Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

To XRP αυτο που καταλαβαίνω είναι ότι αν γίνει relist θα απογειωθεί, για να γίνει αυτό βέβαια πρέπει να έρθει συμφωνία με το SEC ( ; ). Είναι ρίσκο με ανοιχτή δίκη να επενδύσει κανείς, πρέπει να το έχουν όλοι όσοι βλέπουν το τοπικ απέξω αυτό στο μυαλό τους.

Δε νομίζω να είναι κάποιος οικονομικός σύμβουλος από εμάς οπότε πρέπει λίγο να προσέχει τι λέει και πως το λέει για να μην πάρει κανείς κανένα στο λαιμό του.

Η δίκη μπορεί να τελειώσει σε 14 μήνες μπορεί και νωρίτερα, μέχρι τότε, όσοι θέλουν να τζογάρουν/ρισκάρουν αγοράζουν. Αν τους βγει, βγήκε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, thetiesthatbind είπε

To XRP αυτο που καταλαβαίνω είναι ότι αν γίνει relist θα απογειωθεί, για να γίνει αυτό βέβαια πρέπει να έρθει συμφωνία με το SEC ( ; ). Είναι ρίσκο με ανοιχτή δίκη να επενδύσει κανείς, πρέπει να το έχουν όλοι όσοι βλέπουν το τοπικ απέξω αυτό στο μυαλό τους.

Δε νομίζω να είναι κάποιος οικονομικός σύμβουλος από εμάς οπότε πρέπει λίγο να προσέχει τι λέει και πως το λέει για να μην πάρει κανείς κανένα στο λαιμό του.

Η δίκη μπορεί να τελειώσει σε 14 μήνες μπορεί και νωρίτερα, μέχρι τότε, όσοι θέλουν να τζογάρουν/ρισκάρουν αγοράζουν. Αν τους βγει, βγήκε. 

Το έχω ξαναπεί και άλλη φορά., εάν δέν μοιραστεί κανείς τα κέρδη του επειδή ακούει κανένα τότε δεν θα πρέπει να ρίξει κατηγορίες σε κάποιον για τη ζημιά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Το έχω ξαναπεί και άλλη φορά., εάν δέν μοιραστεί κανείς τα κέρδη του επειδή ακούει κανένα τότε δεν θα πρέπει να ρίξει κατηγορίες σε κάποιον για τη ζημιά. 

Οχι φιλαρακι δεν καταλαβες καλα θα μου δωσεις πισω οτι εχασα.Και επισεις θα μου δωσεις και 20 % απο τα κερδη σου.ετσι.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, panosbel είπε

Τι γκρίνια έπεσε που ανεβαίνει 😂😂😂 

γιατί θέλω και άλλα στις τιμές που είχα συνηθίσει εδώ και 2 χρόνια χαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, thetiesthatbind είπε

Άστο μωρε να ανέβει, μακριά δε μπορει να παει ουτως ή αλλως ακομη :D 

Είναι πολλοί που λένε πως μπορεί να πάει στο 1 ευρώ μέχρι τέλος εβδομάδας. Μακριά δεν μπορεί να πάει αν δεν τελειώσει το θέατρο σκιών σίγουρα.

Πιστευω όμως όπως ξαναείπα και άλλη φορά, στο ερχόμενο μπουλραν ότι δεν θα ανέβουμε τόσο πολύ όσοι οι άλλοι και εύχομαι για ένα τελευταίο κρας στους επόμενους 2 μήνες....μακαρι να μπορέσω να γεμίσω λίγο ακόμη τις τσέπες μου. Γιατί δεν φαίνεται να θέλει να πετάξει την πετσέτα το ΣΕΚ και να τα παρατήσει.  0,55 φτάσαμε 0,63δολαρια.... 1 μήνα πριν ήταν μισή τιμή.....δεν είχα όμως άλλο ρευστό 😢

  • Like 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

Είναι πολλοί που λένε πως μπορεί να πάει στο 1 ευρώ μέχρι τέλος εβδομάδας. Μακριά δεν μπορεί να πάει αν δεν τελειώσει το θέατρο σκιών σίγουρα.

