Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά μια ερώτηση έχω μετατρέψει  αρκετά xrp σε solο στο xumm.θεωρείται ότι θα ανεβεί και άλλο το solo μέχρι 24/12 γιατί προς το παρών πάει τρένο 

Επεξ/σία από miklas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

11 ώρες πριν, kerkakos είπε

Τα βλεπω δυστυχως. Θα ρθουν καλυτερες μερες! Εχω λιγες γνωσεις, αλλα κανω λαθος που θεωρω το eth σχετικα κακο project και αδικα εχει φτασει τοσο ψηλα?!

Όχι, όποιος έχει γνώσεις το ίδιο πιστεύει. Αμα ηταν στο χερι μου δε θα είχα κανενα ERC-20 Token. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, miklas είπε

Παιδιά μια ερώτηση έχω μετατρέψει  αρκετά xrp σε solο στο xumm.θεωρείται ότι θα ανεβεί και άλλο το solo μέχρι 24/12 γιατί προς το παρών πάει τρένο 

Πολλά μπορείς να κανεις το θέμα είναι κατά ποσο θα σου βγει. Εγώ ας πούμε σχεδιάζω την ημέρα πριν το σναπσοτ του σόλο να μετατρέψω όλα τα els σε χρπ και να πάρω παραπάνω σόλο. Μετά θα ξαναπάρω τα els πίσω και θα δω τι θα κάνω με τα σόλο.δεν θέλω να ρισκάρω τα χρπ μου αγοράζοντας σόλο προσωπικά. Είναι προσωπική εκτίμηση του καθενός! 🤟

Επεξ/σία από panosbel
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, panosbel είπε

Πολλά μπορείς να κανεις το θέμα είναι κατά ποσο θα σου βγει. Εγώ ας πούμε σχεδιάζω την ημέρα πριν το σναπσοτ του σόλο να μετατρέψω όλα τα els σε χρπ και να πάρω παραπάνω σόλο. Μετά θα ξαναπάρω τα els πίσω και θα δω τι θα κάνω με τα σόλο.δεν θέλω να ρισκάρω τα χρπ μου αγοράζοντας σόλο προσωπικά. Είναι προσωπική εκτίμηση του καθενός! 🤟

SOLO >>>>>> ELS, για εμένα. 
 

και μετανιώνω που δε το πήρα στα 0.047 και είπα να το αφήσω για Χριστούγεννα. Ε μετά ανακοινώθηκε το σναπσοτ and the rest is history 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδεχομένος 

εντός 2 μερες το ΕΛΣ να πάει προς 0.20

εντός 5 ημέρες το ΣΓΒ να πάει προς 0.48 (ΕΞΦΙ αεροληψη 12δεκεμβριου)

εντός 5 ημέρες το ΧΡΠ προς 1.09(το ΧΡΠ δεν θα πάει πολύ ψηλά γιατί προτιμούν το Σολο για την αερολήψη24δεκεμβρίου) 

εντός 5 ημέρες το ΧΛΜ προς τα 0.39 (αερολήψη στις 14δεκεμβρη) 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ώπα τι δίνουν στο χλμ; Που; Όχι ότι έχω πολλά άλλα γιατί να χαρίσουμε (πλς μην πεις xumm😛δώσε στα ανταλλακτηρια).Edit $Aqua(μόνο αυτό βρήκα. Δε ξέρω αν είναι αυτό β αν είναι legit)?? 15/12?

Λολ όντως πρέπει να γίνει θέμα airdrop xrp/xlm.

Δε προλαβαίνουμε ρεεε.

Υγ:Η moneygram θα ξεκινήσει συνεργασία με xlm λέει (?).

Btw:* ενδεχομένως.

Επεξ/σία από shadowfax-1-
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, shadowfax-1- είπε

Ώπα τι δίνουν στο χλμ; Που; Όχι ότι έχω πολλά άλλα γιατί να χαρίσουμε (πλς μην πεις xumm😛δώσε στα ανταλλακτηρια).Edit $Aqua(μόνο αυτό βρήκα. Δε ξέρω αν είναι αυτό β αν είναι legit)?? 15/12?

Λολ όντως πρέπει να γίνει θέμα airdrop xrp/xlm.

Δε προλαβαίνουμε ρεεε.

Υγ:Η moneygram θα ξεκινήσει συνεργασία με xlm λέει (?).

Btw:* ενδεχομένως.

Ναι το ΧΡΠ ήταν πρώτα στην Μoneygram και μετά το πήρε το ΧΛΜ. 

