Προς το περιεχόμενο

TV season 2018-2019


AtiX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 28/2/2019 στις 10:31 ΜΜ, koftis650 είπε

Ωραία φάση.  Η πρώτη σεζόν είναι απ'τις καλύτερες σεζόν σειράς που έχω δει ποτέ. Ευτυχώς που το ανέφερες εδώ γιατί χαμπάρι δεν θα έπαιρνα πως βγήκε δεύτερη σεζόν, η σειρά είναι αρκετά άγνωστη. Όσων αφορά τα χρόνια που κάνουν να το παράγουν... δεν είναι χόλιγουντ να βγάζουν φαστ φουντ 100 σειρές το λεπτό για μαζική κατανάλωση, και ούτε θα ήθελα να είναι έτσι. Ας κάνουν και 10 χρόνια αν είναι να βγάζουν κάτι όσο καλό όσο η πρώτη σεζόν.

Επεξ/σία από Sanjuro
  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελείωσα τη δεύτερη σεζόν του Trapped. Δεν είναι σαν την πρώτη αλλά μου άρεσε που επεκτάθηκε σε πολιτικά και οικολογικά μηνύματα χωρίς τραβηγμένες θεωρίες συνωμοσίας, κατέγραψε μια πραγματικότητα που συμβαίνει τώρα και ταυτόχρονα έδειξε ένα ένα πλέγμα επαγγελματικών, προσωπικών διλημμάτων και οικογενειακών διαπλοκών χωρίς να το πάει στα άκρα. Ίσως ξενίσει λίγο μια "στραβοτιμονιά" στην πλοκή στα δυο τελευταία επεισόδια αλλά ουσιαστικά έκλεισε πολύ ικανοποιητικά το στόρι εξηγώντας τη σαπίλα μιας πολύ κλειστής κοινωνίας. Ναι, αυτό είναι το πνεύμα  του Trapped όπως και στην πρώτη σεζόν. Γιατί όχι και μια τρίτη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/3/2019 στις 2:13 ΜΜ, najinblue3 είπε

To Love Death & Robots μολις βγηκε στο Netflix

info

Είδα τα πρώτα 6 animation! Παρά πολύ καλή δουλειά! Μην διστάσετε στιγμή να το δείτε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, plotolp είπε

Είδα τα πρώτα 6 animation! Παρά πολύ καλή δουλειά! Μην διστάσετε στιγμή να το δείτε!

Ισχύει ! Ωραίες ιστοριούλες. Αρκετές από αυτές θα μπορούσαν να έχουν και συνέχεια. Το 7ο ειδικά έχει εξαιρετικό animation, αλλά δεν τα έχω δει ακόμα όλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Metal_Head είπε

Ισχύει ! Ωραίες ιστοριούλες. Αρκετές από αυτές θα μπορούσαν να έχουν και συνέχεια. Το 7ο ειδικά έχει εξαιρετικό animation, αλλά δεν τα έχω δει ακόμα όλα.

Πολλες βασιζονται σε βιβλια, και ειναι τρομερα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το  animation στα 3 και 18 ειναι εκπληκτικο, μου αρεσαν πολυ και τα 1-2. Γενικα εξαιρετικη δουλεια...μακαρι να πετυχει και εμπορικα, ωστε να ξαναδουμε τετοιες προσπαθειες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Είδα τα 3 πρώτα, ωραία δουλειά, και όμορφο οπτικά. Το 1ο θα μπορούσε να έχει και συνέχεια, ενώ το 3ο μου θύμισε Μπανγκόκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νεα σειρα απο των ισπανων θριλερ σχολη  και νετφλιξ
   IF I HADNT MET YOU                    ενας αντρας μετα απο μια τραγωδια που του ταρακουναει τη ζωη του,ανακαλυπτει ενα περασμα σε παραλληλους κοσμους.
Εχει 10 επ και το 1 ηταν αρκετα καλο. πιο πολυ δραματικο θα λεγα,και μαλλον θα χρειαστειτε και ενα πακετο χαρτομαντηλα.Η σειρα σε κρατα. και το τελος του πρωτου επ δυνατο.
ευγε ισπανια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...