Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγώ αγόρασα @kerkakos αλλα μονο αγοράζουμε και μούν δέν βλέπουμε. Μου θυμίζει τα παλιά μου  ραντεβουδάκια...πληρώνεις για σινεμάδες καφέδες ρεστοράντ και μούν δέν βλέπεις.  xaxaxxaax  

Βλέπεις κάτι ξεκάρφωτα να κανουν 300% πάνω και εμείς είμαστε 50% κάτω. Τι να πώ.... όπως νομίζει ο καθένας. Εγώ θέλω 10κ ΧΛΜ και καμιά 100 ΕΞΦΙ να αγοράσω(όταν βγούν στην αγορά) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαχαχα true story. Ειστε πολυ ωραιοι και ευχαριστω ολα τα παιδια για τις γνωσεις που προσφερετε. Λεω να αγορασω και γω λιγο. Αν και ασχετο.. μηπως ψωνισατε και τιποτα αλλο..; Υποστηριζω πολυ xrp αν κ στο wallet μου εχω διαφορα coins, οπως ολοι νομιζω. Επισης 10 k xlm γτ αν μου επιτρεπεις;

Επεξ/σία από kerkakos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, kerkakos είπε

Χαχαχα true story. Ειστε πολυ ωραιοι και ευχαριστω ολα τα παιδια για τις γνωσεις που προσφερετε. Λεω να αγορασω και γω λιγο. Αν και ασχετο.. μηπως ψωνισατε και τιποτα αλλο..; Υποστηριζω πολυ xrp αν κ στο wallet μου εχω διαφορα coins, οπως ολοι νομιζω. Επισης 10 k xlm γτ αν μου επιτρεπεις;

 

πάμε εδώ για συζήτηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/11/2021 στις 12:46 ΠΜ, thetiesthatbind είπε

Το ADA θα φάει τη μπάμια απο το SEC, όποιος δε το βλέπει τι να πω :D 

ακόμα περιμένουμε το τεράστιο κρας που έβλεπες/βλέπατε πριν κάτι μήνες πάντως.

Από τότε , τα περισσότερα νομίσματα είτε σοβαρά είτε meme coins είτε meta είτε defi κάνανε ATH.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ryu_hadouken είπε

ακόμα περιμένουμε το τεράστιο κρας που έβλεπες/βλέπατε πριν κάτι μήνες πάντως.

Από τότε , τα περισσότερα νομίσματα είτε σοβαρά είτε meme coins είτε meta είτε defi κάνανε ATH.

το κράς έρχετε, εσυ φρόντισε να έχεις βγάλει κέρδος ή να είσαι έτοιμος να τα βγάλεις, γιατί όταν έρθει θα μας πιάσει όλους με τα βρακιά κατεβασμένα και δέν είναι καθόλου ευχάριστο το συναίσθημα που ακολουθεί....ειδικά άμα ο πατέρας της είναι κυνηγός και κρατά το δίκανο στα χέρια του εκεινη την στιγμή....μου έχει τύχει γιαυτό σε λέω...δεν το εύχομαι σε κανενα....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

το κράς έρχετε, εσυ φρόντισε να έχεις βγάλει κέρδος ή να είσαι έτοιμος να τα βγάλεις, γιατί όταν έρθει θα μας πιάσει όλους με τα βρακιά κατεβασμένα και δέν είναι καθόλου ευχάριστο το συναίσθημα που ακολουθεί....ειδικά άμα ο πατέρας της είναι κυνηγός και κρατά το δίκανο στα χέρια του εκεινη την στιγμή....μου έχει τύχει γιαυτό σε λέω...δεν το εύχομαι σε κανενα....

Και όταν ερθει το κρας θα ειναι κατι σαν φλας κρας η πιστευεις θα έχει διάρκεια και πόση διάρκει εκτιμάς θα έχει μέχρι την ανάκαμψη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Maybedelete είπε

Και όταν ερθει το κρας θα ειναι κατι σαν φλας κρας η πιστευεις θα έχει διάρκεια και πόση διάρκει εκτιμάς θα έχει μέχρι την ανάκαμψη;

εχω ξαναπεί πως δεν πιστεύω στο σουπερ cycle και οτι δέν με έχουνε πείσει. Πιστεύω πως η μουσική έχει τελειώσει, τα φώτα έχουν ανάψει, τα γκαρσόν σημαζεύουν τις καρέκλες, οι καθαρίστριες σκουπίζουν και μία παρέα ακόμα αρνείτε να πάει στα σπίτια τους. 

Απλά πράγματα, η μαφία των τριών πιέζει την αγορά για να μας εξαναγκάσει να αγοράσουμε τα δύο τους κρύπτο/χρεώγραφα μονο και μονο επειδή οι μεγάλοι τους έχουν επενδύσει πολλά εκεί. 

Γιατί θέλουν τα λεφτά μας να τα βάλουμε στα δικά τους δύο κρύπτο για να βγάλουν τα αντερά τους. Απλά πράγματα. 

δέν βλέπω να χορταίνει ο άπατος τους. το κράς θα γίνει λίγο μετά που θα ξεκκινήσουμε να ανεβαίνουμε μονο και μονο για να μας κάνει να νιώσουμε "έλα λιγο έπεσε, ας περιμένουμε να ανεβεί" όπως έγινε απο τον μάιο ώς τώρα που δεν μπορέσαμε εμείς να πάμε πάλι πιό πάνω. Όπως όταν φτάσαμε το 1.34 δέν τα πουλήσαμε γιατί είπαμε, ε τωρα ξεκκινάει επιτέλους να ανεβαίνει. 

Ψυχολογικός πόλεμος, κλασσικά. Να αγανακτήσουμε και να τα πουλήσουμε και να αγοράσουμε τα @@ τα κρύπτο τους. Νομίζω και ο Στήβι Γουόντερ μπορεί να δεί το τί γίνετε....

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, FromMyAshesRRR είπε

Ψυχολογικός πόλεμος, κλασσικά. Να αγανακτήσουμε και να τα πουλήσουμε και να αγοράσουμε τα @@ τα κρύπτο τους. Νομίζω και ο Στήβι Γουόντερ μπορεί να δεί το τί γίνετε....

Η φράση - χρυσός !

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...