(να θυμίσω το pfd του WEF) https://www3.weforum.org/docs/WEF_Getting_Started_Cryptocurrency_2021.pdf

Επίσης το ιδιο Φόρουμ είχε πεί για το ΧΡΠ οτι είναι κατάλληλο για retail use (καταναλωτική χρήση) οπότε με το MOneygram αυτό θα γίνει. Τώρα βεβαια άλλαγαν τα σχέδια τους και μπήκε το ΧΛΜ στην μέση. 

Οπότε καλό είναι να έχουμε diversification στο πουγκάκι μας. 

image.png.ea9d5e3b3471f0b4554904a16d771778.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Screenshot_2021-11-25_185957.jpg

 

Τί θα πεί ο ποιητής θα ρωτήσει κάποιος....

https://en.wikipedia.org/wiki/Depository_Trust_%26_Clearing_Corporation

image.png.6b0c4bdb3bb42c6a9101587340798c6b.png

Με απλά λογάκια....γεμίστε όσο μπορείτε με ΧΡΠ-ΧΛΜ-ΧDC-ALGO-IOTA-Proppy-hbar

ps : ELS πρίν 2 μήνες ήταν στα 4 δολλάρια...τώρα είναι στα 0.16σεντ μετά την αερολήψη. Και όπως είχε κάνει διαμοίραση ο Τόμας απο το whitepaper του ΕΛΣ, θα υποστιρήξουν και στακιγκ (και οπως διαμοιράστηκε και το Σάκης) 647% ΑΡΙ θα δώσει το Bitrue.....

 

Επεξ/σία από FromMyAshesRRR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, FromMyAshesRRR είπε

Screenshot_2021-11-25_185957.jpg

 

Τί θα πεί ο ποιητής θα ρωτήσει κάποιος....

https://en.wikipedia.org/wiki/Depository_Trust_%26_Clearing_Corporation

image.png.6b0c4bdb3bb42c6a9101587340798c6b.png

Με απλά λογάκια....γεμίστε όσο μπορείτε με ΧΡΠ-ΧΛΜ-ΧDC-ALGO-IOTA-Proppy-hbar

ps : ELS πρίν 2 μήνες ήταν στα 4 δολλάρια...τώρα είναι στα 0.16σεντ μετά την αερολήψη. Και όπως είχε κάνει διαμοίραση ο Τόμας απο το whitepaper του ΕΛΣ, θα υποστιρήξουν και στακιγκ (και οπως διαμοιράστηκε και το Σάκης) 647% ΑΡΙ θα δώσει το Bitrue.....

 

Το ΙΟΤΑ ειναι ενα κακο και αστειο ανέκδοτο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, thetiesthatbind είπε

Το ΙΟΤΑ ειναι ενα κακο και αστειο ανέκδοτο. 

Για τα micropayments δεν θα είναι με τα ΧΡΠ. Το ΙΟΤΕΧ που έχει μπλεχτεί με την αυτοκινητοβιομηχανία και τις συναλλαγές θα αναλάβει τον εκεί τομέα. Δέν είναι ανταγωνιστής της Ριππλ και του ΧΡΠ, άλλη δουλειά θα κάνει εκείνο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/11/2021 στις 7:21 ΜΜ, Sakis_Spooky είπε

1.01$, 0.98$, 0.95$ o @FromMyAshesRRR... 

0.74$ o Alessio...

0.70$ o @popai32

Διαλέχτε τιμές... για εκτόξευση!!! 

Πάμε για... 0,85$ @FromMyAshesRRR

Αφού τις "πιάνεις" τις τιμές...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/11/2021 στις 5:31 ΜΜ, FromMyAshesRRR είπε

Λοιπόν, έχουμε και λέμε. 

Στο γράφημα βλέπουμε πως το τρίγωνο της τρέχοντας τρέντ κλείνει στις 25 νοέμβρη. 

Μικροπρόθεσμα προβλέπω μία πτώση στα 0.94 

Μας βγήκε η 25νοεμβρη, μας βγήκε το 0.94 , αντε να δούμε αν θα πέσουμε και άλλο μέχρι το τέρμα η ξεκινήσει η άνοδος. Το σίγουρο είναι πως τέτοιο σαμποτάζ δεν έχει ξαναγίνει. Τι να πω,  Θέλω να δω που θα καταλήξει με το γαμοΣΕΚ. 

@Sakis_Spooky

και ξέρεις θέλω να δώ αν τελικά θα μας το τραβήξει μέχρι το τέλος του πρώτου τριμήνου το ΣΕΚ και μετά να δούμε το μούν.... όπως και να έχει, είμαι απίστευτα εκνευρισμένος. 

image.png.5a4785f0c0858f8b0c46b0194cf49f9f.png

ούτε το 0.85 ούτε το 0.75 είναι off the table. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...