Προς το περιεχόμενο

TV season 2018-2019


AtiX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 15/4/2019 στις 10:45 ΜΜ, Fan είπε

Έχει δει κανένας το The alienist, το the rain και το Glitch? Αξίζουν;

Για το Alienist έχω να πω το εξής...μια σειρά με ωραία ατμόσφαιρα..ενδιαφέρον story που έχει απλώς το πιο γελοίο τέλος...δηλαδή σε φάση που πας ρε καραμήτρο....

Ελπίζω να βγάλει 2η σεζον γιατί πέρα απο το γελοίο τελευταίο επισόδειο ήταν καλό και θα μπορούσε να τσακίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, najinblue3 είπε

Φαινεται αρκετά καλη σειρά.. Τν εχω βαλει κ εγω στο ματι.. 

Γενικα μ αρεσει η υποθεση, γινεται κτ σ ενα καραβι κ ψαχνουμε πως κ τι! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεκινησε το chernobyl στο hbo, δεν ξετρελαθηκα.

Αρκετα πιο κοντα στα γουστα μου το spanish princess, η συνεχεια των white queen/white princess για μενα που ειμαι tudorοπληκτος οτι πρεπει...Πρωταγωνιστει η γκομενα του ραμσι(Got)...

Ειχα αφησει standby το isabel μετα τη 1η σεζον, μετα απο αυτο ισως βρω το κουραγιο να το συνεχισω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 ώρες πριν, masteripper είπε

Για το Alienist έχω να πω το εξής...μια σειρά με ωραία ατμόσφαιρα..ενδιαφέρον story που έχει απλώς το πιο γελοίο τέλος...δηλαδή σε φάση που πας ρε καραμήτρο....

Ελπίζω να βγάλει 2η σεζον γιατί πέρα απο το γελοίο τελευταίο επισόδειο ήταν καλό και θα μπορούσε να τσακίζει.

Το  The rain το είδα. Καλή Δανεζικη σειρά, μου άρεσε. Στα μεσα του μηνα βγαίνει  η 2η σεζον. 

Τα αλλά δυο που γράφεις τα έχω στα υπόψιν. 

Επεξ/σία από HALF EVIL
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 5/5/2019 στις 11:53 ΠΜ, john1987 είπε

Μια χαρά είναι το Bοdyguard αξίζει να δώσεις μια ευκαιρία.

Έχετε υπόψη σας καμιά άλλη καλή σειρά από Netflix;

(Έχω δει το Haunting of the Hill House, Mindhunter, You, Perfume, Tabula Rasa, Bloodline, Ozark, Stranger Things, Casa de Papel, 13 Reasons Why)

Netflix Σκιά στην καρδιά, Ιδιωτική προστασία, Τα σκυλιά του Βερολίνου, Υπόγεια πόλη, Ο Κρατούμενος, Σκοτάδι, Narcos Mexico, El Chapo, Narcos, House of Cards, Ο μηχανισμός, Ο Επιζών της επόμενης μέρας.

Επεξ/σία από timos81
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελείωσα το Bodyguard. Όχι κορυφαία, αλλά αρκετά αξιόλογη. Αξίζει με εξαίρεση τα τελευταία (σχεδόν αστεία) 20 λεπτά που ήταν λες και βιάζονταν να τελειώσουν τη σειρά με αποτέλεσμα να χαλάει όλο αυτό που έχτιζαν σε τόσα επεισόδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

The society netflix

Δυσκολευομαι να εκφρασω τα συναισθηματα μου...........το 0/10 σιγουρα δεν αρκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 λεπτά πριν, Capt.staros είπε

The society netflix

Δυσκολευομαι να εκφρασω τα συναισθηματα μου...........το 0/10 σιγουρα δεν αρκει.

A ενταξει. Γιατί ειδα τα πρωτα 2 επεισόδια και με πηρε ο υπνος απο τη βαρεμαρα, την ανυπαρκτη ηθοποιία, το αδιαφορο teen drama και τιε σχεσεις αναμεσα στους πρωταγωνιστές που απλα δεν ευσταθουν, και σκέφτηκα μηπως φταιω εγώ :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
5 λεπτά πριν, totalius είπε

6,8 βαθμολογία . Δε περιμένεις κάτι καλύτερο . 

6.8 εχει??? Ψαχνω να βρω έναν λογο για να έπαιρνε πανω απο 5, αλλα δεν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...