Προς το περιεχόμενο

TV season 2018-2019


AtiX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
12 λεπτά πριν, AtiX είπε

Αυτό δεν είναι comic του Remender στην Image??? Βγήκε κι όλας???

Δεν ξερω για το comic, αλλα ναι βγηκε, το  ειδα χθες και μαλιστα καθυστερημενα, η πηγη μου λεει πως ειναι διαθεσιμο εδω και δυο εβδομαδες. Τυχαια το ανακαλυψα :D

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα πριν λίγες μέρες Netflix, για να σταματήσω επιτέλους το κατέβασε, βρες υπότιτλους κτλ.

Παρατήρησα όμως ότι δεν έχει τόσες πολλές καλές σειρές όσες όσα θα περίμενα. (αναφέρομαι σε νέες σειρές), ούτε τις τελευταίες σεζόν από ορισμένες (πχ 5η σεζόν Vikings)

Είδα το Casa del Papel, έχει να μου προτείνει κανείς κάποια αξιόλογη καινούρια σειρά στο Netflix;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Fan είπε

Είδα το Casa del Papel, έχει να μου προτείνει κανείς κάποια αξιόλογη καινούρια σειρά στο Netflix;

 

Αν γραψεις και τι σειρες σου αρεσουν γενικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, Fan είπε

Τα πάντα εκτός από κωμωδίες. Γενικά κάτι που να σε κρατάει από επεισόδιο σε επεισόδιο.

Αφου βλεπεις τα παντα, τσεκαρε τα Netflix originals. Εγω θα σου προτεινω το Ozark, που ειναι οτι καλυτερο σε δραμα κυκλοφορει μαζι με Better call Saul + Haunting of hill house ψιλο-horror, Stranger Things, Dark, Orange is the new Black, Mindhunter, House of cards, Narcos, ATypical(απο τα αγαπημενα μου), The end of the fucking world(αγαπημενο και αυτο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Netflix   ΤΟ ΆΡΩΜΑ

Ειδα μόλις τα 2 πρώτα επεισόδια. Υποσχόμενη σειρά φαίνεται και ( όντας γερμανικη) :ph34r: κάπως "άρρωστη". 

Την έχει δει κανείς ολοκληρη; 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Fan είπε

Έβαλα πριν λίγες μέρες Netflix, για να σταματήσω επιτέλους το κατέβασε, βρες υπότιτλους κτλ.

Παρατήρησα όμως ότι δεν έχει τόσες πολλές καλές σειρές όσες όσα θα περίμενα. (αναφέρομαι σε νέες σειρές), ούτε τις τελευταίες σεζόν από ορισμένες (πχ 5η σεζόν Vikings)

Είδα το Casa del Papel, έχει να μου προτείνει κανείς κάποια αξιόλογη καινούρια σειρά στο Netflix;

Δε γινεται να γλυτώσεις απο ολα αυτα τη στιγμη που μονο ετσι μπορείς να δεις HBO . Στο Netflix αν δε το έχεις δει αξίζει το Narcos . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βγαλε το netflix...δεν ειναι για ατομα που τρωνε τις σειρες με το κουταλι...ειναι για casualαδες ή για ανθρωπους που τους ενδιαφερει η νομιμοτητα...αν δεν εισαι τιποτα απο τα 2, βγαλτο...θα σου ελεγα να δοκιμασεις το stremio...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Fan είπε

Τα πάντα εκτός από κωμωδίες. Γενικά κάτι που να σε κρατάει από επεισόδιο σε επεισόδιο.

The Killing + αυτά που είπε ο Najinblue3, απλά το The end of the fucking world είναι μίνι σειρά, ενώ για το Better Call Saul, παρόλο που βλέπεται και ανεξάρτητα, καλύτερα να έχεις δει Breaking Bad πρώτα για να το εκτιμήσεις όπως του αξίζει (βασικά όλα ξεκινάνε απ' το ότι ΠΡΕΠΕΙ να έχεις δει Breaking Bad! 😋)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, najinblue3 είπε

Αφου βλεπεις τα παντα, τσεκαρε τα Netflix originals. Εγω θα σου προτεινω το Ozark, που ειναι οτι καλυτερο σε δραμα κυκλοφορει μαζι με Better call Saul + Haunting of hill house ψιλο-horror, Stranger Things, Dark, Orange is the new Black, Mindhunter, House of cards, Narcos, ATypical(απο τα αγαπημενα μου), The end of the fucking world(αγαπημενο και αυτο).

Έχω ήδη δει Better call Saul, Stranger Things, Orange, HoC, Narcos, Ozark και γενικά όλες τις γνωστές κορυφαίες παλαιότερες σειρές.  

ΥΓ δεν βλέπω κωμωδίες.

Επεξ/σία από Fan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, xavier είπε

βγαλε το netflix...δεν ειναι για ατομα που τρωνε τις σειρες με το κουταλι...ειναι για casualαδες ή για ανθρωπους που τους ενδιαφερει η νομιμοτητα...αν δεν εισαι τιποτα απο τα 2, βγαλτο...θα σου ελεγα να δοκιμασεις το stremio...

Μήπως χαλάει και τη πιάτσα στα πειρατικά μέρη όποιος έχει Netflix; Δηλαδή να χρησιμοποιεί και τα δυο, δεν παίζει;

Επεξ/σία από thomasG4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, thomasG4 είπε

Μήπως χαλάει και τη πιάτσα στα πειρατικά μέρη όποιος έχει Netflix; Δηλαδή να χρησιμοποιεί και τα δυο, δεν παίζει;

Πώς ακριβώς να χρησιμοποιεί το Netflix αν δεν έχει κάτι γι'αυτόν ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
56 λεπτά πριν, Fabricated είπε

Πώς ακριβώς να χρησιμοποιεί το Netflix αν δεν έχει κάτι γι'αυτόν ;

Αν βλέπει μόνο ταινίες ναι, τότε δεν έχει κάτι για αυτόν, αλλά για σειρές μιλούσε. Στις σειρές είναι top και έχει πολύ πράγμα, πολύ περισσότερο από οποιαδήποτε άλλη νόμιμη streaming πλατφόρμα.

Επεξ/σία από thomasG4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...