Προς το περιεχόμενο

TV season 2018-2019


AtiX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Daredevil[Season 3]

daredevilseason3-blogroll-02-15399010185

Παραμενει η καλυτερη superhero σειρα. Και η τριτη σεζον στα υψηλα στανταρ των πρωτων 2 προσθεσε νεους χαρακτηρες και ειχε πολυ ενδιαφερον μεχρι το τελος. Λιγο υπερβολικη σε σημεια και ισως ηθελα καλυτερο τελος και μεγαλυτερη λυτρωση για οτι εγινε. 9/10

A Discovery of Witches[Season 1]

a-discovery-of-witches-poster.jpg

Καλη σειρα φαντασιας με μαγισσες βρικολακες δαιμονες αρκετα ηπιων τονων που βλεπετε πολυ ευκολα. Αρκετα εισαγωγικη η πρωτη σεζον οποτε αναμενουμε τα καλυτερα να ερθουν. Το ζευγαρακι δενει πολυ ομορφα. 7.5/10

Επεξ/σία από Arkin
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 429
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Spoiler

 

 

καλο soundtrack στο πιλοτο του deadly class, καλο κονσεπτ, δεν ειναι ενοχλητικος ο πρωταγωνιστης(γενικα καλο το καστ και συνηθως μισω τους εφηβοηθοποιους),  να δουμε αν εχουν καμια ιδεα για το τι θελουν να δειξουν...

 

τιμιο και το black monday

Spoiler

 

 

 

 

Επεξ/σία από xavier
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Castle Rock[Season 1]

castle-rock.jpg

 

Πολυ καλη σειρα με τρομερη ατμοσφαιρα και πολυ μυστηριο που αν και αργα ξεδιαλυνετε οσο καλυτερα μπορει προς το τελος. Το 7 και 9 επεισοδιο ειναι αρκετα μπερδεμενα. Το τελος θα μπορουσε να ειναι καλυτερο αλλα δεν με χαλασε μιας και περιμενω πως και πως την δευτερη σεζον. Αν τελειωνε αλλιως δεν θα χρειαζονταν και αλλη σεζον. Απο σκηνοθεσια soundtrack ολα σε πολυ υψηλο επιπεδο. Μαζι με sharp objects απο τις καλυτερες σειρες του καλοκαιριου 2018. 8.5/10

Επεξ/σία από Arkin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, CaptainChris είπε

Παιδιά πως σας φαίνεται το You, σειρά του Netflix; εμένα μου έχουν αρέσει πολύ τα 4 πρώτα επεισόδια που έχω δει! 

Για πες λιγο υποθεση... Το εχω τσεκαρει αλλα δν εχω μπει καν σε διαδικασια να δω τρειλερ κλπ.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, CaptainChris είπε

Παιδιά πως σας φαίνεται το You, σειρά του Netflix; εμένα μου έχουν αρέσει πολύ τα 4 πρώτα επεισόδια που έχω δει! 

Είδα το 1ο μόνο, αρκετά ενδιαφέρον 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έφτασα 5ο. Δεν με τρελαίνει. Το βλέπω απλά για να το δω... ξεκινάει με τον τύπο να θέλει να κάνει δική του την κοπέλα. Και συνεχίζει έτσι 😂 τίποτα άλλο. Θα ήθελα παράλληλες ιστορίες,περισσότερη ένταση, λίγο πιο ρεαλιστικό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, speedy23 είπε

Ευφημισμος για stalker?

Είναι stalker ψυχοπαθής και δολοφόνος αλλά δεν αλλάζει οτι θέλει να κάνει δική του μια κοπέλα 🤣 Όπως είπα ξεκινάει Έτσι..  Και στη συνέχεια βλέπουμε αυτά που είπες εσύ και εγώ.  Χωρίς ενδιαφέρον δυστυχώς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

The Sinner[Season 1]

maxresdefault.jpg

Απλα σειραρα. Απο το πρωτο λεπτο μεχρι το τελος. Πολυ ιδιαιτερο σεναριο το οποιο ξετυλίγεται οσο πιο αριστοτεχνικα γινεται και με τα flashback και με 2 φοβερους πρωταγωνιστες που ειναι σαν να το ζουν χωρις να αφηνει κανενα κενο μεχρι το τελος. Μπραβο. Απλα δειτε την. Ξεκιναω αυριο τη δευτερη σεζον ελπιζω να ειναι το ιδιο εξαιρετικη. 9/10

Επεξ/σία από Arkin
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...