Πιστευω όμως όπως ξαναείπα και άλλη φορά, στο ερχόμενο μπουλραν ότι δεν θα ανέβουμε τόσο πολύ όσοι οι άλλοι και εύχομαι για ένα τελευταίο κρας στους επόμενους 2 μήνες....μακαρι να μπορέσω να γεμίσω λίγο ακόμη τις τσέπες μου. Γιατί δεν φαίνεται να θέλει να πετάξει την πετσέτα το ΣΕΚ και να τα παρατήσει.  0,55 φτάσαμε 0,63δολαρια.... 1 μήνα πριν ήταν μισή τιμή.....δεν είχα όμως άλλο ρευστό 😢

Ίσως με αλλαγή προέδρου να αλλάξει και το κλίμα. Τέλος πάντων, αν φτάσει ΑΝ, το 1€, πουλάμε και μπαίνουμε χαμηλότερα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα υπάρχουν πολλά στον δρόμο μας. 

πχ

12 απριλίου και 14 μαίου Ripple SEC

έχουμε 12 απριλίου Γκάρυ Γκένσλερ conformation

14 απριλίου ICO coinbase 

έχουμε τα $2,000,000,000,000 ($2 Trillion)  τρίς των δημοκρατικών(=τέδερ θα βγάλει και αλλα τόκεν και θα αγοράσουν περισσότερα Μπίτκοιν = η τιμή θα πάει προς τα πάνω)

έχουμε τα αλτκοιν σεζον

και φυσικά την επερχόμενη κρίση.....

ο χρυσός και το ασημι πρέπει να έχουνε πατώσει

το inflation θα κάνει γνωστή την παρουσία του 

έρχετε κάρμπον τάξ για το μπίτκοιν και εθέριουμ (γιαυτό τρέχει πακινόβλητος ο Βιταλικ για να πάει απο PoW σε PoS)

έχουμε G7 τον ιούνιο

 και εγώ θα περιμένω σάν το κοράκι για χαμηλώτερη τιμή στα 0.50 δολάρια (0.43 ευρώ) κορέκτιον....ή ο Θεός να βάλει το χέρι του σε 0,45 δολάρια (0.38 ευρώ) .....

έχουμε τα αλτ σεόν που περιμένουμε το μπίτκοιν να φτάσει το ζενίθ και να αρχίζει να χάνει την κυριαρχία οπότε θα ξεκκινήσει και το αλτ σεζον.....μπορεί και να μας πάει τον ιούνιο..... δεν με ενδιαφέρει....αρκεί να δούμε χαμηλότερα το ΧΡΠ.....

Στο 1 ευρώ δέν ξέρω....πάντως χάνω ευκαιρίες που δέν έχω ρευστό....

Να σου πω πως τα εκκατομύρια ΧΡΠ που τα ξαναγυρνάνε στα συναλλακτήρια εμένα μου δίνουν την εντύπωση πως θα γίνει μεγαλο ντάμπ . Στο 1 ευρώ θα είναι η με το που ξαναβάλουν το ΧΡΠ στις λίστες δεν ξέρω....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, FromMyAshesRRR είπε

Να σου πω πως τα εκκατομύρια ΧΡΠ που τα ξαναγυρνάνε στα συναλλακτήρια εμένα μου δίνουν την εντύπωση πως θα γίνει μεγαλο ντάμπ . Στο 1 ευρώ θα είναι η με το που ξαναβάλουν το ΧΡΠ στις λίστες δεν ξέρω....

Που το διάβασες αυτό; Αν ισχύει όντως παίζει να γίνει. Είπαμε προσοχή στα 0.6-0.65 ευρώ. Δύσκολα θα πάει με τη μια παραπάνω αυτή τη στιγμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

twitter.com/whale_alert

 

sorry για το σπαμ, δεν ηξερα πως θα γινει κατι τετοιο.

 

Ψάξε να βρείς για xrp whales move to exchanges έχει πολλά αρθρα

Επεξ/σία από FromMyAshesRRR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...