οριο και δεν εχει καλυφθει ακομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, MinuStrike είπε

οσον αφορα το songbird πιστευετε θα πεσει μεγαλο ξεπουλημα αφου γινουν τα screenshot?

Όχι απαραίτητα, το SGB είναι σα το Kusama. Θα βγουν και projects επάνω του που θα μπορείς να αγοράσεις και λογικά θα αποκτήσουν και αξία γιατί θα έχουν μικρό supply. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, MinuStrike είπε

οσον αφορα το songbird πιστευετε θα πεσει μεγαλο ξεπουλημα αφου γινουν τα screenshot?

Με τέτοιο εβδομαδιαίο yield που προσφέρει και καλή προοπτική για μελλοντική αξία δεν είναι λογικό να γίνει κάτι τέτοιο.

Η αγορά βέβαια δεν είναι λογική και χειραγωγείται οπότε μπορεί να γίνει και αυτό που λες από μεγάλα πορτφόλια για να μαζέψουν πιο πολλά.


Αυτό που κάνω για να κοιμάμαι τα βράδια είναι να σκέφτομαι long-term και να μη με ανησυχεί το εφήμερο. Το εφήμερο στην ερώτηση σου, αν πιστεύω στο project, θα το έβλεπα σα καλό buying opportunity.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα φαινεται επισης λογικο αφου θα παρουν μονο ενα screenshot να πας να μετατρεψεις για λιγες ωρες ολα τα coins σου σε sgb και μετα παλι πισω. καταλαβαινω κατι λαθος? τι να πω. παντα ενα ρισκο ειναι ολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι λίγες ώρες μπορεί να είναι και max μία ημέρα γιατί δε ξέρεις τι ώρα θα γίνει το snapshot, σωστά;

Λογαριάζεις fees, αυξομειώσεις, νέα fees και πράττεις! Με κλεισμένα για staking/τoκισμούς και διασκορπισμένα σε exchanges/wallets μπελά και ασύμφορο το βρίσκω για μένα, για κάποιον άλλο όμως μπορεί να δουλεύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ta exfi pou tha paroume arage na akoloythisoun poreia sgb? dhladh ptwsh meta thn enarksh ara na symferei na ta pouliseis apaftheias kai na ta agoraseis pali pio xamila ? 

Pali fanike h dinamh tou sec me thn paratash , opws fainete oyte ton martio tha ksepleksoume me aythn thn istoria , ektos pali kai sto anamenomeno bull run tou Jan-feb-march...ypomonh kapoia stigmh tha gyrisei kai mesa sta bears tha eimaste oi bulls AN to rolo tou XRP den ton parei kapoio allo coin ...giati h anagki gia kati tetoio einai olofanero to thema einai poios tha parei ta hnia.

 

Sgb prwsopikh mou apopsh meta to airdrop tha doume megalo dip , twra an epanalthei meta logo projects tokwn klp einai allo thema 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξενέρωμα να βλέπω το Σολάνα να μας ξεπερνάει σε Μάρκετ καπ. Ωραίο πρότζεκτ μεν, όμως λογικά αν ήμασταν φρι απο SEC θα ήμασταν από πάνω. Αλλά το τι πραγματικά συμβαίνει έχει σημασία.

 

Ήμασταν το μόνο κοιν με τόσα καλά και τόσο μπροστά σε θέμα τεχνολογίας αλλά πλέον προχωράνε και άλλα ωραία πρότζεκτ.

 

Άντε να δούμε πότε και ΑΝ θα ξεμπλέξουμε. Το έχω ξαναγράψει:κου ρα για.

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, shadowfax-1- είπε

Ξενέρωμα να βλέπω το Σολάνα να μας ξεπερνάει σε Μάρκετ καπ. Ωραίο πρότζεκτ μεν, όμως λογικά αν ήμασταν φρι απο SEC θα ήμασταν από πάνω. Αλλά το τι πραγματικά συμβαίνει έχει σημασία.

 

Ήμασταν το μόνο κοιν με τόσα καλά και τόσο μπροστά σε θέμα τεχνολογίας αλλά πλέον προχωράνε και άλλα ωραία πρότζεκτ.

 

Άντε να δούμε πότε και ΑΝ θα ξεμπλέξουμε. Το έχω ξαναγράψει:κου ρα για.

Το SOL είναι centralised, αυτό από μόνο του αναιρεί ο,τι καλό και αν έχει. 
 

Το ΧΡΠ ήταν και παραμένει να είναι το μοναδικό που τα έχει όλα και δε το πιάνει κανεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, thetiesthatbind είπε

Το SOL είναι centralised, αυτό από μόνο του αναιρεί ο,τι καλό και αν έχει. 
 

Το ΧΡΠ ήταν και παραμένει να είναι το μοναδικό που τα έχει όλα και δε το πιάνει κανεις 

Και το "επιχειρημα" ότι ανοίκει σε μια εταιρία (ριπλ) ?

 

Εγώ περιμένω πάντως άλλη μια πτώση , προς τα 0.8 euro

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...